Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość youli
@ Muflon82 y o u l i r e n @ y m a i l . c o m Czy ktoś wie gdzie można sprzedać wyposzażenie z likwidacji sklepu. Są jakieś komisy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak przyznam ze jak na outlet ceny mialas dosc interesujace-nie wiem z jakiego to sezonu i jaki towar.Ja w poniedzialek jade po Sarah Pacini.Udalo sie dobic targu jak wstawie na stronke to wam dam znac ;-).Ogolnie jestem zadowolona.Bedzie sarah pacini i cos dobiore z Loren Vidal.Dla mnie musi obecnie wystarczyc puki sezon zimowy sie nie skonczy okazji firmowek innych trudno znalezc-naprawde interesujacych a w byle co pakowac pieniedzy nie ma co-wole poczekac. A powiedzcie czy lepiej wygladaja teraz zdjecia-czy poprawialam sie jako fotograf? www.lagriffeoutlet.it niektorych nie wymienilam bo musze je od nowa zrobic,ale staram sie jak moge uczyc i ulepszac-jeszcze zostaje mi sprawa miniaturek-moze ktorac podpowie o co chodzi z tym znieksztalcaniem. A i ceny sa detalicznie na wlochy bo mozemy sprzedawac i w detalu wiec nie nie przerazajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet zdjęcia dla mnie okej ,ale chyba wiecej podpowiedzą ci dziewczyny z allegro dla mnie co jest nie tak na tej stronie nie ma wyboru języka chociaż na angielski a wloskiego nie znam i nie rozumiem co tam piszesz i zniecheca mnie zeby klikac i sprawdzac co jest pod czym ,a pamietam z twoich wypowiedzi ,że tą stronkę chcesz zrobić dla hurtowników też w Pl zeby mogli kupowac towar bez wysylania zdjec ,i wątpie że przykładowy Pan Kowalski śmiga po włosku że sobie da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
youli na śląsku jest InterKomis tam można m.in. kupić wyposażenie do sklepu. BlueBerry mówiłaś, że chcesz sprzedać swoja odzież outlet, jak masz coś włoskiego właśnie np. Fracomina to możesz podesłać do mnie ofertę: antom26@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzież outlet juz przecenilam i duzo rzeczy sprzedalam ,francominy nie mam juz nic ,teraz zostaly juz wybrane rzeczy - szczerze nie zbyt ciekawe- golfy ,spodnie sweterki zara mystic ,a tak jak pisałam już gdzieś tam wyżej że jeden wieszak w swoim sklepie chce poświęcic wlasnie na odziez z outlet ,koszule żakiety eleganckie bluzki oraz sukienki wlasnie francominy i innych firm ,ale to juz beda specjalnie wyselekcjonowane rzeczy a nie jak w tym przypadku brałam wszysto spodnie ,golfy swetry kurtki itd ,nie chce mieć tylko rzeczy z ptaka oraz jakiś innych hurtowni chciałam bym żeby wlasnie na jednym wieszaku wisialy rzeczy z takich firm dla moich stalych klientek Pań + 35 ktore szukają własnie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Chcemy mieć z 5 razy więcej towaru na przyszły rok. Do Łodzi, Warszawy mam bardzo daleko, ale chyba będę musiała w końcu się przemóc i sama pojechać. Macie numer tel do FOR YOU? Może mają to co już ja mam. Są wzory "niesprzedawalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do czarodziejka_mala i nie tylko czytam o tym że masz daleko do ptaka ponawiam swoją ofertę. jestem dystrybutorem kolekcji damskiej i młodzieżowej. Sama dojeżdżam do klienta z całą ofertą. Mam na ten moment ofertę ok 30 polskich producentów i mam tak naprawdę wszystko czego potrzebuje sklep na zatowarowanie. Mam rzeczy klasyczne i mniej klasyczne niebanalne. Są to producenci których nie ma na ptaku a szyją fantastycznie. Ceny producenta, duże rozmiary w niektórych fasonach bluzek sukienek tunik do 54. Średnia połka cenowa Jeśli macie daleko nie dojeżdżacie do hurtowni polecam się zainteresowanych proszę o kontakt pozdrawiam serdecznie i gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
