Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka24

nic nie kapuje, prosze o pomoc..

Polecane posty

Gość malwinka24

hej dziewczyny wiem ze te wszystkie daty sa meczace.. ale jesli ktorejs z Was by sie chcialo to przeanalizowac i mi poradzic bylabym wdzieczna:) mam pco, 2gi cykl biore duphaston mialam go brac od 16-25 dc i mam taki problem moja miesiaczka (bez duphastonu, spozniona o tydzien) wystapila 30listopada, czyli byl to pierwszy dzien cyklu.. 16 dnia cyklu (15 grudnia)wzielam pierwsza tabletke duphastonu (cykl 22 dniowy)(od 15grudnia-25 grudnia na duphastonie)( duphaston mialam brac przez 10 dni-od 16 do 25 dnia cyklu , ale u mnie 25 dzien nie wystepuje:() 22 grudnia dostalam plamienie, a potem okres, czyli 1 dzien cyklu=22 grudnia 6 grudnia=16ty dzien cyklu, 1wsza tab duphastonu znowu.. a wczoraj (21 dnia cyklu) do 10 jeszcze 3 tabletki duphastonu) mialam plamienie znowu... dzis mi chyba przechodzi.. nie wiem czy to poczatek okresu czy co:( w ogole nie wiem czy ten duphaston biore dobrze.. nie wiem czy dzien plamienia liczyc jak dzien okresu.. nie wiem ile ten duphaston mam brac) miala od 16-25dc) bo wychodzi na to ze cykle moge miec jakies dziwaczne:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka24
bo mam pco-zespol policystycznych jajnikow i staram sie o dziecko a jak ma sie pco to czesto nie ma sie owulacji.. i glownie po to zeby wywolac owulacje.. i zlikwidowac cysty na jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz porozmawiac
z lekarzem, on dopiero okresli co i jak. tutaj ie szukaj porady bo to nie ma ssnsu, to zbyt wazna sprawa i mozesz sobie tylko zaszkodzić, idz do ginekologa jak najszybciej i powiedz mu co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest topic kobiet z problemem policystycznych jajnikow.. Poszukaj.. One pewnie Ci doradza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×