Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jamajka123

wysuszona skóra

Polecane posty

Gość jamajka123

Witam! mam problem, choćbym nie wiem ile wcierała balsamu nawilżającego do ciała moja skóra robi się po kilku godzinach wysuszona i (ja to w reklamie mowili) można po niej pisać! Najgorzej na nogach! Najlepiej jest z brzuchem. używam 2 razy dzinneei balsamu nawilżajacego, pije 2-3 litry wody niegazowanej dziennie i nic :( i to tylko skóra na ciele jest taka sucha, twarz mam mieszaną... Maciejakieś sposoby na nawilżenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob sobie 1, 2 razy w tygodniu peeling na cale cialo no i nie wycieraj sie do konca po kapieli, tylko balsam/oliwke wcieraj w wilgotna skore, to naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATINOLKA
JA MAM TO SAMO !PISAC MOGE PO SKORZE KIEDYS POMOGLA MI BARDZO OLIWKA DLA DZIECI ALE TERAZ NAWET TO NIE POMAGA.w ZIME ZAWSZE TAK JEST W LATO JEST LEPIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj przez jakiś czas uzywac po kąpieli lub prysznicu oliwki dla dzieci . Zbierz odrobinę wody z ciała i w taką wilgotną skore wcieraj oliwkę. Skora jest wtedy taka fajna , mieciutka, tlusciutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka123
zimą peeleing stosuje 2-3 razy w tygodniu... a do oliwki jakoś nie mogę się przekonać.. no ale chyba będzie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jamajka A moze masz skore zbyt wrazliwa? ja mialam keidys podobny problem, tyle ze ze skora twarzy. Robilam peeling (niby lagodny, wedlug ulotki, przeznaczony do czestego stosowania) i dzien po bylo super, ale pozniej skora sie zbyt szybko wysuszala, lekko luszczyla, no i w ogole bylo strasznie. I keidys podczas kursu makijazu pewna pani kosmetolog doradzila mi abym ograniczyla ten peeling, ze on zluszcza warstwe naskora, ktora wlasnie ma za zadanie zbac o kondycje skory. Dla niektorych po prostu takie zluszczane ejst zbyt czeste, skora jest \"slaba\" i dlatego nawala. Zrobilam tak i niemal natychmiast pomoglo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka123
Kolona, raczej nie mam wrażliwej skóry... jak nie używałam peelingu było tak samo, albo i gorzej... eh... sama juz nie wiem jak sobie z tym poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodadsd
Ja stosuje keranorm, gdy za bardzo się przesuszy a na codzień mam nanobase, który również dobrze nawilża oraz regeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Aby prawidłowo nawilżyć swoją skórę i za razem dodać jej elastyczności polecam masło do twarzy Efektima z olejem konopnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam krem z olejem konopnym Efektima. super działa na wysuszoną skórę twarzy i nie zostawia żadnych smug. Polecam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×