Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggalicyjka

Mój mąż...

Polecane posty

Gość alez ty moje dziecko
jakoś w tę reprezentacje zaczynam wątpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
ale zazdrościcie mi urody w sumie to tak siedząc tu wymyśliłam ze moglibysmy adoptować jakeigos malca no wiecie taki pocałunek Boży od losu - z szarej wszy w małego księca - fajnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wg mnie to nie jest \"mąż\", tylko Twój właściciel, ale skoro tak wygodniej..ja bym tak nie mogła. Przecież uzurpując sobie prawo do decydowania o tobie okrada Cie z godności. Nawet wychodząc za mąż MASZ PRAWO DO WŁASNEGO \"JA\"! więc czemu o nie nie walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
mimo ze mam dzieci nie siedze na dupie ,tylko sie ciesze zyciem, a Ty musisz miec wiele kompleksów, skoro tak sie rzucasz.owsiak czy to taki zaszczyt znac go jest wielu mądrych ludzi których warto znać, napisałaś kocham mojego męża za to jaki jest i za to zze ma pieniądze , on mnie kocha za to jaka jestem i za to ze jestem niezłą laską - pasuje?????????????????/ i co w tym złego. Miałam szczęście mimo ze nie jestem wykształcona to stać mnie na wszystko ale coś tzeba poświęcić co nie?? i ja się pytam jak to zrobic zeby nie poswięcic a mieć kapujecie?????? chyba wszystko jasne przestań już pisac jaka jesteś szczęśliwa bo nigdy nie uwierzę żal sciska ale ciebie, ja zawsze moge się przytulić do moich dzieci i usłyszę KOcham cię mamo, Ty przytul sie do pieniążkow swojego męża najlepiej na jakimś wernisazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeee
jednak mysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwaga zaczyna myśleś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopklatka
nikt Cię nie widzi to co ma Ci zazdrościć a może masz kilo tynku na twarzy a po zdjęciu maski zamieniasz się w bestię???? hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
ja tez moge się przytulic do moich dzieci jeśli je adoptuję !!!! szkoda ze ty nie mozesz sięprzytulic do mężą i usłyszec tego samego od niego co od dzieci - szkoda mi cie - widać ze jestes biedaczką noszącą niemarkowe ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z szarej wszy w małego księca\" Chyba juz wolałabym byc w domu dziecka niz żeby mnie takie dwa zera adoptowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona trawka
dam ci rade posłuchaj stopklatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
wy czujecie ze ja jestem piękna i tyle ... zazdrość was zżera a tym smotruchom co ledwo żyją w domkach szarych jak norki juz podziekuję - w dupie mam twoje dzieci - co ty im zapewnisz z takim zasobem portfela?? wielkei gówno a ich kocham cię mozesz sobie wsadzic w dupę. Pewnie nawet sama musisz gotowac, prac,sprzatac i jestes po prostu jak matka -robotnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc chodzi
o pochwę, kasę i markowe ubrania... daję jej 15 lat i ok. 30 IQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego ty wnioskujesz, że ona nosi niemarkowe ubrania? Bo sie przytula do dzieci. Przeciez ty tez sie chcesz przytulać do wszy, która przerobisz na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopklatka
przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze myslałam ze doda ma najglupsze wypowiedzi a jednak ta laska-galicyjka-bije ja na łeb :) a swoja droga ludzi -zauwazcie ze ona m=nie ma tzw \"uczuc wyzszych\" kocha meza za kase a on ja bo jest laska i ma ciasna cipke brak mi słów skonczyłas chociaz podstawowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
po prostu wewnętrznie czuję ze ona należy do dużo niższej klasy społecznj niż ja --duużo niższej..... a poza tym uniej mąż gówno zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIQ
Daj fotkę ocenimy jakaś piękna.Pochwal się swoim boskim ciałem.Zamiast siedzieć w domu zarabiaj na nim na życie (najlepiej d... )skoro taka piękna bęziesz miała powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
