Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość to straszne jest
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystaw mi pani tylko fakturę za ten "cudowny " towar i się odczep ode mnie i mojego męża a jak latem będę nad morzem to zajrzę do Twojej HURTOWNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
najpierw ustalimy tą osobe z Wrocławia i publicznie osobiscie podam jej dane tutaj , przekona sie ze nie jest anonimowa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wystawię jak jutro zadzownię do Urzędu Skarbowego i zapytam czy Pani B> S. jest zatrudniona w firmie meża i pląci za siebie podatki i ZUS , skoro prowadzi sklep i jest przedstawicielem tej firmy i zamawia towar w hurtowniach na te dane, oczywiście że wystawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
przestań straszyć policją ,prawnikami . przestań zastraszać ludzi na tym forum. zrozum kobieto,że nie masz żadnych podstaw. z tego co tu widzę to masz sporo za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja strasze ktoś wykorzystał cudzy email i powiedział ze to ja, ja straszę, ja tylko podam publicznie te osobe z Wrocławia za to co zrtobila, wiem ze to teraz czyta wiec moze lepiej niech sie tu pub;licznie sama przyzxna i przeprosi , wiesz dobrze ze may juz Twoje IP ustalenie Ciebie to juz chwileczka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
a tu ciagle cos sie dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zadzownie i powiem ze
pani euro nie wystawia faktur na zakup, potem udam sie i sprawdze czy w miejscu prowadzonej dzialalnosci pani euro jest odprowadzany podatek od nieruchomosci, nastepnie powiadomie urzad ochrony konkurencji i konsumentow o lamaniu praw konsumentow przy sprzedazay internetowej, a na koniec zwale na glowe inspekcje handlowa za towar zle ometkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kobieto przesadziłaś dzwoń i pisz nawet do Prezydenta tylko spadaj z tego forum i daj ludziom tu ŚWIĘTY SPOKÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak jutro zadzownię do Urzędu Skarbowego i zapytam czy Pani B> S. jest zatrudniona w firmie meża i pląci za siebie podatki i ZUS , skoro prowadzi sklep i jest przedstawicielem tej firmy i zamawia towar w hurtowniach na te dane" Co Ty piszesz kobieto, przecież wiadomo, ze żona może mężowi pomagać i na odwrót i nie musi być u niego zatrudniona. Naprawdę to już przekracza wszelkie granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I radzę Ci tak nie zadzierać ze wszystkimi, bo może się to naprawdę zemścić kontrolą i to nie jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no ,nie ładnie
sprzedaż bez faktury!!! toć to dopiero przestępstwo gospodarcze !!! przecież to ukrywanie dochodów !!! kupujący może śmiało zgłaszać takie przestępstwa ,bo co najwyżej nie odliczy sobie vatu ,ale sprzedający ma kipisz z US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zeby nie bylo ze
jestem goloslowna - pani euro sama sie przyznawala tu na forum do niewystawiania faktur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina110 wystaw mi pani tylko fakturę za ten "cudowny " towar Betina, ty zgłoś to do US, że hurtownia nie chce wystawić Ci faktury za zapłacony dawno temu towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
robi sie goraco.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dodam , że na maila dostałam jakąś fakturę , ale z błędnymi danymi i datą 8 październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betina
wg ordynacji podatkowej fakturę należy wystawić do 7 dni po uzyskaniu zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betina
no to ktoś jest ugotowany , wystarczy że numeracja faktur nie będzie zgodna, bo wynika ,że termin nie dotrzymany. prawo nakazuje zgłaszać przestępstwa,bo można zostać współwinnym. no chyba,że faktura osobno pocztą szła i zaginęła ,wtedy poproś o duplikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betina
wpisz na forum gazety w wyszukiwarke: betina i ci sie otorzy co ta naskrobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betina
betina daj tam link do nas na kafe ,niech sobie ludzie poczytaja co ta wypisuje tu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet o dziewczyny-co tu taka cisza zapadla Lagriffe, to pytanie zadałaś dziś przed 12 i wywołałaś wilka z lasu :) Następne 5 stron poszło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
ok ide spac:) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ips...az mi glupio---zwykle wpadam zrobic obiad corce i wlaczam komp...poczytac ciekawostki co tam u was... nie myslalam ,ze wywolam wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
widzę że Pani dowcipna z Wroclawia nadal się nie przyznała woli zeby policja jej narobiła jej wstyydu i zebym to ja napisała puyblicznie ze to ona wykorzystała email ok, to proszę bardzo da się zrobić, czekała aż ta odważna napisze, woli dalej grać i oszukiwac na cudze nazwisko, i myśli że jest taka wielce anonimowa w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×