Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość skolowana
Hej chce zatanczyc Chce tu zostac FARBY ale niewiem jakich krokow uzyc POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Witaj KONWALIA czy mozesz mi przeslac piosenke Cliver- podziekowania dla rodzicow DZIEKI Z GORY Moj wielki dzien to 23 sierpien 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegimeegi
oj a coś weselszego? na podziękowanie... chodzi o to żebym nie płakała za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwaliia
Jedyna piosenka jaka mi przychodzi jeszcze do głowy to "walc dla rodziców" Bayer Full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poożcie:( jest tyle piosenek ja wiem , ale jakoś żadna mi narazie niepasuje ,,ślub za nirecałe dwa miesiace a ja niemam pojęcia co wybrac Dla rodziców mam clivera podziękowanie dla rodziców a dla nas nic:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek--6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek--6
Hej czy mógłby ktoś przesłać mi walca z nocy i dni oraz ślubowanie? Z góry dzięki. sylwiakt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmbjkgk
mam wielką prośbę,gdyby ktoś mógłby przesłać mi: 1.podziękowanie dla rodziców-cliver 2.z tobą chcę oglądać świat 3.ślubowanie magdap.89@o2.pl z góry dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaki2
potrzebóje w wersii midi darco damian żono moja rytmical zakochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaki2
rytmical zakochani to bendzie nasz pierwszy taniec żono moja te piosenke chce zaspiewać osobiście swej lubej na własnym ślubie tak ok. północy oto mój adres micha.danda@neostrada.pl czekam na ta pioseke w formacie midi z tekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaki2
michal.danda@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandritta81
Bardzo prosze o przwsłanie na mojego maila piosenki Katarzyny Groniec "będe z Toba", moj mail sandra.se@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilara84
nothing's gonna change my love for you - glenn medeiros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi23
błagam przyślijcie mi nazwy najlepiej polskich utworów w rytmie walca angielskiego. marzy mi się jakaś piękna polska piosenka w tym rytmie a nie klasyczny walc angielski w obcym języku. pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi23
czy ktoś może mi przysłać piosenkę śLUBOWANIE i KUBUSIA PUCHATKA "już zawsze na zawsze" wyczytałam na forum, że dużo osób szuka tych piosenek może i mnie sie spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_2020202
zna ktos moze tytul tej piosenki: \"...ze Ty jestes calym moim zycie... ... wez w ramiona swoje mocno mnie, wtedy powiem Ci ze kocham... chce z Toba dzielic sny, wszystkie noce, wszystkie dni...\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola8304
Witam, Ja uważam, ze najlepszą piosenką na wesele jest Kindla- Z kimś takim jak ty. Słowa pasują do pierwszego tańca. Początkowo na swoim weselu chciałam tańczyć walca angielskiego, ale w języku polskim- z racji że jest to polskie wesele i nie wszyscy znają język angielski (zresztą nie wiadomo jak orkiestra zaśpiewa czy czegoś nie pomyli). Niestety próby poszukiwania odpowiedniej piosenki, która pasowała by do pierwszego tańca i oddawała klimat zakończyły się fiaskiem i zostaliśmy przy piosence Kindla. Teraz uważam że był to najlepszy pomysł na jaki mogliśmy natrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY WIEM ZE NIEKTÓRE SZUKACIE PIOSENKI SLUBOWANIE TO JEST BIESIADNA PIOSENKA KRAKUSY A TYTUŁ TO BEDE CI WIERNY JEST NA WRZUTA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_2020202
bardzo mi zalezy na tej piosence... ma ja moze ktos albo chociaz zna tytul?? prosze.. słowa: "...ze Ty jestes calym moim zycie... ... wez w ramiona swoje mocno mnie, wtedy powiem Ci ze kocham... chce z Toba dzielic sny, wszystkie noce, wszystkie dni..."??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi23
ODP DLA ONA_2020202 Nie mam tej piosenki, której szukasz, ale podpowiem ci jak możesz ją znaleźć ja szukałam piosenki slubowanie nikt nie wiedział kto ja wykonuje podali na forum tylko jej słowa więc skopiowałam je do wyszukiwarki google i znalazło mi strony z tekstami piosenek miedzy innymi tą przeze mnie poszukiwana w ten sposób dowiedziałam sie, że ta piosenka to nie slubowanie tylko Bede ci wierny zespołu KRAKUSY. Proponuje ci także abyś weszła na drugie forum na kafeterii o temacie jaka pierwsza piosenka??? tam także mozna uzyskać ciekawe informacje. a tak ode mnie ja polecam na pierwszy taniec walca angielskiego z piosenki DUCH. zawsze podobała mi sie ta piosenka niestety w filmie nie była ona w rytmie walca angielskiego, ale na wrzucie.pl udało mi sie znaleźć ta piosenkę zaspiewana właśnie w tym rytmie. jest ona piekna polecam ja wszystkim, którzy chcą zatańczyć walca na swoim slubie. w tej chwili nie pamiętam tytułu ale jeszcze dzisiaj dla chętnych wstawię tytuł tej piosenki i linka gdzie mozna ja znalęźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_2020202
juz wpisywalam w googlach ale nie daje rady.. nigdzie nei ma tej piosenki.. ale i tak wielkie dzieki...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailosza
Proszę o przesłanie mi na adres ailosza@o2.pl najpiękniejsze walce, chce zatańczyć walca wiedeńskiego...może być również wersja instrumentalna... prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..
Witam wszystkich na forum, Wybrałam na pierwszy taniec utwór zespołu Kindla "Z kimś takim jak Ty" Czy ktoś wie jaki to rodzaj tańca? Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie wiem jaki utwor wybrac a juz niecale trzy tygodnie:( wlasnie slucham i jakos nie moge na nic sie zdecydowac a ten co mi pasuje to napewno nasza orkiestra go nie zagra ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×