Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kilka słów

łysienie androgenowe

Polecane posty

Gość kilka słów

Mam pytanie do tych którzy cierpia na to łysienie.Jak sobie z tym radzicie, czy sa jakieś srodki na odrost włosów?czy stosowaliście loxon lub piloxidli?Interesuje mnie wszytsko na ten temat.Błagam o jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym polecić Ci szampon firmy Ducray Sabal jest bardzo dobry ja już od 10 lat walcze z takim samym typem wypadania włosów jak Ty a po miesiącu mycia włosów tym szamponem włosy przestały mi wypadać sama nie mogę w to uwierzyć to chyba cud. Jeżeli mi pomógł to może tobie też pomoże. Można go kupić w aptece (36-38 zł) ja osobiście kupiłam trzy opakowania na allegro bo jest dużo tańszy kosztuje ok. 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy chorujesz na
zespół jajników policystycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Łysienie androgenowe to nie koniec świata, są na to sposoby :) Nie wiem jak w przypadku preparatów loxon czy piloxidli, często preparaty takie są mało skuteczne i pomagają małej liczbie osób ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barni
Wiedzieliście, że komórki macierzyste leczą łysienie androgenowe? Podobno włosy po takiej terapii robią się coraz gęstsze. Ale trzeba zacząć się leczyć jeszcze w miarę we wczesnym stadium. Wtedy są największe szanse na pełen sukces. Przynajmniej tak wynika z tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=VCKoRSZljFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadanie włosów to przykra i nieestetyczna dolegliwość, która dotyka coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Przyczyny wypadania włosów są bardzo zróżnicowane – od zmian hormonalnychzmian hormonalnych , poprzez stosowanie niektórych leków, po nieprawidłową pielęgnację włosówpielęgnację włosów . Polecam PILOXIDIL (http://www.piloxidil.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z łysieniem androgenowym trudno wygrać. Mój mąż niestety również cierpi z powodu łysienia androgenowego. Z początku, gdy zaczął tracić włosy stosował rożnego rodzaju szampony, odżywki, ale z miernym skutkiem. W końcu namówiłam go na wizytę lekarską. Udał się do karbokliniki, gdzie postawili diagnozę i zalecili przeszczep włosów. Mąż jest przed zabiegiem, ale widzę, że bardzo mu zależy.A chyba o to chodzi, by dobrze się czuć we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renifer11
Dobrze poznać jest przyczynę wypadania włosów u mnie to był niedobór witamin i stres w pracy. Dopiero tabletki Vitapil spowodowały, że włosów zrobiło się znaczniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autor napisał że to łysienie androgenowe więc zna przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannn

Polecam Hair Medic . Najlepszy środek jaki jest w sprzedaży jeśli chodzi o hamowanie łysienia. Mi w każdym razie nic tak szybko i tak skutecznie do tej pory nie pomogło jak ten preparat. Zakola przestały się poszerzać, w końcu przestałem wyglądać jak swój ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja przechodziłem zabieg leczenia łysienia w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Efekty okazały się lepsze niż się spodziewałem i to po jednym zabiegu. Polecam udać się do nich z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Jeśli ktoś ma problem z łysiem ( w początkowym stadium, zakola itp) to polecam zajrzeć tutaj:

ratujmywlosy.wordpress.com

kiedyś trafiłem na tego bloga i znalazłem tam specyfik który zahamował wypadanie/łysienie + moje włosy znów zaczeły się robić gest, może to komuś pomoże, ja jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na łysienie androgenowe to tylko zabieg transplantacji włosów będzie w stanie pomóc. W Elite w Warszawie mają robota Artas iX, przeszczepy za pomocą tego urządzenia są bardzo precyzyjne, ryzyko pojawienia się blizn jest niewielkie, bo robotyzacja czynności sprawia, że lekarz może być naprawdę dokładny. Warto sobie poczytać na temat tej metody przeszczepu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×