Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kwit
jasne ,za dlugiego trzeba placic wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no tak raz się nacięłam wysyłam z 15 kg w małej paczce naćkane na chama i zapłaciłam więcej niż za lekką paczkę dla dzieciaków siorki ale były ttakie długie rzeczy delikatne, więc włożyłam w taką prawie metrową długą pakę żeby się nie pogniotły jak i zapłaciłam za to dużą prawie dwa razy tyle , nawet reklamowałam bo w szoku byłam, i mi powiedzieli ze jest ok, długa była więc więcej płacę a tamta była malutka, bo w pudełku po papierze na ksero upchana chociaż cieżka, dlatego teraz nie ufam DHL, jak mi mają za paczki doliczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam dziś u was? u mnie dziś lało prawie cały dzień i masakra , a jutro chciałam po coś nowego jechać a tu klapa ruch prawie zerowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to od jutra zima
za to od jutra zima i śnieg , nikomu się nie będzie chciało wychodzić, o 16 było ciemno jak w du... u murzyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
zawsze to lepszy śnieg niż deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pogoda kiepska bardzo a ja jutro po towar jade!! ciekawe czy cos kupie mam tylko nadzieje ze nie bedzie padac bo to najgorsze pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Pani maciejowa jakie kolczyki sprzedajesz? Szukam dla siebie do sprzedaży kolczyków na giełdę. Mój @: kolczyki122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
Zobaczycie, że właśnie jak spadnie pierwszy śnieg i przyjedzie mróz to się ruszy bo nagle kobietki uznają, że nie mają czapek, kurtek i ciepłych swetrów.Tak jest co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak będzie śnieg to ludzie już bardziej świątecznie będą myśleć może jakieś sweterki się ruszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
i butow :D ...i wogole cieplych ciuchow,ja tez dostalam przyspieszenia i chodze szukam butow zimowych dla siebie i corki :D skoro zima idzie duzymi krokami..i trzeba by opony zimowe do auta zalozyc ,juz sa kolejki w warsztatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
czesc betina! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej betka pogoda u mnie fatalna , jutro mam zamiar na giełdę uderzyć kasy za wiele nie mam , ale może cos fajnego wyszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
u nas tez fatalna pogoda ,leje i wieje jak diabli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Hej, ja nic nie piszę bo neta nie mam od wczoraj, jutro mam nadzieję technik do mnie przyjdzie i naprawi, teraz od rodziców piszę. Co do ryzyka- jest ryzyko, jest zabawa ;) Ja nic nie tracę, mogę zyskać i partnerka w interesach także. Mam umowę, także w razie kłopotów mam podstawę prawną, zgadzam, się tylko na to co podpisuje... Zresztą, to pewnie nie będzie potrzebne. Oprócz ryzyka mam jeszcze wiarę w ludzi. Trzymajcie się, papa. Napiszę jak mi net wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Umowę sama drukuję i czytam ją nie tylko ja ale także moja mama i dwie księgowe, także spoko, wszystko jest cacy. Pozdrawiam, jadę już do domu od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx123
Witam, zapraszam z zapoznaniem sie oferty firmy foreverunique.pl sukienki na kazda okazje. Napewno sie spodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy zapadli
wszyscy zapadli w sen zimowy, przy tej pogodzie to chyba nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xxxx123 Sukienki fajne, bardzo w stylu asos, a jakie ceny? magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiałam czy to
aby nie asos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w sprzedaży
wprawdzie większość tutaj ma butiki z odzieżą damską ale gdyby ktoś był zainteresowany odzież dziecięcą mam fajne pakiety pakowane po 60 sztuk , w pakiecie dżinsy, bluzy, kurtki koszulki , bluzki , piżamy, bez bielizny i skarpet , przykładowy pakiet wysyłam na e-maila, odzież hiszpańska głownie , Disney , markówki nówki , rozmiary od 56 do 14 lat , w tym dżinsy po 12 euro, kombinezon narciarski, kurtki etc, oferty wysyłam dla chętnych na e-mail , cena 1 sztuki 15 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
do "mam w sprzedaży " Pani z eurolifestyle dziękujemy, nikt z tego forum raczej u Pani nic nie kupi. Pewnie znowu Pani twierdzi że to nie Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanutka
Już się czasami nie chce tego czytać, nikt nie może zamieścić swojej reklamy bo Ciekawska od razu twierdzi, że to pani z euro. Ludzie!!! Inni też prowadzą swoje biznesy i się tu ogłaszają, gdzie mają się ogłaszać jak nie tu? Zaraz zacznę twierdzić, że Ciekawska to pani z euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam w sprzedaży
Proszę o ofertę: agunia148@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Pan Ciekawska moze leczyc sie pora? albo pracą zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
To podajcie emaila i spróbujcie cos zamówić to się przekonacie że mam rację tak jak i ostatnio :) A zresztą komu ja to odpisuje właśnie popatrzyłam na IP i widzę że znowu takie samo jak Pani z eurolifestyle hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×