Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Biedronka99
Do marta1902 Zdarzaly sie niestety zera... i to nie raz niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej teraz to schodza
najlepiej teraz to schodzą tureckie na alegro , śliczne są te tuniki, tuniki , bluzki za grosze po 19 , 29 złoty , już sobie wybrałam 5 na święta i wyjdzie 100 maks ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
Witam:) Od czasu do czasu zagladam tutaj bo mi sie podoba temat:). Zwłaszcza, ze sama borykam sie z podobnymi problemami. Prowadze sklep z art. dla dzieci juz od ponad roku i powiem, ze gdyby nie to, ze mam obnizony Zus to byłoby bardzo cieżko. W zeszłym roku grudzien REWELACJA a teraz codziennie zastanawiam sie jak to bedzie jutro:(. Chociaz stawiam na to, ze przed swietami sie ruszy.Dobre i to:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
ale jeszcze dodam to, ze staram sie miec przeważnie polskie ubranka od producentów. I takich klienci szukają, nie chca chinskich masówek ktore mozna kupic na bazarach. Jak narazie to mnie tylko trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem przedstawicielem handlowym nowego importera odzieży z Włoch po atrakcyjnych cenach. Są to kolekcje z aktualnych sezonów oraz z sezonów poprzednich. Pierwsza dostawa zaplanowana na 2011 w końcówce lutego. Zainteresowane współpracą długofalową osoby, (interesują nas wyłącznie odbiorcy punktów detalicznych, butiki z odzieżą. Chcemy pominąć hurtownie, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny), proszę o kontakt pod adres tomaszk1975(małpa)wp.pl ,z podaniem miejscowości w której prowadzicie działalność. Odpowiem na wszelkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
U mnie też mało ludzi, ale w porównaniu z listopadem jest lepiej. Tyle dobrze:) ogołnie to baardzo mało ludzi zagląda. Jak juz ktoś wejdzie to przeważnie coś kupi, tylko kurcze zeby wchodzili. Nie wiem gdzie ci ludzie. W zeszłym roku było duużo lepiej. Czy ten kryzys kiedys minie?!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze sierozkreca import z Wloch-a jakie to firmy-chyba to nie bedzie tajemnica panstwowa? mozesz napisac na forum-jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili to bardzo bym chciała żeby było choć jak w listopadzie. Siedzę i liczę na klientki bo jestem po nowej dostawie ale się chyba przeliczę. Porażka. Chce mi się wyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
czy towar w Wólce i Ptaku jest taki sam mniej więcej? bo byłam tydzień temu w Łodzi i za tydzień znowu planuje wypad po towar i zastanawiam się właśnie czy tym razem pojechać do Wólki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam sklep z odzieza
U mnie dzis kleska totalna... Zajrzalo moze z 10 osob , tragedia, jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalamujcie sie dziewczyny-ogladam troche pogode i widze ze jest masakra ogolna wiec moze i to sie przyczynia do calosci.Glowy do gory-kobity zawsze lubily sie ubrac i beda lubily,taka juz nasza natura...bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza się przebranżowić
trza się przebranżowić na to co zawsze się sprzedaje i musi się kupować ciuchy ot teraz zbytek w tych czasach jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollymoda
zapraszam na www.hollymoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilą zaglądałam do notesu z tamtego roku i na razie mam lepiej niż w tamtym roku w grudniu. Ale ja to chyba jestem odwrotowiec bo wy pisałyście,że miałyście dobry październik, a ja miałam dużo gorzej niż w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
kobitki dobrze że u wszytskich źle,bo nie oznacza to że mamy zły towar czy cos:) ale że poprostu wszędzie jest do d..y. To choć trochę pocieszające. Bądźmy dobrej myśli, od nastawienia wiele zależy. Więc może od jutra się ruszy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam :) Czy ktoś z Was był ostatnio w Ptaku? Są fajne rzeczy? Mam w planach wyjazd w piątek i zastanawiam się czy jechac... Poza tym ogarnęło mnie jakieś zacmienie... kupiłam ostatnio sukienki, bolerka, eleganckie bluzki i kilka spódnic i kurcze wszystko wisi...Nie mam zbyt dużego wyboru bo sklepik jest mały. Masakra jakaś... Nie mam pojęcia co w takim razie wziąc, czy dalej pchac się w sukienki czy wziąc dzianiny i tyle... Muszę się przyznac, że sama rozmyślam nad zrobieniem obniżki jeszcze przed świętami, żeby to zeszło w pierony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj miałam debiut w sklepie sprzedałam parę rzeczy, ale ciężko się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, że przeniosłam się z hali targowej :( chyba więcej ludzi kręci się jednak po halach targowych dziś na razie wielkie