Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

UWAGAtu wklejać najlepsze/ulubione teksty zacnych podszywaczy-zakładam kolekcję

Polecane posty

Gość wrobelka
tak nick " ale o co kurwa chodzi" jest ok, a normalnie kurwa to już kasowane, kiedyś nick chujowe jak chuj wyniliście, a teraz?????? "chuj ci w dupe", "chuj ci w dupe do polowy" i pełno innych non stop to o co tu kurwa chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki introligator
wrocbelka daj se siana, tu tylko wklejamy, ewentaulnie jakies dobre podszywki z odrobina finaezji albo zadziwjacej ic elnej kpiny głupoty;) nie zalic sie na tym topiku!!! ps, jestem zaniepokojony ingerencja w ten topic modertorów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
turecki introligator 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka1
ta prawdziwa przepraszam za wrobla ktory podszywa sie za mnie i takie bzdury pisze, biedzius ma slabe nerwy i musial po mnie pojezdzic ok juz spada z tego topicu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
ROZmawiałam kiedyś z facetem nic "chujowe jak chuj" POZDRAWIAM kasowano go noc stop!!! a teraz k.rwa co się dzieje ???? NO kurwa i chuj w nickach NA OKRAGŁO I CO już nikogo to nie razi? to o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
nikogo nie chcielismy urazić:D prosimy o wybaczenie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka1
🌼na zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
te teksty wyciete nie mialay adresata, chociaż nic na ch tam nie było:P sami zobaczcie, o sobie piszę, bo jak grzecznie to się dopiero prz@@@@@@@@@ą jestem bystra jak woda w klozecie... na dodatek jestem meliniarą, a język mi służy do czyszczenia psich odbytów!!(o odbytach uwiebiane eeee!!i nikt tego k-rwa nie kasuje no nie???)!!! lubie się szlajać po gałkowie wielkim, wydmuchało mnie stado bezpańskich psów ...tratata gdzie tu wulgarne??????????? to o czyszczeniu odbytu bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
no OK🌻 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelka
"primitiv no kurwa coś mnie ubawiło w końcu w ten mroczny , zimny dzień . hygenisci - jezeli jeszcze nie zainteresował się wami zaden wydawca to znaczy że w tym kraju nic kurwa dobrego się nie pojawi do czytania w najbliższym czasie . -napier...dalej - trzeba jakoś odstresować chujową rzeczywistość nie? " a to co ma k_rwa być?????????????!!!!!!!!! ja napiszę kurwa i już skasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 98 minut codziennie wpatruję się hipnotycznie w puszkę po pasztecie popularnym z Biedronki, wyobrażając sobie, że to mój szkolny kolega Jaźwiński Ryszard (obdarzony zajęczą wargą i skoliozą), który pod wpływem mego mesmerycznego wzroku przemienia się w skrzyżowanie legwana zielonego z Rowanem Atkinsonem i zapina mnie brutalnie w mego lekko nieświeżego wedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
"hygenista2 ojciec posuwał cycki pana Edmunda trzymają go za jego wielkie twarde suty a pan Edmund jęcząc głośno trzymał pośladki wielebnego gmyrając mu palcem wskazującym prawej dłoni w jego mokrym odbycie........ " "zajarana Hura!! Pani Wanda żyje, myślałam ze siadł jej rozrusznik przy ostatnim orgazmie, niech się spełnią jej marzenia!!! napęczniałego sinego hemoroida - odjazd dalej, dalej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
"hygenista2 Brutalny Rysiek przeskoczył do analnej dziury pani Wiesławy strącając przyklejonego rodzyna, który z głośnym stukiem upadł na podłogę i czując na swym pytongu żar buchający od napęczniałego hemoroida gospodyni...... " "gorrrąca 25 primi no wreszcie tu trafiłeś:D już nie mogę ze śmiechu :D:D:D" to Was bawi i autorkę topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higienka
ale poziom i poczucie humoru, no nie? i jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodor xxx
podnieca mnie widok Malgosi z M jak Milosc - te zacisniete usta jak u Pani Wandy i slodkie doleczki, chetnie bym wlozyl w te doleczki pytonga, ale jszcze chetniej wsadzilbym go w nietypowo wykrojony otwor tworzony przez dolna warge ust Steffena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lapacz psow
nie wklejac tu kawałkow z tej tworczosci hygenistow bo to calosc smieszy:/ kaałki nie maja sensu nie spac!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARESZCIE KTOS NAS DOCENIL
W nagrodę parujące kl0tze na klaty dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjebacz
zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojsze Fichtelbaum
gdzie są żydzi z tamtych laaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!!!! kominami poszli w świaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!!!! la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gen. heinrici
żenada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze aniol
wyginęli z mamutami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
wypierdalac dziady :D to nei temat na takie gówniane bzdury:D tu tyko zacna proza i wyrafinowana poezja :D a tymi zydami to ktoś przegiał 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
wącham bąki woźnej z przedszkola nr 2 w Kałopircach Dolnych gdzie prowadzam swą niedorozwiniętą młodszą siostrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
zwą mnie turecki kolarz bo cały żywot przepedałowałem szukając tej jednej jedynej miłości mojego życia,ale losy potoczyły się inaczej.Spotkałem pana Zdzisława,rencistę tureckiego pochodzenia z którym oddaję się co noc upojnym penetracjom odbytnicy będąc zwykle stroną bierną w naszych zbliżeniach. to nie koniec mojej historii, od uciech tych dostałem zwapnienia lewego zwieracza co skutkuje tym że bezwiednie gubię kawałki stolca, które wypadając z moich przegniłych slipów lądują w moim lewym bucie (kupionym zresztą gwoli wyjaśnienia na bazarze od czeczeńskich uchodźców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
zwapnieniu uległ mój lewy zwieracz ponieważ pan Zdzisiek preferuje pozycję boczną (zwykle na lewej stronie) co skutkuje większą siłą tarcia jego pinola właśnie o lewy zwieracz chciałbym nadmienić że buta oewgo kupiłem u czeczeńskich uchodźców wraz z prawym butem..... (h2):D cze Gorrrąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki kolarz
potężny wzwód pana Zdzisława spowodował również umnie lewostronne nadwerężenie ściany odbytnicy co charakteryzuje się tym że chodząc dziwnie zarzucam lewym biodrem..... (h2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×