Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sentier
Witam. 31 grudnia zamykam sklep z odzieżą ciążową. Mam na sprzedaż 4 manekiny ciążowe (torsy na drewnianych stelażach), ładne drewniane wieszaki i fajny system do wieszania ubrań. Sprzedam za połowę ceny, która zaplaciłam kupując je w połowie 2009r. Więcej info udzielę telefonicznie. 790-870-213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Jeszcze tez moze napisze ze gdyby ktos byl zaietresowany manekinami :torsy damskie z posladkami badz bez 6szt sprzedam tanio! oraz nogi 8szt z podstawkami sprzedam za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Do Aleksy.m Zadzwoń do centrum pod numer 42 214 19 44 ,podaj im namiary tej firmy.Być mioże będą mogli pomóc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss berge hala g
042 214 16 05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :] Długo się nie odzywałam ale czytałam uważnie byłam dzisiaj w ptaku przywiozłam super sukienki koszule duet woman ( dzieki czarodziejko :]) inne koszule i bizuterie i w ciagu 2,5 h zrobiłam tyle ile w ciagu mojego calego tygodnia wiec juz wiem ze wychodzę z outletu wole polskich producentow i nie tylko i miec pewnosc ze schodzi wiec wysprzedaje sie z towaru zara itd i zacisniam branze na rzeczy na wyjscie eleganckie buty torebki dodatki sukienki koszule eleganckie bluzki i spodnice i dzisiaj chce mi sie skakac pod sufit po tych ost suchych mc od pazdziernika :] yupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
BLUEBERRY BARON jeśli możesz to przypomnij mi w której hali są koszule Duet Woman? Wiem że było podane na forum ale nie zapisałam :( a dzisiaj w nocy wyjeżdżam do Łodzi... Czy kupowałaś również sukienki dla pań mniej więcej +35? Moje klientki to przeważnie właśnie powyżej trzydziestki, pytają o sukienki sylwestrowe, byleby nie czarne, ale gdy pytam o kolor lub fason to wzruszają ramionami i mówią że musi im coś wpaśc w oko. Tyle że mnie to nic nie mówi i sama nie wiem, co najlepiej przywieźc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam sukienki z mysla o wigilli klasyczne olowkowe z bufkami kolory najlepiej schodza granat czerwien niebieski taki zywy on ma swoja nazwe ale dzisiaj po 48 h nie przespania nie wpadne juz na to :] oraz bialo granatowe fajne kupilam jak wchodzisz na hale g wejscie to blizej polprosa tam jest sklep tuti tuti czy cos takiego odrazu jak wchodzisz ta niebbieska bialo gratowa jest na manekinie inne pokaza ci mile Panie co jest rzadkością są tez tam super kombinezony na ktore mi juz zabraklo kasy oraz na leginsy z doszytymi skorzanymi nogawkami a mysle ze do tuniki na sylwka jak znalazl :/ pozniej masz tam troche dalej sklep moda francuska :] przyzdobiony bialymi sniezynkami manekiny na bialo ubrane tam sa ladne bluzki takie ala satynowe luzniejszy kroj z kokardka wiazana pod szyja i koronkowe sukieneczki zapinane na zamek z tylu kolor bialo- bezowo ,czarny z bufkami na rekawie ,duet woman jest pasaz centralny laczy bc ,stoisko 116 koszule duet woman jest neon tam kupilam 3 modele koszul niestety nie sa tanie ceny podawane sa juz brutto ale trzeba brac pelna rozmiarowke w sumie 5 szt z jednego modelu ,zawiodlam sie na sabra bo tam 3 tyg temu pokupowalam piekne sukienki wlasnie klasyczne granatowe z kokarda z boku i sprzedaly mi sie wsyzstkie w jeden dzien mam zamowienia na 4 i dupa :/ani koszul ani nic bizuterie kupilam w for you są SOWY !! też już oraz w pasażu B chyba 226 twoj styl swietne naszyjniki z pomponkami i fajne kolczyki troszeczke