Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ocean Soul

Oral z punktu widzenia kobiety

Polecane posty

Gość normalnaaaaaa
Rubta sobie co chceta!!!nie nazwała bym nikogo szmatą czy kurwą tylko dlatego ze preferuje inny sex niz ja!!Najwazniejsze ze wam to sprawia przyjemnośc!!ja mam chłopaka od 6 lat!i nigdy nie kochałam sie oralnie.Sorry ale dla mnie to poprostu obrzydliwe i nic na to nie poradze a juz połykac sperme..................to juz wogle fuj!!!Kocham swojego chłoaka do szalenstwa potrafie dac mu wiele czy naprawde trzeba udowadniac miłosc w taki sposób tzn robiac loda z połykiem/111Czytam te komantarze wiem ze wiele par uprawia sex oralny iaj by mie sie to tylko podobało nie liczyłabym sie z nikim i z rzadnymi opiniami i kochała bym sie tak jak chce!!!!ale dla mnie to obrzydliwstwo i tyle!!!!kazdy lubi co innego !1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaaaaaa
Rubta sobie co chceta!!!nie nazwała bym nikogo szmatą czy kurwą tylko dlatego ze preferuje inny sex niz ja!!Najwazniejsze ze wam to sprawia przyjemnośc!!ja mam chłopaka od 6 lat!i nigdy nie kochałam sie oralnie.Sorry ale dla mnie to poprostu obrzydliwe i nic na to nie poradze a juz połykac sperme..................to juz wogle fuj!!!Kocham swojego chłoaka do szalenstwa potrafie dac mu wiele czy naprawde trzeba udowadniac miłosc w taki sposób tzn robiac loda z połykiem/111Czytam te komantarze wiem ze wiele par uprawia sex oralny iaj by mie sie to tylko podobało nie liczyłabym sie z nikim i z rzadnymi opiniami i kochała bym sie tak jak chce!!!!ale dla mnie to obrzydliwstwo i tyle!!!!kazdy lubi co innego !1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
mam 24 lata, cudownego narzeczonego i uwielbiam oral - czesto sie tak pieścimy oboje - a co do połykania... hmm jest tak, ze czasami po prostu pragnę go pieścić ustami do końca, chcę aby doszedł w moich ustach, chcę poczuć sedno jego rozkoszy, i czasami czuję potrzebę aby to połknąć, zdarza się to rzadko, ale się zdarza. A po wszsytkim on całuje mnie w usta z jezyczkiem. PS. Nie jestem kurwą ani szmatą , to jest mój pierwszy i jedyny partner seksualny, a ja dla niego pierwszą i jedyną partnerką seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_jane1981
Najlepiej, jak mężczyzna patrzy na Ciebie, jak mu robisz dobrze. Ty tez patrz mu w oczy. Nie musisz go pchac do konca, wystarczy na poczatek, ze bedziesz ssac, lizac samą głowkę. Całość możesz objąć rękami. Liż, wystawiaj język i patrz mu głęboko w oczy... Najważniejsze, ze bedzie Ci sie to podobać... Ja się zawsze tak podniecam przy tym, ze mrucze, jecze... Moj facet szaleje... Robi sie wtedy calkiem mokry.... Lubie ocierać nim po policzku, ustach... Cały czas patrzac na niego.... Powodzenia! Ps. Ja mam tak, ze wole piescic jego.... Jednak on tez jets mistrzem w minetce... Uwielbiam seks oralny.... Podniecam sie piszac o nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_jane1981
z połykiem czy bez..... najważniejsze ze robisz to z wyczuciem i to lubisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
pewnie ze to lubię:D i uwielbiam jak on mnie pieści językiem.. mmm co za rozkosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arostar
