Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

giggle

******Fryzury ślubne*******

Polecane posty

Gość amma*
Hej dziewczynki potrzebuję pomocy. Widzę że macie tu fajne fryzurki, ja potrzebuję właściwie nie do ślubu tylko na wesele . Czy macie lub znacie jeszcze jakieś fajne strony.Mam włosy do ramion pocieniowane ze skośną grzywką nie wiem jak się uczesać , wymodelować szukałam na google ale tam nic dla siebie nie znalazłam może znacie jakieś strony zagraniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze, jeszcze, jeszcze!!!Ja chcę jeszczwe więcej linków!:)POprzednie bardzo fajne i chętnie obejrzę więcej:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka FIlifionka
*olerne linki... www.o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka FIlifionka
skopiuj sobie linka, inaczej nie wchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawin
proszę, podajcie mi strony, gdzie można znaleźć fryzury z długimi włosami, naturalnie kręcone loczki, tylko nie upinane a rozpuszczone\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie mi sie nawet podobają:)Tylko nie wiem ile te kwiatki w tych włosach wytrzymają...3 godziny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasonik
najgorzej... ja jestem jakas dziwna nic mi się nie podoba a data ślubu sie zbliza hmmm pojde w kapeluszu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasonik
niestety ale nie wchodza mi te str :( ale widzialam ta ktora wybralas wczesniej dla siebie i jako jedyna ze wszystkich propozycji mi sie spodobala jednak bez tych perełek... POWODZENIA w oczekiwaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie umiem wybrac fryzurki :( mam włosy blond, lekko za ramiona i nie wiem co z nimi zrobic :( Mam poza tym okrągłą buzię więc co radzicie?? suknia bez ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasonik
ja to jeszcze nawet sukni nie wybrałam tak naprawde mam tylko zaproszenia :( a gości zaprosiłam tylko niektorych ponieważ brak mi czasu:)to wesele mnie przeraza do sierpnia coraz blizej a ja stoje w miejscu :|czy tylko ja mam takie wrazenie ze cos zle robie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_młoda
będę mieć kapelusz ......jką proponujecie fryzurę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie-ma
moja koleżanka też miała kapelusz, prześlicznie wyglądała w prostej fryzurze, gładko uczesana z przedziałkiem po boku i kokiem nie na środku, a też na boku ułożonym coś na kształt kwiatka. Prosta fryzura idealnie prezentowała się z kapeluszem, a potem z welonem, każdy się zachwycał, no ale każdemu pasuje co innego i każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×