Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedzi na proste pytanie!!!

Polecane posty

W ktorym dokladnie miejscu mierzy sie obwod bioder????? nie jestem pewna, w najszerszym miejscu pupy??? czy tam gdzie zaczynaja mi sie spodnie biodrowki??? potrzebuje szybkiej i pewnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
W najszerszym miejscu . To jest poniżej tych wystających z przodu kości biodrowych , na wysokości pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wyslac ankiete do agencji modelek bo twarza nie odstraszam , chuda jestem jak patyk ale myslalam ze obwod bioder to sie na pupie mierzy i wyszlo mi ze mam 98 cm:) troszke sie przerazilam bo gdybym miala miec 90 to chyba musialabym w ogole tylka nie miec:D Ale jestes pewna na 100%?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gdzie w koncu??? zdecydujcie sie dziewczyny!! jezu to moze ja jednak jestem gruba:/ chociaz wzrost 182cm powinien mnie usprawiedliwiac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Biodra mierzysz w najszerszym miejscu ud, a nie na kościach biodrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
Spokojnie :D Tak , jestem pewna - prawidłowo obwód bioder mierzy się na wysokości kretaży kosci udowych - to własnie najszersze miejsce , własnie na wysokości pupy. Nawiasem sądząc - przy Twoim wzroście to chyba nie tak dużo. Ja jestem sporo niższa , ale ten stosunek mam bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz bo juz nic nie rozumiem, tutaj kosci tutaj pupa i uda. Od poczatku obwod bioder mierze tam gdzie jest najbardziej wystajaca pupa tak?:D powyzej ???ponizej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Najlepiej stań przed lustrem i znajdź najszersze miejsce. U kobiet zazwyczaj jest ono jeszcze na wysokości pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
:D :D Ten kretaż uda jest dosłownie w miejscu , gdzie nogi łaczą sie z tyłkiem . Najprosciej znaleźć to najszersze miejsce przez objecie się centymetrem , tam gdzie będzie najciasniej - to własnie miejsce o które Ci chodzi ;) Podrówka i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie wiem jak to jest, mam dupke wielkosci pileczek do tenisa i prawie stowe w biodrach:/ jak to jest mozliwe??? zalamalam sie:/ znacie jakies cwiczenia na biodra?? albo na pupe raczej bo jak sie po boczkach macam to same kosteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Nie przesadzaj. Przecież jesteś bardzo wysoka. Gdybyś miała 90cm w biordrach albo nie daj Boże jeszcze mniej to wyglądałabyś co najwyżej jak półtora nieszczęścia. Ważne, że masz mały tyłek (sama tak twierdzisz, a to już bardzo dużo), a centymetrów nie widać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i mojego boja to moj tyleczek jest calkiem calkiem, ale wlasnie chcialam troche zarobic i wpadlam na pomysl agencji modelek, ale chyba z tego nici, tam przyjmuja conajwyzej do 94 cm:/ jezuu juz sobie wyobrazam te kosciotrupy:):):) a wy dziewczyny jaki macie obwod bioder przy jakim wzroscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
Agniewicz - obiema rekami podpisuje sie pod Twoja wypowiedzią :) Milka - przy wzroscie 161 mam 84 cm w biodrach .... i uważam ,ze to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
Ja to wypierduś jestem przy Tobie - tylko 168cm wzrostu:O i 88cm w biodrach, ale w przeciwieństwie do Ciebie uważam, że mam za duży tyłek:( A wracając do Ciebie - chyba nie ma jakiegoś limitu wymiarowego dla modelek, a Ty masz największy atut - WZROST:) A z tego co piszesz wynika, że masz taką budowę, a nie inną więc tego nie zmienisz i najważniejsze, że jesteś chuda, bo przecież modelka ma być chuda, a nawet koścista, a Ty piszesz, że taka jesteś więc próbuj:) Wiem, że można naprawdę niezłą kaskę zarobić i gdybym była na Twoim miejscu na pewno spróbowałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa.....
a ja mam 168 i 94 w biodrach, za to w talii 62- więc dupsko się wydaje jeszcze bardziej gigantyczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
U każdego inaczej to wygląda. Ważniejsze jest by dobrze się czuć z samym sobą. Mnie się mój tyłek wydaje za duży, bo mam dosyć chude nogi i taką przerwę miedzy udami, a to własnie moim zdaniem potęguje wielkość jeszcze bardziej niż gdybym miała 94 cm w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_s
jak myslisz o modelingu to nie patrz na ramy. Wazne zebys wygladala. ja mam 172 cm . w biodrach 93. Z czasem polubilam swoj odstający tyleczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×