Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujeee

poszukuje sukienki skromniej nie rozkloszowanej

Polecane posty

Gość poszukujeee
faktycznie jest dzięki. chyba ślepa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Chyba zaczynam rozumiec zdziwienie, jak sobie przypomnę w czym ida u nas panny do ślubu. :) Każda w tym samym, a jak jedna ma troche bardziej oryginalne spojrzenie, to już nadziwić się cala wies nie może. Fakt, nie byla kupiona w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalowa
Jesli chodzi o mnie, to wystapilabym jedynie w takiej ascetycznej sukni , jak autorka tu niedawno przedstawila , wiec chyba nie tak , jak wiekszosc pan w kraju - bo takiej sukni , tak prostej , jeszcze na zadnym weselu nie widzialam. Wiec chyba nie bardzo trafilas ze swoim komentarzem , dobermanie , przynajmniej jesli chodzi o mnie. Twoja sukienka ma papuzi charakter , ja tego nie lubie. Wiec chyba nie bede wybierac papuziej sukienki , kiedy gustuje w absolutnie prostych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Minimalizm jest w porządku, sama nieraz wybieram takie ubrania, ale slub nie kojarzy mi się z ascezą. Uważam, że tego dnia powinnam wyglądać oryginalnie i elegancko, także trochę wytworności nie zaszkodzi, to nie pogrzeb:). Nie chcialabym byc pomylona z wlasna świadkową. A proponowane tu sukienki są wlasnie propozycjami raczej dla gości, nie dla panien mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalowa
No wiec kazdy ma swoje upodobania i nie ma powodu ani sensu narzucac mu swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
A ktoś narzuca?:D ja tylko porszę o kulturę, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
generałowa ma racje z papugami;) ale to Twój ślub dobermanku, mnie nike nie pomyli ze świadkową bo wszyscy goście których zapraszam znają mnie, więc nie mam obaw że jakoś 7 ciotka królika pomuli mnie z kimś innycm, a sama ceroemonia jest ważna jednak wesele dla mnie to poprostu impreza z najbliższymi, dlatego nie chciałbym być ograniczona przez suknie beze i gorset hehe wygląda na to że bede szyła ale na to jeszcze czas... dziekuje za podane propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy
a ja chciałabym zobaczyć tę słynną suknię, ale mi sie nie otwiera. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalowa
Skopiuj link i wklej , to bedzie dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
pierwsza ładniejsza, druga średnio mi się podoba, ale na peno fajnie by wygladała na wysokiej brunetce z gładką fryzurką. Ja swoją sukienkę szyłam według własnego pomysłu i juz w przyszłym tygodniu odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Miło słyszeć hejho:-). JA miałam mały dylemat, ale po małej naradzie zdecydowałam się właśnie na pierwszą. I nie żałuję. Choć ta druga wg mnie też ma w sobie to coś. A co do Twojej sukienki własnego projektu - podziwiam, masz może jakieś szkice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
druga ładniejsza;) ale też według mnie mało skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
Ta ostatnia to mi się podoba , fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
Nie mam niestety. Leza jeszcze u krawcowej. Trafilam na fachowca i za 1100 zl uszyla mi piekna suknie, sluzyła rada i cierpliwie znosila wszelkie moje komentarze i poprawki. Fastrygowała, przycinala na mnie. Skienke moge opisac. Jest na gorsecie, lekko wycietym na biordach a opuszczonym z przodu z tylu, przez co ladnie podresla talie. na gorset naszyta jest delikatna koronka i z niej zrobiane sa waziutkie i dlugie rekawy i dekolt w łódkę. Dól to tzw rybkaz tiulowa podszewka bardziej namarszczona z tylu nad kolanami, dzieki czemu material fajnie odstaje a nie lezy przy nogach jak z przodu. do tego mam welon i kapelusz upiety w stylu amazonki. Całość mi wyszla na tyle oryginalna ze az mam obawy jak zostanie przyjeta. Ale mnie sie podoba i jest bardzo wygodna wiec czego chciec wiecej. MIlo trafić na fachowca wsrod tych wszystkich naciagaczy przedslubnych.Zauważyłyscie ze wszystko co ma slubne w nazwie jest co najmniej dwa razy drozsze? grr POzdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Z Twojego opisu wynika, że rzeczywiście postawiłaś na indywidualizm, co szczerze popieram! Czy dobrze mi się wydaje, że całość jest nieco w stylu retro? Ciekawe, jak to zagra na żywo :). Ja prawdę mówiąc do momentu pokazania sukni przypadkowym osobom na forum nie miałam pojęcia, że może być uznana za kontrowersyjną. Pewnie, zdawałam sobie sprawę, że jest oryginalna, ale nie sądziłam, że wywoła zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
może odrobinkę retro. Taka amazońska jest ino tylko konika mi dać. Ale fajnie ta rybka pupe podkreśla przez co jest znaacznie bardziej kobieca niz te puufy bezowate. Ja nie lubie takiej klasycznej mody slubnej, ale przeginanie w strone maksymalnej skromnosi to przesada. to slub a nie sypanie kwiatków i przede wszystkim ma być kobieco, zalotnie i z duzym smakiem. A to już jest rzadkość nie tylko u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
niedlugo śłub wiec bede mogla sie pochwalic fotkami, no i wrazeniami jakie zrobilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę
rozkloszowane musi być, żeby jakoś wyglądało... z tych, które podałaś, pokazywałam krawcowej trzy i omawiałyśmy je wspólnie. ale padło na jeszcze inny... :-) margarett ma ciekawe propozycje. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
Ostatnia fajna tylko tą narzutkę zrobiłabym z czegoś lżejszego, tzn bardziej przejrzystego albo z ładnej koronki. a koronka na golych ramionach wyglada przeslicznie. tylko musi byc odpowiednia, bez cekinow koralikor itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeee
ostatnia z list super, ale bez tej narzutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę ---> to zapodaj kiedyś fotki tej sukienki, może ja kiedyś od Ciebie odkupię :D bo widzę że mamy podobny gust :) (bo u mnie slub dopiero za rok z hakiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
uuuch za tydzień o tej porze..... a fotki na pewno podrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze:) ja tu raz po raz zaglądam więc z przyjemnością pooglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×