drozsze ale da sie wyszukac fajne modele kopertowki na pasazu G od sklepu tuti tuti w lewo do konca masz torebki na prawo drozsze ale jest tam duzy wybor portfeli ktorych tez pokupowalam z mysla o prezentach i torebki a na prawo od tego sklepu masz chinskie kopertowki i portfele tansze ladne i tez tam maja ladne chusto szaliki w twoim stylu rowniez wiec przywiozlam narazie z mysla o tym ost tyg do swiat sobota odwarte 4 h dlzuej w niedziele 9 godzin wiec z tego co slyszalam jest szal wtedy najwiekszy wiec pokupowalam to czego brakowalo stwierdzilam ze chociaz mam do lodzi 200 km w jedna str moge jechac jeszcze po swietach po towar jak bede miala z czym i kupic wtedy cekin bo chodzac 2 dni temu po centrum handlowym i sklepach sieciowkach kroluja cekiny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za nie czytelność,ale wczoraj dzien poza domem noc nie przespana dziaisiaj o 4 rano wyjazd powrot do sklepu i teraz powrocilam do domu padnieta ale szczesliwa to moj mail napisz na maila podam ci ceny bedziesz wiedziala na co sie przygotowac bo ja oczywiscie nadszarnelam konto meza :p bo mi braklo jak zawsze naszczescie mialam karte ]] coco21@go2.pl a skad jestes frog... bo chyba jak dobrze pamietam tez mialas outlet i nie poszlo ci tak jak myslalas ty i ja ze to takie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jak wychodzisz z oasazu centralnego na pasaz b na rogu sa fajne torebki widac takie aktowki i kuferkki miodowe torebki na ramie z guzikiem i tez takie z kwiatem roza tez kupilam bo mezczyzni podobno zonka na prezenty daja torebeczki i rekawiczki portfele itd wiec wszystko pod choinke i do ubrania się na te świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54654
BLUEBERRY BARON czy w for you sa moze teraz sowy w kolorze srebrnym czy nadal tylko stare zloto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..ja tak pomijajac outlet czy nie outlet...to powiem szczerze,ze nie potrafie zrozumiec co mozna znalezc w Zarze ciekawego,chyba ze to tylko tutaj takie nieszczescia sprzedaja-wchodzilam kilka razy do ich sklepu,maja jeden na glownej ulicy i jednen wlasnie taki ich wlasny outletr gdzie wyprzedaja to co tam im nie zeszlo-nie wiem-moze ja mam jakis dziwny gust,ale nie potrafie sie w tym znalezc-nie moge jakos tego zobaczyc okiem przychylnym,a juz jak zobacze ceny....to mnie odwraca w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54654 napisze ci jutro po 20 bo to mam jeszcze w woreczkach narazie wycenilam musze wyciagnac bo te piorka na 100 a z tym nie wiem czy takie czy troche inne byly mniej cxhyba blyszczace sprawdze na sklepie i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54654
Aa to wiem, tez je mam ;) , sa troche upiorne, ale podobaja sie klientkom ;) . Szkoda ze nie ma tych zwyklych sow w kolorze srebrnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54654
Taakk te tez u nich widzialam, one juz jakis czas wisza. Mialam nadzieje, ze beda mieli zwykle sowy, bo pytalam ostatnio pania o nie, mowila ze byc moze jeszcze sie pojawia, ale nie moze obiecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dp lagriffeoutlet ale to nie tylko handlowalam zarą mialam np spodnie cieple z stefanel za 80 zl i babki mi nosem marudzily marynarki z kokaii po 100 zl ,przychodzily klientki nie powiem ktore sie znaly na markach ale to bylo zbyt malo dla mnie zeby sie utrzymac wiec mam 5 stojakow ubraniowych podzielilam na takie jednen sukienki wieczorowe ,jeden koszule spodnice itd ,jeden outlet pozadny ,jeden dzianina