Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

giggle

******Fryzury ślubne*******

Polecane posty

Gość a mnie sie podoba
taka lekko upięta i po części rozpuszczona. Moze ktoś znalazl podobne fryzy, bede wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzyj wszystkie linki z tego topiku a cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
super..a ja chcę miec naturalne, rozpyuszczone, może lekko podpięte włoski. Błagam o jakeś linki Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda
ależ wybór!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok, nie które są co prawda straszne, ale zawsze można coś zmienić!!! Ja osobiście mam długie włosy i do tego dość bardzo gęste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
ej słuchajcie, zabijcie mnie, albo zatrujcie, zakneblujcie ALE JA NIE UMIEM ROBIĆ FRANCUSKIEGO WARKOCZA :( i kaplica....ktoś znalazła w necie jakieś fotki?? boj a szukam szukam i z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co masz na myśli milkaa, ja tez chce na ślub (rok z hakiem) miec rozpuszczone włosy. Mniej stresu, mniej sprayu, generalnie : mniej chemii. Na reklamówce sukni Cosmobella 7061 (ślicznej zresztą..............) jest babka w rozpuszczonych włosach, ja bym chciała miec właśnie coś takiego... Spróbuję to zdjęcie gdzieś umieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
pyrlandia------> no i super! naturalnie i w ogóle takie fryzury są lepsze niż sztuczne koki pozwijane koczki i ślimaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! mnie w ogóle nie pociągają takie wymyślne koki (choć oczywiście nie potępiam jakoś szczególnie...). Może drzemie we mnie dusz jakiejś nimfy :P bo tak się widzę na ślubie: w sukience bez kół, bezów albo ton halek i w rozpuszczonych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
jestem za naturalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście za cholerę nie zapuszczę włosów aż do tej długości przez rok :P no ale w każdym razie chcę rozpuszczone bądż te spadające na oczy spięte lekko z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koki
na ślub są obleśne, zczególnie takie, które nie pozwalają pannie młodej na jakiekolwiek swobodne ruchy bo juz spinki ląduja na ziemi i cała kasa na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Do bad mam takie same wlosy jak ty i fryzurke jak Halle Berry i nie mam pojecia co zrobic z wlosami, wiem ze za duzo sie nie da wykombinowac. Wymyslilas cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YVONN
A ma ktoś jakieś propozycje na fryzurki do welonu tak dla dłuższych włosków i np. z grzywką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aginchen
Podajcie jeszcze jakieś ciekawe fryzurki ślubne najlepiej upięte. Pleassssseeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukuje takiej z falami i upiecie styl lat 20 tych . mam proste włosy do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mężatka
ja poszukuję takiej fryzury: koczek i powyjmowane z niego proste cienkie pasemka, moga tez byc na przemian z loczkami. Nie mogę znaleźć zdjęcia w iinternecie. Może ktoś z Was takie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mężatka
chodzi mi o takie tak jakby trawki wyjete z koczka. Ma ktos taka fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mężatka
hop hop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pruszka
ta pierwsz jest super! sama chciałabym mieć na ślub fryzure w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×