Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggalicyjka

Mój mąż...

Polecane posty

Gość ggalicyjka

Mam powazny problem. Otóz moj maz twierdzi ze nie podobaja mu sie ciezarne i nie chce iec kogos takiego przy sobie. Co do dziecka to chce miec ale woli zrezygnowac zeby miec szczupła zone. Mówi ze jak zajde to moze wynajmie mi kawalerke i zobaczymy sie po porodzie. Boze co robic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
jakis chory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chory
:/ żeby nie rzec: nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt egoizmu i głupoty!!! A zastanawiałaś się dlaczego Twój mąż jest z Tobą? Bo chyba nie dlatego, że Cię kocha, tylko dlatego, że jesteś szczupła! A jak za kilka, albo kilkanaście lat zaczniesz tyć? Bo niestety w życiu kobiety przychodzi taki okres, że się tyje i co wtedy? Wynajmie Ci kawalerkę a sam zaprosi do siebie młodszą i szczuplejszą kobietę od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
doradźcie coś - chce mieć dziecko ale z drugiej strony nie chce być sama w jakiejś kawalerce przez 9 miesięcy (dodam że nie pracuje). On mi powiedział ze skoro on zarabia na dom ma prawo decydować czy jego żona przytyje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
on Cie traktuje jak swoja wlasnosc ... nie pozwol sobie na taki brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty jeszcze poważnie myślisz o mieszkaniu w jakiejś kawalerce sama? Kobieto opamiętaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu niech sie goni. I jak np. kiedys sie nie ogoli to powiedz mu ze wynajmiesz mu kawalerke na ten czas jak bedzie mial nadmierny zarost bo nie chcesz miec kogos takiego przy sobie.;Gupi jest jakis. A Ty kobito sie nie dawaj zwariowac. o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
cały czas boję się że zaszłam w ciąże i ze on się mnie pozbedzie - zawsze dbałam o siebie a to ze jestem szczupła nie jest dla niego najwazniejsze tylko on nie chce po prostu mnie taaaaaaaaakiej wieeeeeeeelkiej i jak mówi boi się ze będę miała szeroką pochwę i wogóle ze potem moze znienawidzić nasze dziecko ze "to" ze mną zrobiło itd. Cenie go za szczerośći w sumie dobrze chyba ze mi to powiedział....nie wiem jaką podjąć deecyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt szowinizmu A moze on tak tylko w zartach mowil co??? czy calkiem powaznie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabs
Wystap o uniewaznienie małzenstwa . Podstawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to prowokacja?? bo nie chce mi sie wierzyc zeby byli az tacy glupi mezczyznii...fuj! jacy mezczyzni? smarkacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopklatka
Facet ma jakieś problemy emocjonalne . Skoro woli Cię tylko wtedy kiedy jesteś szczupła tzn że jest niedowartościowany. I tylko w ten sposób tzn mając nad Toba kontrolę jakoś żyje. Pożegnaj go ozięble ale nie na 9 miesięcy tylko na całe życie .Po co Ci ktoś taki inni faceci twierdzą że kobieta w ciąży jest po prostu piękna a on według mnie nie dorósł ani do bycia mężem a tym bardziej ojcem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to taki typ, który się ciebie pozbędzie wcześniej czy później. Jakiś powód zawsze się znajdzie. I ty go cenisz???? Za szczerość???? To nie jest szczerość tylko głupota i egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, to jest chyba jakaś prowokacja, bo nie chce mi się wierzyć, że mężczyzna, który kocha swoją żonę mógłby jej takie rzeczy mówić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
no jets po prostu szczery - ze wasi mężowie szczerze czegośnie mówią to trudno ale my zawsze sobie szczerze uwagę zwracamy. I to nie jets prowokacja - dlaczego inny sposób zachowania od razu ma być prowokacją. Cenie go za to ze mi to powiedział przed faktem - przed ciążą i mogę pomyślec czy chce czy nie chce znając konsekwencje - ja isę pytam co mam zrobić a nie o to jak oceniacie mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nic nie zrobisz, bo facet jest wstrętnym typem i egoistą! Masz dwa wyjścia - albo zaryzykujesz, albo zrezygnujesz z dziecka, żeby sie przypodobać durnemu samcowi. Co oczywiście nie znaczy, że cie kiedyś nie zostawi. ja osobiście zdecydowałabym się na dziecko, a jak mu sie nie podoba, to won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńka653
rzucić go w cholere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabs
Bzdury opowiadasz . Powinien powiedziec przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopklatka
No i potwierdzam opinię zaps-a wystąp o unieważnienie małżeństwa . Faktycznie podstawa jest . Współczuję Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
ale ja nie pracuje - jak potem sobie poradze?? gdzie będę mieszkała?? co będę jadła??nie mam szkoły ani studiów - jestem bez matury - nie moge sobie powiedziec - "hej kochanie nie podoba ci się to spadaj - zrob mi dziecko a ja sobie poradze" bo tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfx nbfvfbv
głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeee
długo bedzieci jeszcze odpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halogen
PALANTUNIO !!!!! ja własnie mam zone w ciąży i BARDZO mi sie podoba !!!!!!choć przytyła a no i brzuszek jest ale moim zdaniem tak poprostu ładnie wygląda!!! odejdz od tego goscia skoro taki z niego figo -fago!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest XIX wiek, kiedy kobieta była na siłę uwiązana do męża, bo sama sobie by nie poradziła. Zrób maturę, idź na studia, poszukaj pracy. Inaczej będziesz przez całe życie do niego przywiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
jak jest taki szczery to sama zdecyduj co cgcesza nie nas pytasz!!!!! normalni ludzie szczerze nie myślą o rozciagnietej pochwie tylko o dziecku bo z seksem można sobie poradzic w inny sposób,a jak znienawidzi dziecko za to co zrobiło z żoną to niech kupi sobie gumowalalke ona zawsze trzyma fason.najwyzej podpompuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodze się, że niektóre kobiety w ciązy wyglądają nieciekawie, ale trudno. Przecież jak mamy katar i czerwony nos to tez wyglądamy nieciekawie. Jak sie kocha to na dobre i na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×