Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cal.ineczka

Kryzys stylistyczny- skompletujcie mi stroje

Polecane posty

Gość co rozumiesz
przez sformułowanie "ryneczkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie
sie podziewacie:(Taki fajny topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
jedna co podala stronke Anny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
i jak polowania "ciuchowe";)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sklepach mi się nie chce chodzic, jest tak zimno, że z uczelni biegne prosto do domu. Chyba kupię pare rzeczy na Allegro, ale jak tak oglądam.. to wszystkim brakuje tego CZEGOŚ nieokreślonego.. a może mam wypaczony gust :P A te rzeczy od Anny są chyba dla mnie niedostępne.. czy oni mają jakiś sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
nie maja:(ja kupuje w ich łódzkim sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nowa tutaj
strasznie spodobał mi sie ten zakiecik brązowy ze spodniami(komplet sztruksowy) cudo..chciałabym sobie kupic takie coś (nosze rozm 38- może znajdziecie na allegro to podrzućcie stronke) calineczko.. ..polecam gust najeri, widac że zna sie na rzeczy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nowa tutaj
..ten komplecik jest na stronie Anny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
czy zatem nie polecasz mojego gustu:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nowa tutaj
nie no jasne, przeciez to ty podałas stronke ANNY.. dużo fajnych ciuszków tam jest, oprócz tego zakietu- spódniczki sa sliczne, szczególnie taka czarna z błyszczacą aplikacja , no i jeszcze takie spodnie zielone cieniowane,ze sztruksu chyba- super ja mam bardzo wybredny gust..ale z tamtej stronki to faktycznie duzo żeczy mi sie podoba, szkoda że nie mają sprzedazy wysyłkowej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
wiem,ze sprzedaja hurtowo w maximusie i ptaku,jedynie w Łodzi maja sklepik firmowy(sprzedaz detaliczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
sweterki super:)Nie podoba mi sie tylko torba i spodnica.Gusy fajny.Tez lubie sweterki zwiewne i kopertowe :)Ogolnie ubieram sie w czernie,biele,szarosci i brazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
Nie gusy tylko gust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna torebka i spódnica, ja wolę trochę weselsze kolorki.. chociaż to też zależy od nastroju i pory roku :) świetny ten sweterek na szydełku.. ale chyba niezbyt ciepły.. ;) tyle, że pod spód mozna założyc jakiś obcisły golfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka
Cal.ineczka---->zupelnie sprzeczne zdania mamy;)Hehehehe usmialam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nowa tutaj
ja ostatnio mam "faze" na wszystkie odcienie zielonego, no i łącze je z czekoladowym brązem- oklepany ten brąz ale zawsze modny i twarzowy, a z zielonym to rzadkie ale ładne połączenie np. zielona bluzeczka-sweterek (taka własnie w stylu kopertowym) do tego brązowa spódniczka sztruksowa do kolan, oliwkowe grube rajstopy i brązowe kozaczki- tak dokładnie wczoraj byłam ubrana, no i pare komplementów usłyszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od zielonego wolę pomarańczowy :) ale taki bardziej rudy niż rażący a taka --> no nieźle nam to wyszło ;D w zasadzie ja ostatnio też więcej stonowanych kolorów ubieram.. zimą mam trochę mniej wesoły nastrój ;) ale latem to szaleję z kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka(teraz Dioda30)Przeszlam na czarny nick,bo tutaj mnostwo podszywaczy;)Ja od zawsze uwielbialam braz laczyc z czernia,ale to co sie dzieje teraz z czekolada to błożesz ty moj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szarości nie za bardzo- ale fiolet jak najbardziej, najchętniej taki ciemny głęboki- ciuchy tez lubię w takim kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×