Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do xxxy
niepożądanej a co to za słowu analfabetko, zamówiła tam gdzie chciała i ochotę chciała, co Cię to obchodzi? w kieszeni u niej siedzisz , nie byłoby ją na to niestety stać , bo tam tylko palety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
"myślisz, że jak pięć razy" proponuję żebyś przestała się udzielać na tym forum jeśli nie masz ochoty, Twoja wypowiedź jest mało interesująca, tylko i wyłącznie zaśmiecająca to forum. Żegnaj i wracaj to swojego nic nie znaczącego życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
a Twoje są interesujące prosisz się pieć razy jak zadna niechciała ci odpisywać, to jest dopiero interesujące , nie widzisz tego , nudzisz pięć razy a nikt nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
dwa razy a nie pięć także widać masz ze sobą bardzo duże problemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
nie wiem dwa razy to było dzisiaj, już wcześniej to widziałam, i że nie było że jestem złośliwa, ja nie mam pojęcia co to za marka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
teraz dla mnie wszystko jasne, skoro nie wiesz co to za marka to po co ja w ogóle z Tobą dyskutuję://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
bo usiłowałam Ci delikatnie zwrócić uwagę ze jesteś nachalna bo nikt ci nie chcial odpowiadać tutaj , jak potrzeba to nikt ci nie pomoze, wiec po co pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francomine np koszule body z stójka na sztuki kupowałam po 80 zł netto sprzedawałam po 139 zł a będąc w royal colection ceny podobnych zaczynały się od 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zory100
Fracomina - wychodzi na to ze to nieznana marka w Polsce. Może marka typu marka, może to jakas lokalna firma. A może ktoś ją tu chce rozsławić,wzbudzić zainteresowanie .W końcu 1000 razy obejrzana reklama utkwi niektórym w głowach,zwłaszcza tym podatnym na manipulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
nie wiem czy zwróciłaś uwagę ale ktoś odpisał i tylko ta jedna wypowiedź mi starczyła, jeśli twierdzisz, że takie to forum złe (bo nikt nie pomaga) to nie rozumiem po co tu siedzisz i piszesz jakieś głupie uwagi:// Lepiej wracam do pracy bo faktycznie to forum zaczyna spadać na psy:// a wielka szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
ta odpisał jak zaczęłaś w kołko zanudzać bo mieli dość powtarzania tego samego, zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
do xxyy pisalam a nie do ciebie euro..wiec sie nie wcinaj ..i wiem z eto ty pisalas do mnie wiec nie zaprzeczaj bo to zalosne a xxyyy tylko chcialam przestrzec .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
u mnie tylko palety , i duże pakiety więc się nie martw o xxyy , nie obsługuje detalistów :P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
ufff! od razu mi lepiej.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
a swoja droga jaka ty kumata jestes,jak wiedzialas o kogo chodzi :D acha i przypominam ze xxyyy pisala o hurtowej ilosci zabawek ze zamowila a nie o pojedynczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pisała że jakby miała 3 tysiące to by nie pytała , to nie jest hurt tylko detal, u m nie palety zaczynają się od 10 tysięcy wzwyż zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wiem co pisała, u mnie palety zaczynają się od minimum 10 tysięcy złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
sory za dubla kafe fiksuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
i dlatego ze masz za wysoki prog min.zamowienia siedzisz na necie zamaist sprzedawac :o ,tak,tak zaraz napiszesz ze sprzedajesz te palety jak swieze buleczki,ciekawe ze jednym sprzedajesz towar za 400 zl innym od 1000zl :P..no dobra pisz...poczytamy..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
oczywiscie nick zostal ale tyczy sie to kogo innego a nie xxyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie mam wysokich progów, można zamówić 20 opakowań oczywiście w cenie 10 zloty wyższej, nikogo nei zmuszam do palet kupowania całych , ja i tak sprowadzam paletami , bo założyłam sobie normę w tym miesiącu 10 palet sprzedaży , na razie zrealizowałam 60 proc. i uważam że to bardzo duże jak na plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a gdzie mam siedzieć prowadzać hurtownię internetową? :P chyba logicznie że na necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty
hurtownia internetowa na 3 piętrze w bloku...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a co chcesz mi kupić mieszkanie , bo mnie nie stać , zresztą bałabym się mieszkać na parterze zawsze ktoś się może włamać , musiałabym bodygarda wynająć, żeby mieszkać samemu na parterze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty
to takie nieprofesjonalne ze az smieszne wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a po co mi lokal jak nie prowadzę odbiorów osobistych i nigdy nikt w firmie nie będzie bywał , poza kurierami , szkoda kasy, działalności stacjonarnej i kontaktu nie będzie nigdy , więc nie widzę potrzeby tracić kilka tysiecy na lokal,płacąc za mieszkanie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogs wife w jakim miejscu w polsce prowadzisz sklep i do jakiej klienteli sie kierujesz i przde wszyskiem jaki przedzial cenowy mniej wiecej utrzymujesz w cenach-jesli chcesz odpowiedz tu-jesli wolisz odpowiedz mi na mail lagrifeoutlet@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×