Mi moja nie połyka, nie pozwala spuścić się do buzi, a i loda robi niechętnie. Ją ją do tego nie zmuszam, jednak jest mi smutno że pewne rzeczy mnie omijają. I zazdroszczę tym facetom którzy mają takie otwarte laski. Powinni to doceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gang
Arostar od razu widać że masz słabą nawijkę, trochę pobajeruj a się przekona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam co ma szacunek do połykania? Wiecie kiedy jest brak szacunku? Wtedy kiedy to sie robi jakiemus pierwszemu lepszemu, jakiemus burakowi z niewiadomo skad... A gdzie brak szacunku w parze, która jest ze soba długo, kochaja sie, szanuja i znaja swoje potrzeby? No gdzie? W miłości i partnerstwie nie ma czegos takiego jak brak szacunku! Jesli ktos połyka sperme, po to by sprawic swojemu mężczyznie przyjemnosc to grzech? Nikt przeciez do tego nie zmusza, nie chcesz-nie robisz i KROPKA. Ja sama połykam, i powiem, ze na poczatku nie bylam przekonana nawet do \"loda\", ale coz zakochałam sie, jestem dosc dlugo z partnerem, i gdy zaczelismy wspolzyc, to poprostu chcialam sprawic memu mezczycnie przyjemnosc, i nigdy mnie do nieczego nie zmuszal i nie zmusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplum
a ja sie brzydze i juz :) co nie oznacza, ze go nie kocham, bo kocham go bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaWawka
a ja powie tak nic co zwiazane z seksem nie jest mi obce... jestem spontaniczna...wyzwolona...uwielbiam się kochac na wszystkie mozliwe sposoby..o seksie myśle srednio co godzinę... prawda jest taka,ze zawsze mam ochote...o każdej porze dnia i nocy.... mogłabym to robić i robic... ale łykanie nie jest dla mnie... przeszkadza mi i smak i zapach... mam odruch wymiotny na samą mysl,ze miałabym to połknać..mam obrzydzenie po prostu i nic nie jest w stanie tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zbyt szanuję swoją partnerkę, by Jej trysnąć do ust. Nawet gdyby chciała, nie zgodziłbym się. Połykanie czy też nie - nie jest żadnym wyznacznikiem uczuć! I tyle!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody koral
yyy trochę głupi ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolacy sa dziwni kok
jesli chodzi o spr seksu mało otwarci.... te iektóre posty wrrrr połykacie i brzydzicie sie ...... kurka blaszka chwła ze sa kobiety normalnie do tego podchodzace np "a ja lubie połykac" i o to chodzi nie lubie to nie robie choc nie wiem czego nie mozna tu nie lubiec;) pozdro 600;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to zależy od samopoczucia :D czasem mam flegme w gardle i jestem lekko przeziębiona i wtedy nie lubię połykać, bo mi się calkiem nie połyka, tylko miesza się z tą flegmąi zostaje w gardle i tak cały dzień z flegmo-spermą w gardle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coole
ale minety z wylizywaniem całego Waszego niezbyt dobrego soczku to chciecie :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LamborghiniMan
Jeszcze 100 lat temu kazda suke dymalbym w kazdy jej otwor bez slowa sprzeciwu i spuszczalbym sie w nia i na nia bez pytania. Teraz najgorszy sort to paniusie po studiach ktorym sie wydaje ze z kutasem w japie ubywa im inteligencji. Wlasnie takie tepie i zawsze spuszczam sie na nie bez ich zgody znienacka a jak trzeba na sile. Od tego jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..
