Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Polskie prawo
A ja powiem tak: zamówiłam kiedyś coś dla swojego dziecka na allegro za 130zł, pani nie wysłała ani towaru ani nie oddała kasy, zawsze miała jakieś wymówki, aż kupujący się wkurzyli i zgłosili sprawę, gdzie trzeba, oszukała w ten sposób około 50 osób, sprawa trafiła oczywiście na policję, minęły trzy lata a Pani ma teraz wyrok i kuratora .Chciwość nie popłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
właśnie nie mają chyba strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja jestem spokojna, mnie nic nie trzeba udowadniać bo nie ma co, regulamin sklepu jest zgodny z prawem, postanowienia KC wypełniłam, wysyłkę mi firma kurierska potwierdzi na piśmie , prawnie dopełniłam obowiązków , sprawa zakończona, chyba że ktoś mi chce udowdnić że postępuje zgodnie z prawem polskim to życze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
duży wybór spódnic jest na Ptaku a ja Ci podałam namiary bezpośrednio na producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
cytuje..... 12:59 [zgłoś do usunięcia] eurolifestyle ja nie mam problemu, dzisiaj dostanę pismo z firmy kurierskiej że paczka wyszła i znikła, i kończe sprawę dzisiaj , bo dobrej woli nie mam, po tym wszystkim najmniejszej chęci wykazać , jak przyjdzie policja pokaże im papier i paragrafy i sprawa skończona , do kosza pojdzie zgodnie z prawem no wlasnie napisalas teraz >>>brak dobrej woli...amen ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
u mnie sprawa dotyczy jednej osoby, bo pozostałe trzy nie wnoszą pretensji czekają na wyjaśnienia, normalni klienci , oni dostaną zwrot kasy , za to że czekają i nie krzyczą i nie upominają się , takim klientom to ja się wykażę dobrą wolą bo rozumieją prawo i przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
przyslij ich tutaj ....zobaczymy co mysla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Kasiulinda ) Mam w ofercie spódnice po 20 zł / szt tzw panterki na podszewce dwa atrakcyjne fasony ! Ale najlepiej teraz się sprzedają dzianiny także zapraszam do wpsółpracy ! Więcej przesyłam na e-mail ! Pozdrawiam P.S Nie warto dyskutować już więcej na ten temat ! wg przysłowia co się odwlecze to nie ... a jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ! - takie sytuacje się mszczą .... więc rozmowa o niczym nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
amen! :D zycze milego dnia! ide okna myc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie,że tak
Do Muflon82 bardzo proszę o ofertę spódniczek na adres: vivaxyz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zeby was pocieszyc to w Polce policja sie podejmuje niewielu rzeczy-400 zl to malo?Wspomnialam wam juz,ze w lipcu wyczyszczono nam punkt w Warszawie na 50 tys euro-duzo?Wiec-za duzo,zeby sie policja mogla sama zajac-weszla prokuratura-jak weszla prokuratura to sie okazalao ze jak juz ustalili kto sie ma sprawa zajac to tak sie P.prokurator spieszylo na urlop,ze w 5 dni sprawe zamknela---zanim jeszcze wydala jakiekolwiek polecenie wykonania jakiegokolwiek slwdztwa-to jest POLSKA! Dlatego teraz wrocilam do Wloch i dzialam z Wloch-moze na odleglosc trudniej-bo wysylkowo i na zdjeciach-ale zlodziei tuczyc nie bede a i tu rynek zbytu mam.Szkoda bo lubilam przyjazdy do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro(..) - żyj sobie w przekonaniu, że postępujesz słusznie. To twój kręgosłup moralny. Oby takich ludzi było jak najmniej, ale mam nadzieję, że jednak ruszy cię choć trochę sumienie i oddasz Betinie pieniądze! jeśli tego nie zrobisz wiedząc, ze wplacila,a towaru nie dostala - jestes dla mnie złodziejką, która wręcz się tym chwali. Już nic nie będę pisała w tej bulwersującej sprawie! Betina- powodzenia! / Może mi ktoś doradzić ze swojego doświadczenia oraz z "wiedzy ogólnej" kiedy najlepiej otworzyć butik? Wstępnie myślałam o marcu/ kwietniu, ale może grudzień to byłby dobry pomysł? - ze wszystkim bym mogła już startować, ale czy to dobry czas na rozkręcanie? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifetsyle
botox to co Ty sobie myślisz nie ma pokrycia w prawie polskim, chcieć to sobie każdy może, mogłabym jedynie wykazać się dobra wolą, ale w obliczu braku kultury i szacunku - kilkadziesiąt telefonow dziennie i emaili na urlopie , nie chce mi się , pozostali trzej klienci dostaną zwroty bo są mili , i cierpliwi i z szacunkiem się odnosili , jak napisalam ze mam urlop to nie pisali , trzeba sie umiec zachowac w dwie strony, zwlaszcza nie majac racji od strony prawnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eurolifetsyle - a Ty swoje. Już wszyscy znają na pamięć Twoją śpiewkę, więc daruj sobie i przestań się powtarzać. do botox Moim zdaniem, jeśli chodzi o ciuchy, to zdecydowanie marzec. Najlepiej zacząć z początkiem sezonu, a więc marzec-kwiecień lub wrzesień-pażdziernik. W grudniu zaczynają się już wyprzedaże zimowej kolekcji, więc nie ma sensu zaczynać, gdy inni przeceniają towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifetsyle
to nie są moje śpiewki tylko prawo polskie , nie rozumiem dlaczego ja mam być stratna jeśli ja ze swojej strony nie mma żadnej winy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
a ta dalej ble,ble,ble....... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowadzą wielkie sklepy
prowadzą wielkie sklepy , a na prawie się znają mniej niż kura na ziarnie , jeszcze nei tak dawno same pisały przyjdzie klient to mu nie oddam kasy bo widać że nosił, ale jak sytuacje odwróci to już musi być po mojemu nawet mimo że prawo mówi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eurolifstyle Pani pomówienia pod moim adresem i ta cała afera z urlopem już wychodzą mi bokiem wystarczyło odebrać telefon lub odpisać na maila ja wszystko mogę zrozumieć , natomiast brak odzewu jest dla mnie podejrzany po raz setny też proszę o podanie numeru reklamacji ja nie jestem półgłówkiem i jak poda mi Pani numer nadania lub numer reklamacji to potrafię znaleźć paczkę, na jakim etapie przesyłki zginęła a to czy Pani ma dobrą wolę czy nie , mało mnie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Do MUFLON Poporszę ofertę tego co posiadasz ma marziz@interia.pl Dziękuje A pozatym jak kochani październik? U mnie zaczął się superowo ale końcóka jest masakryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prowadzą wielkie sklepy prowadzą wielkie sklepy , a na prawie się znają mniej niż kura na ziarnie , jeszcze nei tak dawno same pisały przyjdzie klient to mu nie oddam kasy bo widać że nosił, ale jak sytuacje odwróci to już musi być po mojemu nawet mimo że prawo mówi inaczej " Szkoda komentarza na Twoje wypociny Eurolifestyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion_eu
do muflon czy zna Pan osobiście jakąś osobę oszukaną przez hurtownię Outlet Babilon z Elbląga jeśli tak to proszę o kontakt fashion_eu@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie znam takich osób ale podeślę ci linka do stronki gdzie możesz ich szukać i gdzie piszą o jeszcze innych oszustach z Turowa - którzy oszukują ludzi na masową skalę pobierając opłaty nie wysyłają paczek - chodzi o hurtownię z outletem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej widocznych modeli sukienek jest na : www.vera-fashion.pl oraz na sklepie detalicznym www.outletmody.pl Pozdrawiam i zparaszam chętnych do wpsółpracy ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już przesadny humor zeszytu... żeby znów Eurolifestyle... nie komentowała - więc na co to wklejać bo będzie ciąg dalszy dyskusji na forum do znudzenia ! A na co nam wszystkim to ! ! ! :) (*_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
witam! euro...cos tam sama wszystkim rozeslala na poczte swoje namiary wiec nie robmy jej juz reklamy tutaj...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksam
powinnaś się leczyć chyba bardzo ci sie nudzi moze lepiej sie zajmij praca a nie sledzeniem zycia innych , fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×