no i ja się dołączam do próźb, do osób, które mają sklepy z odzieżą dla dzieci. Jak myślicie kiedy można zacząć powoli kompletować rzeczy na wiosnę ? w tamtym roku byłam jeszcze świerza w temacie i miałam samo byle co, a teraz chcę się przyłożyć. Warto jechac do ptaka , tuszyna itd - kiedy w lutym ? Byłabym wdzięczna za podpowiedź. PS.zdecydowanie połączenie sprzedaży dziecięcej i damskiej oraz bielizny zdaje egzamin. Ja mam obroty rzędu 800 pln dziennie teraz - przed gwiazdką. I wcale nie handluję firmówkami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam olga możesz wysłać mi na maila swoją ofertę coco21@go2.pl Ja akurat do ptaka nie mam daleko 3 h jazdy ale może coś by mnie zainteresowało z tego co ty posiadasz pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
A Ja mam pytanie z innej beczki,macie otwarte teraz w niedziele???To moj pierwszy rok i nie wiem czy oplaca sie handlowac bo wydaje mi sie ze ludzie wola odpoczac po niedzielnym obiadku a nie latac po sklepach(z wyjatkiem oczywiscie duzych sieciowek bo niektorzy to w ten sposob spedzaja weekendy z rodzina)prosze o rade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dzisiaj pogoda ok
i dużo ludzi widać ale tak przeszłam po mojej dzielnicy i masa zmian, był sklep z odzież ą miesiąc i nie ma , lumpek po 2 i 5 złote się utrzymał miesiąc, lipnie jest ogólnie i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej Dziewczyny tutaj kolejna topikowa debiutantka. Opiszę Wam trochę moją historię. Mija właśnie 3 tydzień jak mam otwarty butik odzieżowy w Irlandii ( sklep się nazywa REVIVAL) w dobie szalejącego kryzysu i cieć budżetowych zdecydowałam się na ten szalony krok i wpakowałam w sklep całe oszczędności. No cóż raz kozie śmierć lub jak kto woli do odważnych świat należy!!!! Po moich obserwacjach wywnioskowałam że w mojej irlandzkiej mieścince ok 20 - 30 tyś mieszkańców brakuje takich marek jak Bershka, Stradivarius - więc postawiłam na outlet . Totalny eksperyment okazał się połowicznym sukcesem owszem odzież schodzi ale to na pewno nie jest przedświąteczny szał - dodatkowo Irlandki są wygodne - nie lubią szperać między wieszakami - chcą mieć gotowiznę najlepiej cały zestaw - dlatego często sprzedaję całe ubranie z manekina. Nie chcę tu się teraz tak rozpisywać na ten temat ale jak będzie jakaś okazja to chętnie Wam poopisuję jeśli wyda się wam to interesujące. Postanowiłam napisać na tym forum bo jest ono dla mnie dużym wsparciem wiedząc ze nie tylko ja mam takie problemy i można szukać różnych rozwiązań. Jak już napisałam wcześniej outlet to raczej nie ta droga, pozamawiałam trochę ubrań z polskich hurtowni ( czekam obecnie na dostawę - straszna lipa bo dojedzie dopiero we wtorek) zamawiam ubrania wyłącznie przez neta bo nie mam innej możliwości dlatego potrzebowałabym waszej pomocy o hurtowniach internetowych bądź producentach którzy mają swoje strony - ja w zamian dysponuje adresami do hurtowni outlet z całej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatammmm
REVIVALKA Podaj namiar na siebie email albo gg to podam ci kilka namiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow-Irlandia....kawal swiata..odwazna ciebie kobieta...ja jestem we Wloszech...zajmuje sie importem i hurtem stokow odziezy dla kobiet i mezczyzn-po 20 o ile pogoda pozwoli bo dzis nas zasypalo sniegiwm bede miala odziez Sarah Pacini ,Loren Vidal z tego sezonu czyli jesien zima 2010-2011 od dystrybutora. Nie wiem jakie marki moga cie interesowac i w jakich przedzalach cenowych ale jesli chcesz mozesz napisac lagriffeoutlet@gmail.com bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Mam ogromna prosbe,wie ktos moze(chociaz widze ze wiekszosc jezdzi na Ptaka i Wolke)jaki numer telefonu ma stoisko w gluchowie ktore ma ciuszki o nazwie z metki FASHION HOUSE nie sa drogie,mlodziezowe i nawet dobrze schodza w moim wypadku.Bylam dopiero na gluchowie wiec pojade znowu moze w styczniu a ich