Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dlaczego boli je glowa

Dlaczego kobiety boli glowa?????

Polecane posty

Gość no bo tak juz jest
a jak bedzi3esz narzekac to znowu i tak bez konca. po pol roku jej sie zachce . ale wtedy mozesz jej powiedziec ze ciebie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego faceci robią to w skarpetkach? proszę o odpowiedź!!! nie ma to jak uogólnianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 29
a ja wam powiem tak : jak mnie boli głowa to najlepszym lekarstwem na nią jest właśnie sex! i co wy na to? może wasze kobiety też powinny spróbować - może akurat i im to pomoże!POZDRAWIAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to mnie boli
facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie boli
a nawet jak boli to ochotę i tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważne rady dla mężów: - zadbaj by żona była wypoczęta, czyli pomagaj jej w domu, - pamiętaj, że masz być czysty i pachnący, - nie warcz na nią cały dzień, bo seksu \"na zgodę\" kobiety nie lubią, - nie krytykuj żony i nie podziwiaj przy niej innych, bo się nawet rozebrać przy tobie nie zechce, - zadbajcie razem o antykoncepcję, bo kobieta ma największą ochotę na seks wtedy, kiedy ma płodne dni, - powiedz jej od czasu do czasu jakieś dobre słowo ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 29
popieram w zupełności seksowną widzę że mamy te same poglądy na temat sexu i bólu głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czemu wymowka? Czy kobiety nie lubia seksu? MOze wola w tym czasie porobic na drutach? Niech mi ktos to wyjasni. Moze Panie ktore czesto szukaja jakis wymowek wypowiedza sie dlaczego? MOze ich partnerzy sa nie pociagajacy fizycznie ..... cos musi byc przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nigdy nie boli :D juz od ponad 4 lat :P tzn nie żeby wogóle nie bolała bo czasem sie zdarzy ale nie posiadam tej tzw migreny łóżkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miewam bólu głowy. Ja po prostu mówię że nie mam ochoty. Mówię prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ TA GŁOWAAAAAAAAA
DLACZEGO BOLI??? jUŻ ODPOWIADAM. bO NA KRÓTKĄ MĘTĘ JESTEŚCIE WSPANIALI, Z CZASEM KOBIETY ZACZYNA BOLEĆ GŁOWA I DUSZA BO JESTEŚCIE MOMENTAMI BZNADZIEJNI. BEZ URAZY!!!! CAŁA ŚWIĘTA PRAWDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wy naprawdę
chcecie poruszać ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peter
Ja myślę, że jest to cecha narodowa Polek, kobiety po co wychodzicie za mąż, skoro po slubie rozpoczynają sie bóle głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×