Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Zgodnie z prawem
"reklamacji nie podlega brak lub nieprawidłowa konserwacja odzieży" , to jej napisz na odmowienie przyjęcia reklamacji i powinna zrozumieć chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca na maxa
tak w łasnie odpisał rzeczoznawca dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatycze
Mam pytanie gdzie lepiej jechać nie byłam do tej pory nigdzie.Miałam odzież outlet ale z niej rezygnuje.Chodzi mi o odziez turecka albo włosko-chińską.Jesli ktoś może pomóc z namiarami boxów bedę bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatycze
chodzi mi czy lepiej jechać do wólki czy w ok.łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do Beatrycze cofnij sie o kilkanascie postow juz tyle razy bylo wałkowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatycze
jagna841 może i było wałkowane nie mam czasu szukac dzieki za rade ale nie musiałaś nic pisac jak nie chciałaś w temacie .MOŻE ktoś inny napisze coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Temat Wólki i Ptaka naprawdę był tutaj już opisywany wiele, wiele razy... w sumie ile razy można pisać jedno i to samo. Teraz ja mam problem, sprzedałam coś na allegro, facet nie chce zapłacić bo niby to nie on kupił tylko ktoś z rodziny i straszy mnie teraz US itd. Wielu ludzi jest teraz nienormalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
czarodziejko napisz mu ze nie wazne kto kupil z jego konta ty w to nie musisz wnikac ,on jest wlascicielem konta i za transakcje z niego jest odpowiedizalny,postrasz go ze zglosisz to do allegro ,bedzie mial upomnienie za zerwana transakcje ,kilka takich(chyba 3) i mu konto zablokuja...jak sie nie chcesz z nim obtryniac to wyslij formularz zwrot prowizji -podasz powod on dostanie ostrzezenie ,tobie zwroca prowizje i koniecznie afcetowi Negatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatycze
Nie musicie nic pisac jesli nie chcecie poprzednie strony to była jakaś sprzeczka a 163 strony nie mam czasu czytać.Więc jak ktoś nie chce pomóc to niech się nie wymądrza.Osoby chętne na odpowiedz na konkretnie zadane pytanie prosze na maila 2.bb@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze on tez walnie
tylko ze on tez walnie negatywa , zastanó się czy ci się to opłaca, bo kasy na tym nie straciłaś, prowizję alegro zwróci, a po co negatywa się fdorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
Beatycze troche to nieuprzejme co napisalas do jagny ,tak trudno przejrzec kilka stron do tylu gdzie jest duzo info z konkretnymi nr boksow ?,myslisz ze teraz ktos bedzie szukal zeby ci uprzejmie to wkleic na aktualna strone :o a nie pomyslalas ze mozesz teraz czekac kilka dni az ktos na nowo poda "na tacy", teraz jest okres swiateczny ,watpie zeby byl czas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
tylko jak w negaytwie dobrze napiszesz ze facet licytowal po czym nie chcial zaplacic bo mu sie odwidzialo to czytajacy ze zrozumieniem umie wyciagnac wnioski ,trzeba takich typow eliminowac wlasnie a nie im odpuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
beatycze a kto mowi ze masz czytac 163 strony az :o byla mowa o kilkunastu...no ale to twoja sparwa ,czekaj moze sie doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze on tez walnie
betkja-b ludzie patrza na statystyki a nie beda czytac o czym jest negatyw , pierwsza zasada na alegro widze negatywy nie kupuje, a nie czytam czemu, bo tlumaczyc sie kazdy tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatycze co za postawa
no ja napewno ci nic nie napisze ,bo mi sie zwyczajnie nie chce...bo jestes nie uprzejma ,wpadasz z prosba i zarazem pretensja......okres masz czy co ? :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no coz postapisz z tym negatywem jak chcesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