ubranka mi juz zeszly i chcialam zamowic kolejna partie:(PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Mój nr gg to 891354 Najgorsze u mnie jest to ze Irlandki maja taki wyspiarski styl i ogólnie mam stracha czy spodoba im się nasza odzież, częściowo już do mnie jedzie - zamówiłam towar w dwóch polskich hurtowniach internetowych w rozmiarach uniwersalnych ( też swoją droga jestem ciekawa czy to się przyjmie) Ogólnie to jest jeden wielki test i pewnie jeszcze przez jakiś czas tak będzie dopóki nie znajdę już takich stałych dostawców bo bardzo bym chciała to tak wygladało. Chyba że wcześniej to moje eksperymentowanie skończy się tym że z torbami pójdę hehehe ale co tam najważniejsze jest pozytywne myślenie. Wiem że narazie irlandzkie klientki postrzegają mój sklep dość egzotycznie wszystkie mówią że ubrania są takie inne i nie wiem tak naprawdę co o tym sądzić polki natomiast kupują bardzo chętnie ale z samych polek niestety nie wyżyję. Cóż to tyle z moich dzisiejszych wypocin - zamykam sklep i lece do małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa tu... Mam wizytówkę Fashion House i są na niej 2 numery tel. 500 288 499 i 500 288 666. Nawet jeśli są do Ptaka, bo tam też mają stoisko (ja kupuję w Ptaku), to możesz śmiało dzwonić i na pewno podadzą Ci tel. do Głuchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do REVIVALKA Mogę Ci pomóc z tymi hurtowniami, tylko podaj maila (nie korzystam z gg) albo napisz na: magnoliasklep@o2.pl. Prowadzę butik od ponad 2 lat i mam już trochę wypracowanych kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a tak z trochę innej beczki, bo ostatnio ciągle myślę nad prezentami i jeszcze mi kilku brakuje. Co kupujecie / kupiłyście swoim bliskim? Może wpadną mi jakieś pomysły dzięki Wam? Napiszę co ja na razie kupiłam, może też będzie to dla kogoś inspiracją, choć większość pewnie nie będzie oryginalna. A więc kupiłam, lub zamówiłam następujące rzeczy (większość jeszcze w drodze - mam nadzieję, że dojdą przed Świętami): - zestaw akcesoriów do wina, - teatrzyk z pacynkami, - gra Monopoly Revolution, - naszyjnik srebrny z listkiem, - książka "Jaśki", - pamiętnik na hasło, - wideoskop (mikroskop z wyświetlaczem), - gra Kocham Cię Polsko, - spódniczka tiulowa - Reserved dział dziecięcy, - gra Piranie atakują i to na razie tyle. Planuję jeszcze jakieś ramki na zdjęcia lub album, ale na kilka prezentów nie mam jeszcze pomysłu. Podrzucicie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na naszą stronę: www.vogahurt.pl Bajecznie niskie ceny - płaszcze zimowe w cenie 40 zł !!!! Wszystkie wzory! A juz jutro na stronie nasza nowa kolekcja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodzieejka_mała
Czyli Merebilo to FOR YOU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodzieejka_mała
A jak jest z biżuterią w Wólce u chińczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodzieejka_mała
To co mają w merebilo w e-sklepie to się u mnie nie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do REVIVALKA. Hej. napisz do mnie karolinka.2005@ wirtualna polska przymierzam się do otwarcia butiku z outletami (w PL) w połączeniu z Polskimi producentami. Mam już połapane fajne namiary na Polskich Producentów, to Ci podam, ale brakuje mi pomysłów skąd OUTLET - dobry i sprawdzony. pozdrawiam z 3 dni temu (importer odzieży z Włoch się tutaj przedstawił) więc jeden kontakt mam, ale nie chce na jednym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do REVIVALKA ) Witam - jeśłi interesują cię sukieneki na każdą okazję : szyfony,satyno-bawełny w połączeniu kolorów, dzianiny i duże rozmiary zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl w ofercie co miesiąc generalnie jest coś nowego. Większą ofertę wysyłam na e-mail Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×