Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
jedna byłą za pobraniem, trzeba było czytać ze zrozumieniem ,i ta się znalazła, zresztą nie musze sie tluamczyc, ja juz napisałam, nie mówię o e-mailach ale natrętnych telefonach kilkadziesiąt razy dziennie , z kilkunastu numerów róznych , to juz chyba choroba żeby tak wydzwaniać , bo tak trudno zrozumieć ktoś nie odbiera znaczy nie może rozmawiac , troche szacunku wypada czasem mieć , nikt nie jest pępkiem świata , po to mam email i prowadze dzialanosc internetowa zeby do mnie pisac , a nie wydzwaniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
lagriffeoutlet prawo chroni sprzedawcę nie kupującego, więc nie zarzucaj mi czegokolwiek , bo nie masz racji , niestety za grosz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie kilkadziesiąt do wglądu bilingi - u pani jest poczta , zawsze ta sama spiewka w dniu dzisiejszym proszę o kontakt mailowy poza tym jednym razem nigdy nie odebrała Pani mojego telefonu nawet jak składałam zamówienie , ja Panią proszę tylko o numer reklamacji jestem stroną w sporze z firmą kurierską i mam prawo wiedzieć kto działa w moim imieniu , skoro od momentu nadania to ja odpowiadam za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudyyy
Betina zgłoś to na policję i już a nie bawicie się jak dzieci w piaskownicy: ja chcę to a ona tamto buuuu. Sory ale to się stało nudne, nawet bardzo.Zgłoś to na policję i wyjaśnij wszystko, chyba, że możesz sobie te 400 zł. darować. Po co się przekomarzać. A co do eurolife.... to dziwię się, że nie została Pani prawnikiem tylko handluje ciuchami. Na policję i koniec tematu! Ewentualnie napiszcie jaki finał ma sprawa, umożono, czy ma kasę oddać, bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza racja i KC istnieje cos takiego jak KULTURA OSOBISTA co w zawodzie handlowca jest cecha wrecz niezbedna-w tym co zawieraja Pani wpisy nie ma nawet ziarna dobrego wychowania-ktore podpowiedzialoby,za nalezy odebrac telefon od osoby,ktora kilkakrotnie dzwoni-poniewaz byc moze -ma wazna informacjje do naglego przekazania-zlemu wychowaniu wszystko przeszkadza,wszyscy zdaja sie byc natretni,a szczegolnie ci,ktorrzy grzecznie staraja sie prosic i pytac o swoje....prawo...jakie prawo...Pani Kasiu-to jest tylko zwylky brak najbardziej podstawowego wychowania cywilnego...ale dla Pani to i tak abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
betina,pozdrawiam! sluchajcie jak komu temat nie odpowiada to niech nie czyta,sprawa jest na czasie i budzi emocje.... a nadal mozna pisac na temat handlu,wymiany doswiadczen itp.wiec piszcie,pytajcie :D moze ktos ma opinie o innych hurtowniach dla odmiany dobre? dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuuuudy ma rację kończmy te przekomarzania Pani swoje , ja swoje dam znać jaki będzie finał może cudowne odnalezienie paczki ? , byle nie w maju bo to były ciuchy zimowe pozdrawiam wszystkich i przepraszam za zamieszanie a co do mojej bezczelności to są na tym forum osoby z którymi miałam przyjemność robić udane interesy i mam nadzieję , że tak o mnie nie myślą dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
lagriffeoutlet , ja jestem miła jak ktoś jest dla mnie miły, ale betina zadzwoniła na mnie z gębą i z krzykiem drąc sie przez telefon, przykro mi ale mnie w tym momencie skończyć się już dawno powinna kultura , i tak za długo byłam miła, wszystko toleruje ale nie krzyczenie , nawet za pieniądze nie pozwolę sobie żeby ktoś na mnie gębę wydzierał i wydzwaniał sto milionów razy, jakby jedna wiadomośc nie wystarczyła, ja szanuje klientów , i tego sameog żadam w stosunku do siebie, a niestety tutaj zabraklo elementarnych zasad kultury, mam klientów stałych, którzy czekają od lipca na towar, i nawet słowa mi nie mówią, a zamówili za 2500 PLN, trzeba czasem umieć się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
klientow czekajacych z lipca :D przemilcze :D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwit
oj ktos tu nie mogl spac spokojnie tej nocy chyba sumienie gryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pfff ja nigdy nie sypiam w nocy, wysypiam sie w dzień albo kiedy chce i mam ochotę, w internecie sprzedaje się samo , a odpisywać na e-maile mogę i nocą , nie wiem co to jest sumienie bo nigdy nie miałam, żyje wg przepisów prawa i norm obowiązujących i nic więcej mnie nie interesuje, skoro ktoś tak postanowił to tak być musi , a reszta nie mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
betina jak będę chciała i ochotę miała , to forum jest publiczne nie zapominaj się co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra...
