Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość według
no idiota to nie jestem aby podkładać swoje ip, to nie moje na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, ha... I Twój prawnik już pisze pozew, w tej samej sekundzie, w której przeczytałaś ten wpis. Zabawne..............................................................................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
za póżno na przeprosiny jestem dzisiaj wściekła do imentu a Pani trafiła na ten moment, więc zemszczę się na Pani i wyładuje za to mam świetny powód i okazje , żeby to wykorzystać, co Pani napisala wystarczającą, i wyładować swoje wkurzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
nie no wlos sie juz jezy!!!!! acha komputerow mozna miec kilka w domu czy w firmie wiec rozne numery maja ,proste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no tak się składa że moi dziadkowie są prawnikami więc jeden telefon i dziadek pisze pozew mi od ręki i załatwia najlepszego adwokata w mieście ;) ja sie chetnie zabawie bo neinawidze pomawianiami i wmawiania mi czegos czego nei zrobiłam .,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no cóż według najpeirw trzeba było myslec a nie publicznie mnie oczerniać, bo tego nienawidzię zarzucania mi nie prawdy , sprawdzimy czyje to IP jest i lepiej żeby to nie było Pani bo wtedy się wścieknę podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
too? kto na kogo pisze do sadu? Mnie juz kobieto tak zmeczylas ze chyba sama ci sprawe zaloze-za szkanowanie imienia pana Skibinskiego-a ze mnie na to stac-to co mi szkodzi. to jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
antyreklamy c.d ..czy ktos ma jeszcze jakies watpliwosci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jest firma wiec mam prawo pisac opinie wolno mi było , ta firma u mnie kupowała , na nia wystawiałam fakture wiec wolno mi pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ok , nie ma problemu, niech mnie pani poda do sądu ,jesli to pani pójdzie na zdrowie jeszcze nie ma tak w Polsce że za pytania karają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
napisała Pani ze łamie prawo i uzyłam Pani emaila cytuje i zpaisałam sobie to zescreenowalam , tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
a ja kupilam sobie buty na zime i dla corki tez :D i jestem cala happy bo mam problem z glowy,trzeba przyznac ze jest teraz szal na buty zimowe bo przeciez snieg ma padac :D i ludzi w sklepach pelno ida tez szaliki ,czapki i rekawice oczywiscie jak latwo zgadnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
tak napisałam bo nie znam niczyjego ip kompa, i tez napisałam że jesli to nie pani to ok i przepraszam to zapomniała pani, niech sie boi ten właś ciciel ip w tej chwili a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak denerwujemy panią euro, to ja mam pytanko do pani: Czy osoba pod pseudonimem "mam w sprzedaży" to pani? Tak się pani zapierała, że nie kłamie i kazała nam się leczyć i wyszło na to to również pani. I co pani na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
kurwa mać bo inaczej się nie da to co wyprawia się na tym forum ostatnio to jakas paranoja ,siedzi jakas zeszpecona baba w domu i ma pretensje do calego swiata o to ze jest chora pisze jakies pierdoly nie wysyla paczki potem robi sie szum wiec ja wysyla mowi ze nie ma kwitu pozniej on sie znajduje mowi ze jest taka i nie wysle kwitu pozniej go wysyla ,ile babo zlosci i jadu w tobie siedzi dziadkowi wspolczuje ze mu na starosc dupe trujesz i nie dajesz mu spokojnie zyc majac taka wnuczke nie odbieralam bym telefonu bo masz nagrzane pod kopula zjebalas cale to forum i zasmiecilas jakies 60 stron prosta rada do kazdego NIE PISZCZIE juz nic co dotyczy tej Pani bo teraz nastepne 60 stron poleci na kłótnie jebanie paragrafami z rekawa i inne ciulstwa bo jedna napisala maila a pani euro jest wkurzona to se pozew napisze ja pierdole bo inaczej nie mozna to jakas paronoja polskie odcinki mody na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
a według ścisłości moje IP zaczyna sie od 79, jestem osobą za poważna aby bawić się w jakieś podchody a druga sprawa ja nie mam na to czasu, a zresztą ani pani nie znam więc po co miałabym to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ne ja zaczęłam pomówienia, i nie zostawie tak etgo ze mnie ktos pomawia i obraza , nie należy do osob których sie obraża i to bezpodstawnie , trzeba troche myslec co sie robi , zarzucać komuś a za sekundę się okazuje ze to zupełnie kto inny, za b łedy trzeba płacic jak sie nie umie myslec i szuka kozła ofiarnego , ale nie ten adres bo ja nie pozowle sobie na takie fałszywe oskarżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
