Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

giggle

******Fryzury ślubne*******

Polecane posty

hej... na pewno nie tylko ja mam problem z wynorem fryzury na swój ślub. Proponuję zatem żeby wklejac tu jakieś linki do fajnych fryzur. Potrzebuję inspiracji!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kasia... fryzurka ładna:) ...też mam włosy koloru blond... ...ale to chyba nie to ...wogóle nie mam żadnego poomysłu na włosy.. na szczęscie mam jeszcze sporo czasu żeby czegoś poszukać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmmmmmmmmmmmmmm.... niestety Twoja stronka sie nie wyślwietla ...jestem na www.lilea.com... ale nie wiem którą fryzurę wskazałaś/... tu chyba są same sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
skasuj to co jest po jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea Lip Care
super.... dzięki Wam dziewczyny za te stronki ...zaraz je przejrze... mam tylko nadzieje że będą one dla mnie nowe... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea Lip Care
Gość hmmmmmmmmm
skoro jeszcze masz sporo czasu to moze troche urosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu biorę ślub... :) ale już zaczynam przejmować się takimi rzeczami.... szczególnie dlatego że mieszkam za granicą a ślub organizujemy w polsce ...i to załatwianie spraw na odległość przyprawia mnie o większy stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanne864
Widze ze wiekszos to koki. A co ja mam powiedziec jesli mam wlosy moze nie krotkie ale napewno nie dugie .Nie moge zrobic z nich tzw kucyka a co dopiero koka... :( mam isc w wolnych wlosach?Passuje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanne864- a jakie wlosy masz? do ramion? proste czy krecone? jak sa sciete? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanne864
Mam wcieniowane.tzn styl dłuzsze a w przodzie krotsze kosmyki. Dlugosc ztyl cala szyja a w przodzie nieregularne kosmyki. Naturalnie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea Lip Care
Gość Jeanne864
Wielkie dzieki!!! :) Nawet w moim stylu. Ale czy pasuje tak uczesac sie na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanne864
te od ciebie bad podobaja mi sie, a zwlaszcza ta druga jest super zwiewna.Czy nie za malo powaznie?? ja bym sobie ktoras ztych dwoch fundla ale niewiem jak to sie bedzie mialo do akceptacji innych i tradycji?a juz latem tego roku mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
heh, ja mam problem z fryzurką bo będe miala kapelusz i spod niego maly welonik. Jak upiąć włosy, żeby nie było przeładowania na tej głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanne- wg mnie najwazniejsze jest zebys sie Ty dobrze czula, zreszta mnie np. nie podobaja sie takie napuszone koki, strasznie postarzaja.. a te ktore podalam sa takie wdzieczne, wygladalabys slicznie :) hej ho- moze cos w tym stylu? http://www.dobraska.pl/fryzury/31.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanne864
Tak masz racje. Koki postarzaja, a te tu fryzury co podalas sa boskie :) I bardzo podobne do mojej na codzien jednak te pieknie weksponowane,a reszta nie bede si przejmowala kto co powie.Waze bym sie dobrze czula ,masz racje :) A propos ciebie to ty masz za soba dylemat fryzury na swoj slub? CZy przed toba to jest? Jakie preferujesz uczesania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
hmm, myslalam raczej o czyms nieco bardziej upietym. Welon spod kapelusza, wychodzacy na rozpuszczone włosy, srednio wyglada. Sprawdzałam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×