Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna paniii

Smotno mi!Poroniłam-

Polecane posty

Gość Do moderii
DZIEKUJEMY swiat oszalal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, osoba pod nickiem \"o ja pierdole\" lubi zwracać na siebie uwagę wpisując podobne znaczeniowo (jeśli nie takie same) zdania w różnych postach, zwykły prowokator nie mający życia poza netem...I życzę, by kiedyś w tragedii spotkało go zachowanie równie bezmyślne jakie sam teraz przedstawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
a ludzie sie dziwia , ze o pewnych tematach lepiej milczec w realu skoro na anonimowym forum moga takie bzdury wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi o forme i tresc
Chwytasz? Nikt nikogo nie zmusza do wejscia na forum. A jezeli ktos otwiera topik bo jest nieszczesliwy, to nie chce czytac takich nedznych komentarzy. I tyle. Smutna paniii- wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morylka
Smutne to ze w takiej osobistej sprawie musisz szukac pocieszenia, jakby nie bylo, w tak anonimowy sposob. Rodzina dno. co to za ludzie? Az mnie ciarki przeszly. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morylka
wlasnie anonimowosc, wyzwala takie instynkty. I tutaj mozna sie powyzywac. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna paniii
Dobrze ze czas umie goic nawet najgłębsze rany. W życiu układa sie róznie i czasami w najbardziej zatłoczonych aglomeracjach jestesmy samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×