Czarodziejko ja nie radziłabym odpuszczać facetowi. Zwrot prowizji i negatyw jak najbardziej ale rzeczowy i grzeczny. Nie można w życiu wszystkiego się bać. A ludzie oczywiście czytają negatywy (właściwie tylko negi bo inne opinie niewiele wnoszą) i kto chce to zrozumie o co chodzi. Generalnie masz rację, coraz więcej patologii na Allegro. Ludzie „zapominają „ o aukcji i jeszcze są nieuprzejmi. Ja nie odpuszczam bo jak taki uzbiera parę negów to dopiero wtedy zrozumie, że to nie zabawa a real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do allegro - no jasne, przecież co Cię to obchodzi kto z jego rodziny kupil cos? on odpowiada za konto i tyle, musi zaplacic albo zglaszasz sprawe do allegro, tsak mu powiedz i sie nie cykaj. Napiszesz w negatywnie jak bylo i tyle, inne pozytywne komentarze beda dowodem, ze jestes dobrym sprzedawca! :) Ja np zanim dolaczylam do forum parenascie dni po trochu czytalam wiekszosc forum, jak czlowiek chce sie czegos dowiedziec, to musi znalezc czas. Podalabym Ci chetnie te nr boxow, ale gdyby to bylo powiedzy 30 stron wstecz albo jeszcze nie bylo o tym mowy. A co strone podawac to samo, to juz przesada, zwlaszcza ze otwarcie mowisz ze ci sie nie chce patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Cd straszenia, transakcja zawarta 11 dni temu (28 zł), gdyby od razu zrezygnował to jeszcze bym zrozumiała, ale nie w tej sytuacji. W końcu dlaczego muszę się do niego dostosować? Mam konto prywatne na allegro, a sprzedaję z firmy od 2 miesiący, wystawiając dowody sprzedaży. Nie mam konta firmowego, ale w opisie napisałam, że do każdej przesyłki dołączam dowód sprzedaży. Gdybym miała taką sytuację to po prostu wolałabym ze wstydu się spalić niż kogoś straszyć czy grozić. Wystawie negatywny komentarz we wtorek i wystąpię o zwrot prowizji. Straszny brak kultury jest w narodzie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Warto nawet tydzień poświęcić, aby przeczytać te wszystkie wpisy, na pewno dużo można się i nauczyć i dowiedzieć się. Szkoda, że nie było tego forum jak ja zaczynałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on straszy
on straszy bo pewnie myśli ze z prywatnego to nie odprowadzasz podatków, ale kontrola z US, przy koncie z alegro jak sprawdzają ponoć nie należy do przyjemnych , a wystarczy że ktoś anonimową kartkę napiszę i przyłazą i wywracaja firme do góry nogami, bo mam znajoma co pracuje w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mam pecha następna napisała, że kupiła omyłkowo... czy to jakieś fatum??? ;-( Nie rozumiem jednej rzeczy, ludzie bezmyślnie kupują, a mają pretensję do mnie. Tylko co ja im zawiniłam?!!! Napisałam, w opisie, że proszę o przemyślane zakupy, poza tym na allegro zanim się ostatecznie coś kupi to trzeba to potwierdzić ponownie. Nie jest to aż tak proste. Wszystkie transakcje mam zarejstrowane, zresztą sprzedałam łącznie na drastyczną kwotę 680 zł... :-) Nawet nie mam co ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on straszy
napisz w regulaminie na stronie swojej w opisie aukcji, ze nie ma możliwości wycofania sie z transakcji, jeśli ktos sie pomyli to jego strata i trzymaj się tego ostro i trudno niech płacą, też ostatnio sprzedawałam, to mi kobieta usiłowała tłumaczyć że kolor czapki do kurteczki dziecka jednak jej nie pasuje więc nie kupi i w koncu zaplaciła i nagle ok , bo powiedzialąm ze nie ma mowy, pisało jak wol ze nie ma wycofywania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
zaraz zmienię opis, masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on straszy
no bo to bez sensu bedziesz czekac 14 dni na wplate ktorej sie nie doczekasz jak moglabys to juz trzy razy sprzedaż, bo ktoś sobie w kulki leci, jak nie umie to neich nie włącza komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Kobieta, która też się "pomyliła", doszła do wniosku, po moim upomnieniu, że jednak zapłaci. A od tego faceta cisza... pewnie obmyśla plan zemsty na mnie. Coś czuję, że to furiat. Szkoda, że ja nie mam "haka" na niego, tylko ten komenatrz. Bardzo denerwują mnie oceny sprzedaży na allegro. Czemu kupujących się nie ocenia, tylko sprzedających. Już wolę sprzedaż na giełdzie, przynajmniej tam nie ma większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A co myślicie o kolekcji AGGI, może niektóre z Was mogłyby zacząć stałą współpracę z tego typu firmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za kolekcja?
a co to za kolekcja? , jak furiat to sobie odpuść lepiej , bo taki to potrafi nieźle nabruździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Czarodziejko,a jaka to jest kolekcja???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poczytuje was od pewnego czasu i wiem że sklep z odzieżą to nie są kokosy dlatego ja cały czas działam online i mogę w każdej chwili się przebranżowić, choć sklep stacjonarny mi się marzy to jednak cały czas się boje wtopy. I jeszcze jedna sprawa szukam importerów ,hurtowników odzieży włoskiej i francuskiej a najbardziej zależy mi na markach: Moncler, Max Mara, Luo Luo, Cop Copine. Chciałbym nawiązać współprace proszę o kontakt na syliana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×