normalnie masakra, jak czytam wypowiedzi P. euro.... to się nóż sam otwiera w kieszeni. Jak można być tak beszczelnym, zero taktu i kultury osobistej! Obym nie miała nigdy do czynienia z taką ......."handlarką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bezczelnym to jest ktoś kto wydzwania naście razy dziennie i drze gębę przez telefon myśląc że mu wszystko wolno bo płaci, a ja nawet za kasę nie pozwolę sobie na to , nawet kosztem klientów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Pani chyba jedyną obroną jest atak ale mnie Pani nie sprowokuje, a wszystkie Pani posty będą dowodem w sprawie pozdrawiam Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem co to jest sumienie bo nigdy nie miałam" W końcu napisałaś prawdę, dziwię się tylko, że się tym chwalisz. To Cię dyskredytuje jako człowieka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Myślę, że w tym przypadku oprócz policji przydałby się egzorcysta. :-) Czy któraś z Was kupuje biżuterię na Ptaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
aleksa m nie wszyscy należą do radia maryja żeby mieć sumienie , ja jestem niewierząca więc proste że nie mam sumienia , i że nie wierzę w takie rzeczy , nei mierz wszystkich swoją miarą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
betina sama sobie pogarszasz sytuację dobrze wiesz że jako kupujący przez internet nie masz żadnych praw, a robisz wszystko żebym olała to do końca, gratuluje podejścia , zacznij myśleć nie swoim widzimisię ale od strony prawa , które Tobie jako kupującemu ich nie daje tylko sprzedawcy jeśli udwodni że zawiniła firma kurierska., a ja mam taki papier w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
a na tym papierze pisze, że zaginęła konkretnie paczka Betiny? z jej danymi osobowymi, numerem paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaki i bebehy
sie przewracaja jak sie czyta...kobieta zamawia u legalnie dzialajacej firmy towar,placi przelew na konto ma na to dowod nie dostaje dlugo towaru,jest ignorowana przez sprzedawce ktory wymiguje sie od przedstawienia klientce dowodu nadania paczki to wszystko przemawia przeciwko firmie -hurtowni ,do tego wlascicielka jest bezczelna i chamska wobec klientki ktora domaga sie ...jedynie dowodu -nr wysylki aby wiedziec ze rzeczywiscie towar zostal do niej wyslany,wowczas bedzie mogla "spokojnie" czekac na wyjasnienie ubolewajac jedynie ,ze miala pecha a tak czuje sie oszukana bo zachowanie sprzedawcy za tym przemawia i jeszcze spzreawca jawnie smieje jej sie w twarz ,ze ta upomina sie o swoje...czy to zart? niech mnie ktos uszczypnie.....piekne swiadectwo wystawila sobie ta hurtownia dla potencjalnych klientow tego forum bo zjawila sie tu chyba aby szukac kontaktow do wspolpracy?....nie no ,piekna reklama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dopisz jeszcze do tego chamskie telefony i wydzwanianie naście razy dziennie jak ktoś nie może odebrac i ktoś nie rozumie , a moje zachowanie jest tylko zgodne z prawem polskim , zmiencie sobie przepisy wtedy moge kasę oddawać nawet w jeden dzień, ale poki prawo mi gwarantuje nic nie zwracać nic nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
...to już jest nudne...ja tu szukam wskazówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to ty nudna jesteś! a jakich wskazówek szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
...gdzie zamówić towar i się kasy pozbyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
betina teraz to przegiełaś jakim prawem nasyłąsz na mnie firme kurierską, chyba kobieta na głowę upadlas nasylajac na mnie firtm ekurieska z zapytaniem o list przewozwoy, odpisałam im tak że sie z rozumem nie pozbierają , nikt nie bedzie ode mnie niczego żadał a juz na pewno firma kurierska nasłana przez Ciebie, żegnam i proszę do mnie wiecej nie pisać, bo zgłoszę prześladowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×