Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

przed 30 minutami założyli mi aparat na ząbki-

Polecane posty

dziwne uczucie...ale jest całkiem niezle:-) mam pytanko. Po jakim czasie noszenia zauwazyłyscie 1 efekty?? bardzo prosze o opinie wszystkich co noszą aparacik albo juz zdjęły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukaj
bo byly juz takie tematy ale oczywiscie sie nie chce pomyslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arre
Ja pierwsze efekty zauważyłam już podczas noszenia aparatu ruchomego. Zdecydowałam się jednak na stały bo ten ruchomy nie wyprostuje ząbków tak idealnie. Mam stały aparat już ponad rok i naprawdę nie pamiętam od kiedy jestem zadowolona z zauważonych zmian. Zdaje się jednak, że u mnie dosyć szybko się wyprostowały, teraz mam już idealne (tzn. zawsze chciałoby się jeszcze coś zmienić...). Nawet fajnie jest mieć aparacik i się w jakiś sposób wyróżniać, ale teraz to już tylko czekam aż mi zdejmą. Co mi się w aparacie nie podoba? Np to że jedzenie ciągle wchodzi w aparat i potem zawsze trzeba iść umyś zęby. Przez to nie jadałam w szkole, bo po prostu nie chciało mi się potem na przerwie biegać do łazienki, żeby wyczyścić ząbki:] Wolałam siedzieć głodna;P Ortodontka ciągle mi przedłuża czas, mówiąc, że nie chce żeby się wróciło skrzywienie, ale myslę że bardziej chodzi jej o zarobki.W końcu za wizytę płacę 120zł... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×