A JA UWIELBIAM ORAL W OBIE STRONY... KOCHAM JAK FACET KOŃCZY MI W USTACH, DZIŚ JECHAŁAM AUTEM Z MOIM UKOCHANYM, I W TRAKCIE JAZDY ZROBIŁAM MU DOBRZE USTAMI... LUBIE SMAK JEGO SPERMY, NIE MAM PROBLEMU Z JEJ POŁYKANIEM, PODNIECA MNIE TO JAK ON JĘCZY I WZDYCHA:) A JEGO JĘZYK MIĘDZY MOIMI NOGAMI:) JEST W TYM MISTRZEM, CZEMU SIĘ LUDZIE TEGO WSTYDZICIE CZY BRZYDZICIE? TO JEST CUDOWNE:) ZAWSZE MAM ORGAZM JAK CZUJĘ JEGO JĘZYK:) ALE KAŻDY LUBI CO LUBI, NIE POTĘIAJCIE INNYCH I ICH NIE OCENJAJCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara sowa
to chyba kwestia upodoban wiec nie ma co komentowac tego ze ktos lubi albo nie! :) Ja lubie to tylko dlatego ze widze jaka przyjemnosc sprawia to mojemu mezczyznie, mnie to jakos specjalnie nie jara, sperma nie smakuje zbyt dobrze, ale kocham go wiec robie to dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol May
Najciekawsze jest to, że każda kobieta to zrobi w odpowiednich okolicznściach. Ale nie z tzw. "stałym partnerem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b3jb3girl
wiecie co polykac sperme. obrzydliwe jestescie. szczerze wam powiem ze ja nidgy tego nie weme do ust !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz polknelam tzn nie polknelam ale moj facet spuscil mi sie do ust...zrobil to specjalni...stwierdzil z usmieszkiem na twarzy ze on niewiedzial ze to bylo niechcacy to ja mu to wszystko wyplulam na brzuch...i powiedzialam pierwszy i ostatni raz to zrobiles:Oteraz juz nigdy tego nie robi bo wie ze tego nie lubie i szanuje moj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika:-)
Witam wszystkich:-). Szczerze to dobrze, że takie pytanie pojawiło się na forum:-). Ludzie są różni i zdania podzielone. Ja się wypowiem, że sex oralny jest ohydny a co dopiero połykanie. Jednak niektórzy to lubią i dla Nich to rutyna, że połykają bo chcą uszczęśliwić partnera. Ja nigdy bym nie połknęła:-). Gdy mi to proponowali moja reakcja zawsze była " to Ty sobie połknij kobiecy kał też jest smaczny " i do tej pory tak odpowiadam. I nawet mówię każdemu mojemu partnerowi, że takie coś mnie obrzydza. I nie warto ukrywać przed partnerem tego, że to jest obrzydliwe, lub że się nie chcę tego robić. To nie ma żadnego wpływu na Naszą miłość, bo nie sexem człowiek żyje tylko miłością i byciem ze sobą. Tak samo sex analny jest ohydny, bolesny i kobiecie nie przynosi to żadnej satysfakcji. Jednak kobiety boją się, że Ich partner może rzucić czy zdradzać to zmuszają się do tego i pod przykrywką, że chcą zobaczyć coś nowego zmuszają się:-). Moim zdaniem rzadko, która kobieta by lubiła coś takiego robić, gdyby nie Ich partner. Jak już wcześniej powiedziałam każdy lubi coś innego. Więc nie wyzywajmy się tutaj tylko po prostu udzielajmy rad i opini na ten temat. A co do tego Pana, który twierdzi, że po to są kobiety by je tak upokorzyć to niech lepiej pomyśli nad sobą i żeby kiedyś Go ktoś nie upokorzył bardziej. Szanuje wszystkie kobiety niezależnie od tego czy połykają czy nie. I myślę, że powinniśmy się wspierać i pomagać sobie, a nie krytykować. Pozdrawiam serdecznie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette37
ja lubię w ten sposób sprawiać przyjemność mojemu mężczyźnie i nie mam problemów z połykaniem.. chociaż potem nie wiem dlaczego zawsze boli mnie brzuch. ale nie wyobrażam sobie wypluwać spermy.. facet wtedy musi się czuć nieprzyjemnie i głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, nie podoba mi się Twoje generalizowanie. Czerpię przyjemność z każdej formy seksu, jaką uprawiam. Gdyby tak nie było nie robiłabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika:-)
Mklara to dobrze, że lubisz:-). Gorzej jakbyś wolała zostać zakonnicą:-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika:-)
Mklara to dobrze, że lubisz:-). Gorzej jakbyś chciała zostać zakonnicą:-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mam z tym problemu robie to bo wiem że Go to bardzo kręci i podnieca a wszystko bym oddała za jego jęki i nienasycone spojrzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni.k
ja połykam tyko kiedy sama tego chce i mój facet tez wie o tym. ale dziewczyny pamietajcie ze to co je badz robi wasz mezczyzna tez wplywa na to jak smakuje jego sperma. Palenie i picie nie wpływa na nią dobrze. Ale miły prezent raz na jakis czas chyba kazdemu sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnjhgdjdg
Ja tam jakos daje rade ;) wiadomo ,ze nie smakuje najlepiej ,ale nie jest tego duzo i jakos nie czuje bym az tak sie poswiecala. W sumie nawet lubie to robic ,bo wiem ze mojemu mezczyznie daje to duza satysfakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×