Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujeee

poszukuje sukienki skromniej nie rozkloszowanej

Polecane posty

Gość dobermanirottweiler
Nie, to nie są pióra :-). Niewazne, istotne jest to, że Ty chcesz koniecznie wygladac jak swiadkowa na wlasnym slubie. A ja wkleilam sukienkę ślubną - rzeczywiście, moja wina ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobermanirottweiler, a co to jest jak nie piora? nie pytam zlosliwie- po prostu tez bylam przekonana, ze to piora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
hehe masz racje o wiele bardziej podobaja mi się te świadkowe kreacje. nie mam kompleksów jakis żeby wskakiwać w falbany i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Haha, wiem, to zdjęcie nie jest najlepszej jakości i mozna pomyśleć, że to pióra. Z bliska widać, że to kwiaty, mają takie wąskie platki, rzeczywiście stylizowane na pióra. Nie podejrzewam o zlośliwosc każdego, kto nie zachwyca się sukienką :). Upodobania sa rożne i wiadomo o tym nie od dzisiaj. Stąd takie zróżnicowanie wzorów i chyba dobrze. Ale jak ktos ocenia w sposob zlośliwy, to już coś jest w zanadrzu :D. Dlatego trafia jak kulą w plot, a mialo sprawic przykrość ;). Nie udalo się - bo nie widzę nic dziwnego w tym, ze gusta sa różne. Gdybym chciala żeby podobalo sie 99%, to wybralabym popularna w kraju beze z gorsetem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Chyba jednak masz sporo kompleksów, świadczą o tym Twoje wypowiedzi i stosunek do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
o jezuuu nie bierz tego do serca, poprostu jest nie ładna jak dla mnie, co nie oznacza że ciebie krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
a czyz nie zgodzisz się z tym że większośc panin młodych kupuje beży bo tylko raz w życiu może i raz w życiu chcą się poczuć księżniczkami???? wiem że się zgadzasz.... ale ten tema t to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Alez może Ci się nie podobać. Tyle że to mozna powiedziec w o wiele bardziej wywazony sposób, kulturalni ludzie potafią tez pewne rzeczy zmilczec, szczególnie jak nie maja nic milego do powiedzenia. A Tobie widac sprawilo to satysfakcję. Może zauważ, że ja również nie jestem entuzjastką Twojego wyboru, a jednak nie pisze, jakie to paskudne modele wybierasz. :) Bo zwyczajnie nie mam ochoty od rana komus dokopać, taka mala róznica. Może wstalas lewą nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
oj teraz widze że ty w niej bedziesz upppsss. nie to nie lewa noga tylko szczerość. na którą zazwyczaj możemy sobie pozwolić tylko w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
No to wspolczuję, że tylko w sieci możesz upuścic troche jadu;). Widać, że bardzo to lubisz, ale chyba nie starcza odwagi w kontaktach bezpośrednich. Lubimy byc akceptowani, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
No nic, czas skończyć te jalową dyskusję nie o gustach bynajmniej ale zwyklym podejściu do innych. Co jakiś czas zaglądam na to forum w nadziei, że może jednak cos sie zmienilo. Niestety, babskie fora zwykle ociekają jadem, to w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
akceptowani jak wszyscy. przepraszam cię najmocniej iż uraziłam twoje odczucia, przykro ci że twoja slubana komuś się nie spodobała? i nie tylko ja stwierdziłam że miała pióra... chyba nie bo to twój wybór.tobie ma się podobać, tak samo jak moja ma się mnie podobać. a tym jednym słowem - paskudna - szybko, łatwo, prostacko dałam wyraz moich odczuć. i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Żadna kreacja nie spodoba się wszystkim, ta przyznaję jest oryginalna, tym samym naturalne, że nie przypadnie do gustu konserwatywnym osobom. A panny mlode u nas zwykle idą w sukienkach jakby wyjętych spod igly tej samej krawcowej, więc taki wybór może być dość kontrowersyjny, zdaję sobie z tego sprawę. A pióra? Nie mam nic przeciwko, skąd takie przypuszczenie? W końcu to między innymi ten element - kwiaty wygladające z daleka jak pióra, przykul moja uwage akurat do tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujeeee
tak tak czyli się zgadzamy tylko poprostu Twoja propozycja mnie się nie podoba. olkka - suknie iście balowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobermanirottweiler
Ok, mnie Twoje rownież niespecjalnie, jesli już tak bardzo chcesz wiedziec ;-). Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiące
dobermanirottweiler - jak ja dobrze wiem co czujesz. Także posmakowałam babskiego jadu. 🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
sobie na stronce www.margarett.com ja właśnie tam znalazłam moją sukienkę - prosta, bez ozdób, do tego miałam bukiet z trzech małych kantadesek. moja fotografka powiedziała, że tak fotogenicznej sukni i bukietu nie widziała już dawno - nareszcie i suknia, i kwiaty były ozdobą panny młodej, a nie zasłaniały jej. mojej sukienki nie sprzedam, ale wiem, że na margarett można znaleźć wiele subtelnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
sorry, miało być margarett.pl trzeba trochę poszukać, bo sukienki są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
Gość poszukujeee
dzięki a może pamiętasz jak kształtują się ceny w firmie margaret? tych najprostszych modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
doberman , ta sukienka jest naprawdę dość dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaała
poszukuje ---------> podaj e-mail wysle Ci moją skromną sukienke którą chce sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaała
pyrlandia -------> z przyjemnością przesłałam Ci kilka zdjęć ;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer mi siada, przepraszam, czy ja też mogę prosić o zdjęcia?? katka_u@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
na margarett.pl jest cennik. ale podpowiem ci, że moją sukienkę, która u nich kosztuje 1980 zł (więc też nie jakies koszmarne pieniądze, panny potrafią kupowac kiecki i za 5000) szyłam u krawcowej za 1000. pamiętaj, że im więcej koronki, tym suknia droższa. najczęściej jest tak, że sukienki proste (model atena np.) mają mnóstwo ozdobnych koronek i dlatego są droższe. ja miałam sukienkę, która miałą tylko odrobinę koronki na staniczku. powodzenia w poszukiwaniach. :-) prostota górą...! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×