tuniki swetry itd "francuskie i wloskie " i jeden wysprzedaz outlet co mi pozostawalo od sierpnia mam zamiar od czasu do czasu wpadac i kupowac cos z outeltu ale juz jako uzupelnienie koszule z francomina itd ale nie w calosci towar bo to sie nie oplaca :/ co najgorsze ludzie kupuja znowu coraz wiecej taniego chlamu obok mnie byl koles co handluje sukienkami 29 zl spodniami 39 zl golfami 25 zl skarpety za 1 zl paski po 9zl z tuszyna ma 18 sklepow wiec wiadomo bierze kartonami szlo mu to jak swiezebulki w dzien dostawy schopdzilo mu wszystko co przywiozl robil dostawy co 3 dni mial obroty po 3 tys na stoisku dziennie co dla mnie bylo by wow jak ja pier i zlikwiodowal stoisko bo mu nie przynosilo dochodu jak te pozostale 17 sklepow i teraz tllum osob przechodzac przez moje stoisko gdzie mam golfy zara za 40 zl mowi o nie ten fajny sklep sie zamknal i zdziwienie i rozczarowanie wielkie ja nie moglam bym handlowac tym bo noce bezsene czy nie bede miala milion reklamacji mc itd mam inny wystroj inna klientele ale widze jak im schodzilo co podobno szlo gorzej a mi w tych samych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
BLUEBERRY BARON cieszę się, że mogłam pomóc :-) Zadzwoń jeszcze do DE FACTO, powinnaś być zadowolona ze współpracy z nimi. Jedne z najładniejszych dzianin w Polsce miała/ma firma MOON z Kielc. Spódnic dzianinowych od nich sprzedałam setki. A teraz w ramach rewanżu gdybyś była w hurtowniach z biżuterią i rzuciłyby Ci się w oczy kolczyki młodzieżowe na paletkach, kolorowe, ze stali hirurgicznej itp. Weź dla mnie tel do hurtowni. Kompletuję towar na wiosnę. Dziś przyszły mi tak fajne kolczyki, że skakałam z radości :-) Teoretycznie jestem coraz starsza, ale chyba nie mądrzejsza pod tym względem jak coś naprawdę fajnego zobaczę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54654
Czarodziejka - fajne, tanie kolczyki maja wlasnie w For You, ja ostatnio za pare placilam 30-40gr, na paletkach, rozne kolory, wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
BLUEBERRY BARON dzięki za pomoc, wysłałam do Ciebie maila. Pozdrawiam wszystkich i dobranoc, bo za 4 godziny wyjeżdżam w trasę :) (na szczęście mąż kierowca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka_mała jutro odszukam w sklepie wsrod siatek bo mam moze jakis namiar to byla for you hala g marlot chyba- hala g twoj styl hala B i tam bylo duzo kolcdzykow kostek biedronek z boby bu chyba ta czarna dziewczynka postaram sie jutro o ile nie poszly siaty juz do kosza podac numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale była ze mną koleżanka co ma sklepik z bizuteria i mowila mi ze to co im przyworza dostawcy to drozsze i brzydsze tam masz w kazdeej hali po kilka boksow z bizuteriami wiec jezeli nie masz dlaeko nazbieraj teraz kase i jedz na wiosne obkup się za wszystko zeby wyjazd byl warty bo jest w czym wybierac ja ile kasy tam nie wezme zawsze wydam cala i wracam z dlugami :/ a bizuterii jest mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś zna może jakiś
czy ktoś zna może jakiś outlet z bluzami puma, na sztuki?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do youli ) Możesz podać e-mail jeszcze raz nic niestaty mi nie dochodzi ! Do Frog Wife - u mnie najlepiej schodzi sukienka Kaja z kokardą z boku ! pytają także o duże rozmairy ! Swoją drogą dla zainteresowanych mam w zanadżu już nowości także sylwestrowe,studniókowe.Generalnie musisz śledzić temat - podpytywać na to nie ma reguły ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×