Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loretta 0000

ile mleka dla dziecka

Polecane posty

Gość loretta 0000

witam Panie! mam pytanie :czy nie wiecie ile mleka powinno wypic 3 letnie dziecko?chodzi mi o zwykle mleko np.z kartonika! Chodzi o ti ze moja 3-letnia corka pije bardzo duzo mleka z kartonika i nie wiem czy nie przesadzamy z tym mlekiem !boje sie ze jej to moze zaszkodzic!chcialabym wiedziec ile w ml. moze wypic dziennie mleka!prosze o rade :)i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta 0000
prosze o wasze zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt nie jest zorientowany.I dlatego nikt nie odpisuje. Myślę,że nie można przesadzać.Ze trzy szkl.dziennie dla takiego malca to maks.Ale nie znam się na tym-przyznaję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że taki maluch nie powinien pić mleka UHT tylko takie świeże. Kiedyś czytałam, że mleko UHt nie ma żadnych wartości ale nie wiem ile w tym prawdy. A co do ilości to chyba nie mozna przesadzić z mlekiem ale 2 szkalnki dziennie to porcja, którą zalecają lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta 0000
Bardzo dziekuje za pomoc :)pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ską wziąć swieże mleko? To z woreczków jest okropne. Duzo lepszym rozwiązaniem jest mleko pasteryzowane, ale ma krótki termin ważności. A z ilościa to może faktycznie lepij nie przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×