walnij sęw głowe - zazdrość wam bo wasze marne chłopkiprzynoszą do domu grosiwa w postaci góra 5 tysięcy za co nie można nawet porządnego kostiumu kupić...... zazdrość wami kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym momencie się cieszę, że prawo adopcyjne nie popuści nikomu. Żeby zaadoptować dziecko trzeba się wykazać nie tylko wyciągiem z konta ale i podejściem do życia a ty jesteś zbyt dużym ryzykiem - pokłócisz się z mężem i NA ZŁOŚĆ MĘŻOWI oddasz dzieciaka. To tak jakby na złość mamie odmrozić sobie uszy.jesteś nieodpowiedzialna w tym co piszesz i nieodpowiedzialna w tym jak żyjesz - nikt Ci nie da pod opiekę dziecka.Życzę szczęścia.Ps: żeby ci zazdrościć urody trzeba najpierw wiedzieć czego można zazdrościć... ponadto wierz mi, wyżej cenię mózg niż urodę bo ja i może będę brzydka jak będę stara ale ty bedzieszi brzydka i taksamo głupia.Mąż wymieni Cię na lepszy model i bez ślubu - po prostu nie da Ci ani grosza, zablokuje wszystki konta.i tyle! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopklatka
początkowo myśląłam że to Twój mąż jest niestabilny emocjonalnie -pomyliłam się -to Ty potrzebujesz psychiatry nie on!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty stuknięta jestes
najpierw piszesz ze chcesz mieć dziecko a potem pierdolisz że nie zaazdrościsz kobietkom które w domu siedzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie juz teraz Twojemu mezowi ze jest z toba tylko dla dupy o niczym innym nie mozesz sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty stuknięta jestes
ty jestes jebnięta aż miło popatrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
słuchaj za zkasę o znajomości możemy adoptować nawet całe przedszkole hahahahahi co łyso ci???????????????????????????? a w domu z dzieckiem czy bez siedziec nie będę - nie podaruję sobie wernisaży i bankietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matulko sloma w butach, ziarno w kieszeni... Dziecko..jak juz Ci rozumku przybedzie to przyznasz nam racje, ze markowe ciuchy i kupa kasy to nie wszystko...to tylko taki maly malusienki dodatek do zycia. Tak naprawde liczy sie zupelnie cos innego, ale o tym przekonaj sie sama. Oby nie zbyt bolesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeee
klasa społeczna? ty bez wykształcenia jestes na dnie bo teraz tylko to świadczy o klasie.... moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
Kochanie, mój mąż mówi mi bardzo często ze mnie kocha ale nie dlatego ze jestem "niunia" tylko dlatego ze jestem.nie musze się ubierać w markowe ubrania(chociaz sie ubieram) zeby mnie mąż zauważył. moje dzieci maja matkę wykształcona matke, która na chwile zgłupiała bo zaczęła pisac do jakiejś kretynki która nie ma co ze soba zrobić i zazdrości normalnego zycia kobietom takim jak ja. żegnaj kotku juz nie zniżam sie do twojego poziomu. ach mój portfel nie jest gruby, nie musi, zawsze płacę kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty stuknięta jestes
a może i dupą się pochwalić nie może.... śa nieraż takie prowokatorki !!!!!!!!!!!!! pewie waży z90 kg. i to jej mąż przynosi do domu 1000zł. a tu na forum zachowuje sie jak jakaś dama PRZECIEŻ JEJ NIE WIDZIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lecz się szczeniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggalicyjka - to zajrzyj do słownika zanim się wypowiesz - za kasę możesz jedynie KUPIĆ a nie ADOPTOWAĆ. To znaczna różnica.I szczerze wątpię, by Twój mąż ryzykował swoją karierę dla kaprysu głupiutkiej cichodajki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty moje dziecko
znasz jeszcze inne nazwy spotkań towarzyskich, czy tylko wernisaże i bankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalicyjka
chcecie moje zdjęcie - prosze bardzo http://www.bajer.pl/?id=20086 a ty płacisz kartą hahahahahahahah - no i co?????? ja płacę złota kartą ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×