Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mosia18

W jakim wieku urodziłyście swoje dzieci?

Polecane posty

Gość aśka72
28 pierwsze, a teraz urodzę mając 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak urodze bede miec 26:) pracuje, mam meza...niedlugo bedzie domek...ale przyznam ze gdyby ciaza pojawila sie wczesniej, to nie panikowalabym (moj maz byl zawsze bardzo kochany i odpowiedzialny i wiem, ze dalibysmy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 212cAROLINA H
ja mam 24 lata od 5 lat jeste z chlopakiem dzidzi tak za 1,5 roku( wezmiemy sie za robienie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 28 i uważam, że późno - bardzo chciałam w wieku 23. Nie podoba mi się moda na rodzenie dzieci po 30-tce, niestety. Oczywiście zdaję sobie sprawę z siły argumentów, ale zawsze będę uważać, że nie ma to jak młoda matka - i sił więcej i cierpliwości, a przede wszystkim mniej oczekiwań i ambicji w imieniu dziecka - wiecie co mam na myśli. Dzieci późnych matek często nie mają dzieciństwa, bo maja tak szczelnie wypełniony czas różnymi zajęciami co do minuty! Też jestem za tym, aby zapisywać dzieci na różne hobbystyczne zajęcia, ale bez przesady. A jednak jest to domena starszych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 a moja córcia za parę dni kończy 3 miesiące. I sytuacja wydaje mi sie komfortowa. Nie czuję się ani za młodo na dziecko ani za staro.W sam raz:) \\Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i kobietek jeszcze oczekujących na swoje skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
ja miałam 21 lat a mój mąż 25 jak urodziłam naszego synka, teraz moja ptaszyna ma 7 lat a ja jestem na tyle młoda że jeszcze mogę sobie gdzieś wyjść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
ja planuje tak samo jak zalozycielka tego topiku miec dziecko w wieku 21 lat:) nie wspone juz o tym ze tez wybieram sie na studium kosmetykologii:) i nie zamierzam isc na studia bo nie chce i nikt mnie do tego nie przekona:) aha i uwazam ze to kiedy jest sie gotowym na dziecko to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
ewka.wlkp --> z tym samym mezczyzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
:) aha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gum ijagoda
EWka wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wypowiem sie
urodzilam w wieku 19,21,41.Dla tych pierwszych 2 nie moglam sobie pozwolic na cos specjalnego ,jak pianino,taniec czy cos podobnego dla ostatniego moge sobie pozwolic bo moje zycie jest bardzo stabilne i ulozone pod kazdym wzgledem,ale prawda ze nie mam tyle energi jak kiedys kiedy bylam b. mloda matka.Zawsze sa tego dobre i zle strony.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez wypowiem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
ja urodze majac w wieku 19 lat i bardzo sie ciesze wrac z moim narzeczonym , juz od dawna pragnelismy miec malenstwo, o kase sie nie martwie bo sobie poradzimy , tylko dziwia mnie wypowiedzi jak ktos zarzuca mlodej dziewczynie ze np chlopak bedzie ja utrzymywal , rodzice i wogole , a przeciez wiele jest kobiet ktore skonczyly studia sa nawet po 30 a i tak same nie zarabiaja......ja mam o tyle dobra sytuacje ze bylam zatrudniona i bede dostawac troszke pieniedzy dodatkowo wrazie W mam troche pieniedzy na koncie no i oczywiscie moj ukochany zarabia ..... zawsze mozna liczyc na rodzine i uwazam ze to nie jest wstyd korzystac z takiej pomocy jak jest sie szczegolnie mlodym , wiekszym wstydem jest ciagnac od rodzico bedac juz doroslym i majac duze dzieci a znam wiele takich malzenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
*sorrki za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
ja uwazame ze dziecko w wieku 20,21 czy 22 lat nie jest tragedia..i nie rozumeime tych osób co krytykuja tak samo 18-letnie jak i 20-paro letnie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×