Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość renatuta
a ja polecam,,,ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA,,,lub(ŻYCZENIA Z CAŁEGO SERCA)-SKALDOWIE.piekna piosenka albo ,,,BĘDE WIERNY CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielka
właśnie jestem na etapie wyboru-im dłużej szukam tym większy zamęt mam w głowie :/...chyba wybiorę Lennego Kravitza-I belong to you-przeczytajcie tekst-rewelacja!!a przede wszystkim klimat... a tak ogólnie co do wyborów-to rzeczywiście kiszka u nas z tym -jak ktoś chce klasykę-żaden problem, schody się zaczynają gdy chcesz coś oryginalnego...ale można jak się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie piosenke - Sławek Uniatowski - Kocham Cie (nie wiem, moze ktos wymienial ją wczesniej,ale nie czytalam wszystkiego) ...mnie Ona sie bardzooooooo podoba i wlasnie przekonuje do niej mojego Narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_85
Swietna tez jest piosenka Gosi Andrzejewicz Piękno. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ian85
OPROCZ JUZ WYMIENIONEGO WALCA Z NOCY I DNI POLECAM UTWOR FRANCISZKA LISZTA MARZENIA MILOSNE !!!!!!W SAM RAZ DLA ROMANTYKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to juz za sobą:) Zastanawialam sie dlugo nad pierwszym tancem i nie moglam sie zdecydowac Pozostawilam wiec wybor dla orkiestry wybrali nam kawalek ktory czesto jest podawany na forum Kanclerii Zabiore Cie wlasnie tam Wyjatkowy dzien i kazda piosenka staje sie wyjatkowa:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszle zony:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemusia
Damian Holecki-Weselne dzwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska2
http://ichdwoje.pl/content/view/38/53/ na tej stronie można znaleźć dużo piosenek posegregowanych wg.rytmu (czy do wiedeńskiego czy angielskiego). większośc tytułów można posłuchać na youtube. mi osobiście b.podoba się "niebieska piosenka" G.Tomczyka, szkoda,że tylko mi ;) wydaje mi się,że fajnie byłoby zatańczyć do utworu Peabo Bryson & Roberta Flack - Tonight I Celebrate My Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1684
witam wszystkich ja polecam ta piosenke , nie zenie sie jeszcze ale gdybym to robil napewno byla by to moja pierwsza piosenka . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja skłaniam się ku tym piosenkom Zbigniewa Wodeckiego " z Tobą chce oglądać świat" lub "Kochaj mnie" ale najprawdopodobniej prawdopodobna będzie "Ty tylko Ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawid1
Dziewczyny proponuje kawałek Petera Gabriela "Book of love"!!!!!Jest na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka86
my bedziemy miec piosenke Kasi Wilk "Pierwszy raz" Juz sie nie moge doczeekac 11.10.2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybór piosenki mamy za sobą walc Barbary z nocy i dni... W ty roku jak chodziliśmy po ślubach to większość par wybrała Winda do nieba... okropna piosenka i kompletnie się nie nadaje na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspired
'kto jeśli nie Ty' K. Giżowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-karolinka
A co myślicie o \"Rękawiczkach\" Joanny Zagdańskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala cos zagraniczne
go z pieknym tekstem, co mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala cos zagraniczne
go z pieknym tekstem, co mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing kocham tom piosenkę i mój mis też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka4
Ja proponuję Kancelarii Poprowadz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
My bedziemy mieli piekna piosenke Unchained Melody-kto ogladal uwierz w ducha ten wie...jest sliczna:) podoba m sie tez piosenka Faith Hill » There you'll be, Pikene slowa i melodia...POza tym kazdy na pierwszy taniec wybera najczesciej wielka milosc,albo farby itd..to juz oklepane...Pozdrawiam wszytskie narzeczone:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszaaaaaa
a kto mial juz bardziej oryginalny pierwszy taniec..mix z wolnego w hiop hop czy cos jeszcze czadowego... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×