na mnie moze tez pozew napisze twoj dziadek bo masz dzisiaj zly humorek co i musisz sie wyladowac jejku zajmij sie babo szydelkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
79 , a IP z którego było pisane jest 78 reszte niech sobie Pani sama dośpiewa aby szybko, niech pani pomyśli kto teraz przez Panią bedzie cierpiał , bo dziwnie podobne IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
przez ze mnie wole żarty ten niech cierpi co to napisał, proste, nie wiem dlaczego ma pani do mnie pretensje że kuba walczy dzisiaj ze sobą to też moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
maaatko znowu eurokupa! Czy ty kobieto nie rozumiesz że nie jesteś tu mile widziana?! Zaraz napiszesz ze to forum publizne i moze byc kto chce i oczywiscie, ale jak bardzo trzeba być żałosnym żeby udzielać się tak gdzie cię nie chcą! Mam nadzieje że już każdy cie oleje i nie bedzie odpisywał na twoje głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja-ale ja bym chciala ten pozew zobaczyc bo Pani sama na siebie powinna najpierw napisac-ponioewaz post po pierwsze na meza nappisala nie jednego i nie w jednym miejscu z imieniem i nazwiskiem -ALE!-anonimowo!-wiec to nie jest takie znowu zgodne z prawem-nie wiem czy to takie jest czyste w polsce-we wloszech musisz przy kazdej transakcji internetowej podpisac zgode na przedtawrzanie twoich danych- Pani Euro niech pani sie upewni czy dziadek obyjest na biezaco w takich sprawach...bo czesto i gesto sie prawa zmieniaja i wystarczy mlody ,sprytny adwikat z dobrego biura adwokackiego i ....bedzie ...noisl wilk razy kilka.... a swoja droga....jak widac....saga rodzinna idzie z gorki---dziadek sie mial niezle--na poziomie,tatus juz nie utrzymal rytmu...a poani....coz...nic dodac ,nic ujac....sama za siebie przemawia na tych stronach....wytrazy wspolczucia dla dziadka,o ile jego istnie nie ma jakies podstawy w realniej rzeczywistosci a nie tylko w Pani juz i tak wybujalej wyobrazni. tyle mam Pani do powiedzenia-chyba ze reszta przed sadem. pozdrawiam i czekam na pozew :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
od mojego ojca to niech się Pani odpierdoli z łaski swojej bo sobie nie życze obrażania go , ani nikogo z mojje rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można się dowiedzieć co ty takiego napiszesz w tym pozwie ,że Pani się spytała czy to ty użyłaś jej adresu maila ,co to jest pomówienie ??? wydaję mi się,że musisz mieć dużo na sumieniu tak reagując ,albo nie masz innych obowiązków i mam takie jedno pytanie czy Pani sprawia frajdę siedzenie na tym forum i kąsanie jakieś 50 ostatnich stron jest zepsutych jakimiś kłótniami kiedyś można było tutaj milo porozmawiać powymieniać się doświadczeniami teraz przeważają kłótnie z Panią ,wydaję mi się że po przeczytanych info z netu o firmie Anna maria i tej teraz mało osób przesiadujących tutaj będzie współpracowało a Pani jednak siedzi tutaj czyta to wszystko na swój temat i nie ma zamiaru odpuścić po co to wszystko nie wiem święta idą trzeba być grzecznym bo Mikołaj nie przyniesie prezentu tylko rózgę więcej uśmiechu i mniej złośliwości pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wdług ja nie bede sie zajmwoac tym kto napisał tylko tym kto mnie pomówił i wmawiał że to ja napisałam, tego co napisał to niech sobie Pani sama szuka, mnei interesuje Pani i Pani pomówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie nie spytala, napisała ze to ja użylam jej emaila, to już jest pargraf pomówienia trzeba ważyć słowa , nawet w internecie nikt nie jest anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Betiny
Nie odsyłaj tego towaru do eurolifestyle jesli nie ma wad, bo niestety tym razem ma rację prawo zwrotu do 10 dni obowiazuje firmę w przypadku jak zajupu dokona osoba prywatna (konsument) a jesli brałaś to na firmę to niestety takiego prawa nie masz, dziwne to ale prawdziwe niestety, własnie to sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia90
psychiatra tu potrzebny dla jednej chorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×