Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość no właśnie szkoda ze tyle par
paulinusia23---->:D:D:Dheheheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windą do kibla
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na moim weselu będzie grany
jakiś dobry polski hip-hop;)Zamiast pojebanej Windy do nieba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomork@
Jeśli chodzi o walca wiedeńskiego to moi znajomi będą tańczyć do nothing else matters metallici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na moim weselu będzie grany
bardzo dobry utwór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaj2001
macie link do piosenki A. Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc - ale w rytmie do walca angielskiego? POowinno być takt na 3 do niego a piosenka w oryginale jest na 4. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo podoba się piosenka "wonderful life" Black, melodia jest super i to własnie ją wybiore na pierwszy taniec. Moim drugim typem jest piosenka A.Jantar Moje jedyne marzenie ale ta już mnie mniej przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaj2001
macie link do piosenki A. Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc - ale w rytmie do walca angielskiego? POowinno być takt na 3 do niego a piosenka w oryginale jest na 4. Prosze o pomoc wyślijcie kocia2001@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka 60
Moj brat pierwszy taniec tanczyl do "highway to hell" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem na pierwszy taniec jest najlepsza piosenka boys kocham cie sama bede do niej tanczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khykyuk
my zatańczymy walca wiedeńskiego do melodii z filmu noce i dnie tzw walc barbary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
U mnie to będzie tak, że mój przyszły mąż zacznie grac na gitarze (Kancelaria - zabiorę Cię) razem z orkiestrą, urwie w połowie kawałka, dołączy do mnie, a resztę pociągnie orkiestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, znalazłam Wasz wątek i widzę, że jest możliwość, że ktoś z Was może mi przesłać na skrzynkę walca z "nocy i dni". Baaaaardzo proszę, bo mo to być mój pierwszy taniec, barbaraszalajko@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona jarzębina
co powiecie o piosence "czerwona jarzębina" na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7u80235
Ja w sobotę tańczyłam ze swoim już mężem "Dance me to the end of love" Leonarda Cohena;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CubeDanceAcademy
Zapraszamy na prywatne lekcje z instruktorem! To wasz wyjątkowy dzień w życiu, więc warto byłoby go wzbogacić o wyjątkowy taniec. Możecie przyjść do nas z własną koncepcją lub zaufać naszemu choreografowi, który, oprócz choreografi, nauczy was wyrażania emocji w tańcu, lekkości i płynności ruchu. Koszt zajęć to 100zł za godzinę zegarową. W celu umówienia się na lekcję tańca prosimy pisać na zapisy@taniec24.com lub dzwonić pod numer telefonu: 606260789. www.cubedance.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o piosence z filmu Twilight Soundtrack[Flightless Bird, American Mouth] na pierwszy taniec ? Podoba mi się ale zastanawiam się nad tekstem... Pasuje czy nie bardzo ? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasha
a mi sie podoba w wersji angielskiej piosenka FOREVER - CHRIS BROWN a po polsku: W PERŁY ZMIENIĆ DESZCZ - UNIVERSE :) WIEKSZOŚC PIOSENEK, O KTÓRYCH PISZECIE MOŻNA ŚCIĄGNĄC ZE STRONY ULUB.PL :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki8000
Zobaczcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=kz_p_AbWuHw Byłam na tym weselu niestety tylko jako obsługa ale widziałam wiele występów i to z pewnością był najpiękniejszy pierwszy taniec jaki widziałam na ślubie. Nie jakieś tam wygłupy... dla mnie rewelacja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę mieć
Piaska nowe życie na śniadenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanecznym krokiem ;)
Viki 8000 ale oni tańczą całkiem nie do rytmu :/ a utwór sway nadaje sięraczej na cha chę a nie rumbę :/ rumba ma być namiętna a nie tańczona w takim szybkim tępie - traci się cały jej urok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanecznym krokiem ;)
Tempie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
szkoda, że modki kasują posty no ludzie nie można juz napisać prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocojamboPL
Fajne fajne co tam ze rytmu plecy pani mlodej miazga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Macko
Na moje wesele obstawiam na pierwszy taniec ELENI TYLKO W TWOICH DLONIACH. moja wybrana kapela gra to prze bosssssko i dziewczyna pieknie spiewa, jak w orginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarapanna młoda
U mnie będzie albo Elvis Presley "Welcome to my word" albo Seweryn Krajewski "Niebo z moich stron"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×