Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasadena

ratunku, mije paznokcie!!!

Polecane posty

Gość pasadena

pasadena witam, po 25 latach ponownie zaczęłam obgryzać pazury. Zaczęło się parę dni wcześniej i nie wiem jak to się skończy. Z łądnych dłoni zrobiło się gruzowisko w kolorze czerwonym, z pozdzieranymi skórkamii prawie bez paznokci. Może wiecie jakie paznokcie mogłabym sobie zrobić, bo nie moge chodzić do pracy z takimi dramatami na dłoniach! Tipsy, ale chyba nie są zbyt trawłe, poza tym słyszałam że powodują grzybicę paznokci, a dodatkowo są klejone na jakiś toksyczny klej. A może żelowe, bo akryl to chyba stanowczo odpada. Jeśli wiecie coś na ten temat,to proszę o pmoc. Zaznaczam że mam 22 tyg. ludzika i nie chciałabym zrobić mu krzywdy. pozdrawiam pasadena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Pasadena - nie wiem gdzie mieszkasz, ale w USA jest dostepny skuteczny srodek przeciw obgryzaniu pazurkow Anti-Nail Biting Polish By Gena http://www.ulta.com/control/product/~product_id=1892162. Dziala rewelacyjnie- jest tak obrzydliwy w smaku, ze gwarantuje,ze skonczysz z nalogiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam taki środek w Carrefourze. Poza tym powinnaś dociec przyczyny takiego obgryzania paznokci. Czy masz jakieś stresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×