Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocik666

Mleko mojej żony...

Polecane posty

Gość Kocik666

Moja żona miesiąc temu urodziła dziecko. Odciąga nadmiar pokarmu. Sama brzydzi się go spróbować, więc żeby nie wylewać to ja spróbowałem. No i mi smakuje. Więc wypijam cały nadmiar. Jak żona w żartach powiedziała o tym koleżance, to koleżanka popatrzyła na mnie jak na jakiegoś dewianta, zboczeńca albo nie wiem kogo. Czy ja jestem nienormalny? Przecież to jest mleko mojej żony, a ja je wypijam nie dlatego, że to jest dla mnie fetysz, tylko dlatego, że mi smakuje i że szkoda mi tego wylewać! Przecież takie mleko jest sterylne, jałowe, jest to najlepsza wydzielina jej organizmu! Widzę że temat jest rzadko poruszany (ciągle anal i inne sprawy) więc chciałem zapytać co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nadmiar zamrozić? no chyba że bardzo ci smakuje, to pij, na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Twoje mleko zona pije
to jest dopiero jalowe , sterylne , najlepsza wydzielina z Twojego organizmu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie tez napil
od mojej ale jej odrazu kako leci :( a nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocik666
Po co mrozić? Po rozmrożeniu i tak nie nadaje się dla dziecka, a dziecko ma na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie trochę o mleku, a wyciągniesz wnioski, że w Twoim wieku może Ci zaszkodzić... człowiek średnio od 4 roku życia nie powinien pić mleka (zwróć uwagę na inne ssaki, które po osiągnięciu dojrzałości przestawiają się na inny pokarm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego żona musi je ściągać, nie możesz od razu z piersi wypić? Był kiedyś taki film o rozbitkach i tam kobieta miała dziecko i karmiła też mężczyzne, gdy był ranny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha69
seksowana - rozbroiłaś mnie tym filmem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he..mój mężuś też czasem żartuje że chetnie by spróbował czy poleci jak sie przyssa do piersi..ale nie wiem czy jak by przyszło co do czego to czy by sie odważył napić mojego mleczka..:) ale jak Tobie smakuje to chyba w tym nic złego że wypijasz nadmiar..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
właściwie myslałam niedawno na ten temat, ponieważ rozmawiałam z chłopakiem i on spytał, czy dałabym mu się napić swojego mleka, po urodzeniu naszego dziecka. Przyznam, że byłam w lekkim szoku i nadal nei wiem co o tym myslec. Bo jesli ma ochotę, dla dziecka wystarcza, mi nei szkodzi, to własciwie dlaczego by nie? Ale kto wie co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Jedna taka moja daleka znajoma słynie z tego, że kiedyś jak robiła naleśniki , to dała mleko z cyca , bo zabrakło krowiego. Po konsumpcji dopiero się przyznała , franca jedna . Całe szczęście nie było mnie przy tej degustacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeh niezła numerantka
no i co z tego, mleko to mleko :P czy od krowy czy od ludzia :P a Tobie jak smakuje to pij, nie widze w tym nic złego :) jak można minetkę robić i jednoczesnie soki kobiety połykać, lub lodzika i połykać sperme partnera to dlacezgo nie miałby sie pic mleka? w końcu to wydzielina naturalnie przeznaczona do konsumpcji :) nie to co sperma np ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
A moj maz przy sexie kiedy piesci i ssie moje piersi to tez spija resztki po baby i widze ze mu smakuje.NA ZDROWKO PANOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
ze nie ma w tym nic niestosownego moj maz tez mowil mi ze jak urodze nasza niunie albo niunia to chetnie sprobuje nie wiem dlaczego w wielu wypowiedziach sadzicie ze to obrzydliwe przeciez dzidzius sie tym zywi i jest bardzo zdrowe i pyszne dla niego to niby czemu dla ukochamnego mezczyzny ma byc obrzydliwe po prostu kocha zone i mu nie przeszkadza akceptuje ja cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
Moj maz przy pierwszym dziecku omijal moje piersi a teraz mysle ze dojrzal.Ciesze sie bo kiedy karmie to tez chce zeby facet nie omijal moich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociku666
zrob sobie z musli:P , bedzie jeszcze lepsze, albo koktail z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
krowki jedza trawe a maja mleko a ja nie znosze mleka a karmie a jak masz ochote na musli to wez sobie z tego nadmiaru twojej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przekonania
Możesz sobie pić ale nie pisz i mów o tym wydzielina bo to okropne.Nie chciałabym aby mąż pił moje mleko,mimo wszystko to nieestetyczne.I już na pewno aby nie robił tego ze skąpstwa bo szkoda mu wylewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to zastanawia..mleko jak mleko..a moze nadmiar sprzedawac matkom które straciły pokarm np pani Górniak;)...... a do naleśników mleko.no ciekawe ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIJ MLEKO
BEDZIESZ WIELKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy dzien staran o dzidzi
ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalafior22
A ja chciałbym sie "pijących panów" zapytać jak smakuje mleko z cyca? bo moze tez sie kiedyś skusze;) Czy jest podobne do krowiego, słodkie itp. A te co twierdzą, że jest to obrzydliwe...hmm... to dlaczego dajecie to mleczko dzieciom? czy dzieci są gorsze od waszych partnerów? czy może dlatego, że nie są świadome co piją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa w ciapki
Jakis czas temu karmilam.Mialam nawet specjalny sprzet do dojenia:-) Sprobowalam mleka,ale tylko raz,bo jakos mnie swiadomosc,ze to ode mnie odrzucala.Maz tez sprobowal ze mna i mial podobne odczucia. Smak zblizony do mleczka do kawy-slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro możecie pić mleko
wyciśnięte z brudnych, obwisłych, krowich wymion, które znajdują się pod brzuchem, więc krowa często leży na nich we własnym gównie, to w czym problem, jeżeli chodzi o mleko własnej żony? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×