zero a święta za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja mogę powiedzieć, że u mnie jest bardzo dobrze, to co sprzedajemy teraz dodatkowo na allegro to sprzedaje się więcej niż rewelacyjnie. Tego się nie spodziewałam. Na giełdę nie jeździmy, za zimno. Za oknem szaro-buro i ponuro. Na mnie taka pogoda strasznie źle wpływa, wczoraj byłam tak zmęczona psychicznie, że kubek z gorącą herbatą schowałam do lodówki... o wylaniu litra pepsi na dokumenty nie wspomnę... Będę musiała pisać do firm o kopie. :-) W sklepach jest bardzo mały ruch, wszędzie jakiś taki zastój, tak jakby święta były tylko w sklepach spożywczych. Brak jest sukienek sylwestrowych, w każdym sklepie wiszą takie same: małe czarne, poza tym żadnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Pogoda na pewno nie sprzyja zakupom, a podobno klimat ma się ocieplić. Mając do wyboru halę targową, a sklep ja bym wybrała halę targową. Tak samo u mnie na giełdzie, niby sama tandeta, a przychodzą kupować lekarzem, prawnicy, urzędnicy... cały przekrój społeczeństwa, nie tylko Ci najmniej zarabiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie poddawajcie się! Powodzenia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym miejscu gdzie teraz jestem przez dobrych parę lat był sklep z ubraniami niby końcówki kolekcji , ale takie sprzed lat i jakoś im się kręciło klientki które wchodzą mówią że u mnie rzeczy na czasie ale co z tego jak będą wisiały na wieszakach :( mam załamkę a myślałam że w grudniu pohandluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do świąt już sie nic
do świąt już sie nic nie ruszy przy tej pogodzie jedynie internet ale to tez ryzyko bo paczki raczej wolno będą dochodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Głowa do góry :-) Będzie dobrze :-) Musi być :-) Jeszcze wszystko przed Tobą, wiesz, że czasami w 3 dni można nadrobić 2 tygodnie. Myślę, że tradycyjnie ludzie rzucą się do sklepów kupować w ostatnich dniach przed świetami. Sama się wybieram po jakąś bluzkę na święta, ale jak znam siebie to będzie to dzień przed Wigilią :-) A Twoje stare miejsce już ktoś zajął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
Moge sie do Was dołaczyc ?:) Czy ktos z was prowadzi sklep z rzeczami dla dzieci? Powiem szczerze, ze wczoraj zrobiłam kilka przecen i dzisiaj zeszły mi juz dwie spódniczki dla maluszków. Oczywiscie ceny starej nie zmieniałam na wieksza, jak wczesniej przeczytałam tu na formu, tylko ją zostawiłam i dałam nową. Przyszła klienkta która wczoraj je ogladała i kupiła, zadowolona ze taniej:)). Ogólnie nie jest az tak bardzo żle, wiekszosc sprzedazy mam bardziej po 15 godz, jak klientela wychodzi z pracy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
a tak wogóle to czy teraz jest Niedziela handlowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
witam! betina trzymaj sie poczatki bywaja trudne! :D zycze powodzenia! ja jako kupujaca powiem ze najchetniej robie zakupy przez neta ale to sa ostatnie dni kiedy mozna "bezpiecznie"zamowic aby zdazylo dotrzec do swiat,zwlaszcza dotyczy to poczty ktora jest awaryjna,natomiast to co mam do kupienia w skelpach zostawiam na nastepny tydzien -na koniec jesli chodzi o ciuchy i prezenty typu zabawki czy drobiazgi tak samo jak dekoracje swiateczne......mimo ze mieszkam w wielkim miescie to beda to raczej centra handlowe bo mam ich poprostu duzo i przynajmniej wybor sklepow ,nie mam malych sprawdzonych butikow gdzie wiem ze cos kupie,poprostu mi takich brakuje a wolalabym isc do takich malych niz do tych molochow gdzie sa tlumy i kolejki,na bazarze nie ma asortymentu jaki mnie interesuje...takze takich kupujacych na ostatnia chwile jak ja moze byc wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
betina ta :D miala byc dalej ,na koncu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziejki
czarodziejko mała o ile dobrze pamiętam to na allegro nie sprzedajesz ciuchów ani biżuterii tylko coś z branży innej meblowej czy budowlanej,to chyba trudno porównywać to do handlu ciuchami? są chyba dziedziny handlu ,które cieszą się popularnością cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koje miejsce jeszcze jest i nie przypuszczam że się szybko zwolni bo czynsz zabójczy za boks 2,5 na 3,5m płaciłam 900 zł. a od stycznia ma tam być podwyzka i miasto 50 tys mieszkanców a moje gdzie mam sklep 120 tys i od głownej przedłużonej ulicy mam 20 m w bok może się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pokręciłam moje a nie koje i nie zwolni tylko ze ktoś je zajmie betka dzięki mam nadzieję ze się ruszy jak byłoby cieplej i nie tak mokro to może ludzie więcej by się wypuszczali na sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×