Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość turecki krawiec
kobieta jest za mało wyluzowana ;) siedzi tylko szuka okazji aby uszczypnac, ale znamy i sposoby na takie swietobliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ośmiesza sie tak już chyba od miesiąca, boki zrywać to zemsta za osobistą krzywdę chyba;) może jej chłopa porwałam:P krawiec:D jestem pod wrażeniem, chyba jednak gdześ to wszystko przechowywałeś:) kawał dobrej roboty:) to z gepardem znam, bo kiedyś ktoś sie tak podszył pode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżutkie z topiku obok D: \"przyjmnij moj powyzszy post jako zaproszenie do totalnej analnej rozpierduchy moich zwieraczy wibratorem Zwieracz Destroyer model 2006 wersja Big Size \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
hehe, gorrraca, jak bum cyk cyk skleiłem tylko wpisy z forum znalezione teraz:D ale sa pprostu zeskie:D moze po sesji i w chwilach wolnych od pracy mgr w napływie bezecennej głupoty i niekontrolowanego pociagu stworze cos godnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi zwieraczami
to moje :) gorraca czemu sie tez nie podszywasz skoro Ci sie to tak podoba ? to nic trudnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
zakladam buty odwrotnie i udaje ze jestem kriss Kross :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam zasadę - od zawsze występuję pod 1 i tylko 1 nickiem, podszywanie kłoci się z nią - i nie lubię być pomarańczowa:O przecież nie będę sie podszywać z mojego nicku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gorrrąca 25
a dlaczego wpisałaś w orientacji seksualnej, że obie płcie i że możesz się kochać z jakąś parą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
no we foo?:D a to jest jakies stare?:D musze sie rozejrzec po okolicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonifacy
a co jest takie)o zle)o w pomaranczowym kolorze?:) Rzadko jestem dlate)o sie nie zaczerniam,a podszywaczy mam w d...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
bonifacy wklep w wyszukiwarke czarny nick, tam Ci wyskoczy tez temat dlaczego czarnya nie pomaranczowy Nie rozmywac tematu:D to i tak jest niedoopanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonifacy
szczerze mowiac to juz nie takie rzeczy jak podszywacze byly w mojej dupie ... a ile z nich nie powrocilo juz z "tamtej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRAWIEC - gorące dzieki za te wszytkie cudne kwiatki 😘 może jutro coś sie jeszcze uzbiera:D lecę złapać 3 godz. snu przed pracą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
hehe, w blogim nastroju oddalam sie juz w kierunku lozka pozdro gorrraca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki krawiec
w tym samym czasie :D ja se pozwole na troche wiecej snu ale jutro pzreprowadzka u kumpla i poezja spiewana o prawie pracy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiereeram "i ja mu mówię \"jak bez połyku to ja nie chcem\", a on swoje, że nie bo\"religia, że głód na świecie, że fajny serial w telewizji(...)\" więc tłumaczę mu jak rozsądnemu człowiekowi, że mnie suszy i przecież obiecał, a on mi świnia odpowiada -\"że nie lubi tak na migdałki\" to ja już w lekkich nerwach, że przecież mi je wycięli operacyjnie....w dzieciństwie!, a on się tłumaczy, że najwidoczniej ma wadę wzroku...to pytam czy \"plusy czy minusy?\" i oczywiście minusy ...a ja nie lubię minusów a przecież mnie suszy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi07 piszę o dość specyficznej sytułacji. Mam żonę, dwóch synów i starszy jest ze mną a młodszy z żoną. Wszystko u nas jest ok a ten nasz rozdział jest czasowy. Starszy studjuje w W-wie i ja jestem z nim a młodszy w dobrym liceum jest w klasie maturalnej pozostaje z żoną. Planujemy scalenie rodziny po maturze młodszego. W tej chwili robię na dwa etaty, prowadzę firmę, gotuję, piorę, sprzątam.(wynajmuję dom 4 km od W-wy). Muszę się pochwalić, że nawet dobrze mi idzie. Jest czyściutko, pachnąco i tak...domowo.Powiem więcej mam tu wiele znajomych kobiet i wiem, że sprawy łóżkowe mogę załatwić jednym telefonem. Może dla tego nie dzwonię?To chyba taka norma, że szukamy, gonimy za czymś czego nie znamy. Przygoda nowe doświadczenia, chyba wszyscy za tym tęsknimy... fredi07 Pisałem, że mam tu wiele znajomych kobiet i wiem, że sprawy łóżkowe mogę załatwić jednym telefonem. Ale nie mam znajomych mężczyzn. Bardzo chetnie poznam. Przygoda nowe doświadczenia, chyba wszyscy za tym tęsknimy... Czasem nazywają mnie Fredi Mercury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy zapada zmierzch siadam na swoim materacu i z wielkim poświęceniem wysysam gęste kozy z nosa mojemu psu Fidelkowi po czym lepię z nich kulki i ze skupieniem godnym tybetańskiego mnicha wkładam je sobie do pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gorrr. 👄 👄 niezłe jaja! widzę że top ma powodzenie - no, no- a niektórzy wątpili... hahahahaha co tam słychać. napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkresny Przemytnik Arbuzów
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tureckikrawiec
nie wiem jak spuścić wode z wanny po kapieli więc czekam tydzień aż woda wyparuje :classic_cool: jak zaczernic nick?:D bo mi ciagle bełkocze ze hasło błedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki rugbista
wale gruche lewom dłonią nucąc pod nosem "o mój rozmarynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej żałosne
niż śmieszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki__krawiec
Co noc oddaję się lubieżnym przemyśliwaniom na temat rodzynków z pupy mojego psa Pimpusia, po czym wiedziony nieodpartą ochotą poznania fizycznego,nakładam sobię miskę do mycia nóg pani Goździkowej na głowę i ganiam koty po dachach. W chwilach uniesienia(kiedy jakimś sposobem pochwycę kociaka) podśpewuję sobie "Boże coś Polskę", ciskając zwierzęciem w przelatujące mewy. Gdy strącę mewę na ziemię,podbiegam do niej i nacierając nią sobie ciało mruczę mantrę,po czym oddalam się krokiem posuwisto-zwrotnym w kierunku domu. Tam dopadam Pimpusia i wydrapując rodzynki z jego pupki,wspominam jak miałem 5 lat i gęś uszczypnęła mnie w jądro,doprowadza mnie to do takiego podniecenia,że rozgryzam rodzynka,rozgryzając jednocześnie język i intonuję "Boże strzeż królową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×