Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

mysle,ze na nic sie przydadza moje podpowiedzi,ale...pozwole sobie-w momentach takich jak obecne-poza skupianiem sie na towarze mysle,ze nalezy rowniez skupic sie na kliencie,betina-przenoszac sie do sklepu powinnas byla juz duzo wczesniej kazdemu klientowi na hali wciskac bilecik z adresem nowej siedziby-dzis skup sie na tym,zeby jak najwieksza ilosc okolicznych miszakancow wiedziala o twoim istniewniu.nie mozesz liczyc tylko na przechodzacych-czesto ludzie sa obojetni na nowe wystawy,a wrecz przeciwnie,podchodza nieufnie-do nowosci-ja wiem,ze to ma swoj koszt-ale reklama dzwignia handlu i z wlasniego doswiadczenia powiem ci,ze 10 wyrzuci a 11 zerknia,ale nie inwestuj raczej w przechodzacych-im sie spieszy i nie maja czasu na zagladania a jak sa nastawieni na zagladanie i i tak zajrza-postaw w sasiadow-jak ktos mieszka obok i ma potrzebe to moze bedzie wolal wejsc do sasiadki jak jechac daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez np.zrobic program lojalnosci-dla kazdej klientki ktora przyprowadzi nowa klientke zrobic znizke na nowo zakupiony produkt-mozesz zrobic loterie na jakis fajny produkt na sylwka -cos w stylu ciagniecia losow -poswiec jedna rzecz-cos oczywiscie uniwersalnego np.kolczyki czy cos innego z akcesorjow-zeby przyciagnac uwage klientek i zeby wrocily dowiedziec sie jak poszlo losowanie przy okazji moze zobacza cos nowego na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tym kilku klientkom ktore wchodza dzis przed swietami zagwarantowac,ze do swiat o ile wroca kazda z innymi dwoma klientkami beda mialy po np 50 % znizki na wybrany produkt a ich towarzyszki po 10 %.Trzeba robic jak najwiecej i jak najszybciej zeby sie rozreklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moich stałych klientów z hali już pozapraszałam na portalach społecznościowych wysłałam znajomym zaproszenia do sklepu ja w ogóle bawię się w handel od września myślę jeszcze o jakiś ulotkach i wysłaniu syna w miasto może w sobotę lub niedzielę ludzie tak nie będą sie spieszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł na zniżkę jest fajny muszę przygotować sobie jakieś karneciki i rozdawać klientkom myślałam też o jakimś dniu w tygodniu ze zniżką dla stałych klientek ale oczywiście bez wcześniejszego podnoszenia cen bo jak o tym czytałam to włos mi się zjeżył sama się kiedyś z tym spotkałam i uważam że to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo np jak w sieciowkach rzucic haslo-kupujac 3 rzeczy za 3 ktora na metce ma najnizsza cene placisz tylko....tot zl-to jest jakas forma przeceny-ale przyciaga klienta- A wszystko ma sluzyc temu ,ze gotowka sie obracala,zeby towar sie obracal,zeby wciaz bylo cos nowego w sklepie i zeby nigdy nie brakowalo na oplaty. ja wiem,ze to takie sobie a muzom bo czasy ciezkie ,ale moze cos z tego moze sie przydac bo zapelnianie sklepu wciaz nowym towarem i czekanie na klienta,ktory nie wchodzi samo w sobie nie rozwiazuje problemu-dzis o klienta nalezy walczyc wciaz nowymi formami reklamy-marketingu-nie wystarczy juz zakupic-poczekac na klienta i sprzedac-nalezy klienta zachecic-przyciagnac,przyjac-poprowadzic za raczke i odprowadzic do drzwi.jest ciezko w handlu prywatnym dziewczyny i byc moze bedzie gorzej-ale kto jest sprytny-da rade bez wzgledu na cene towaru jaki proponuje-musi tylko wyjsc do klienta-ja jestem przekonana ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny pozdrawiam i życzę miłego dnia mimo tej niefajnej ( przynajmniej u nas w Polsce ,bo nie wiem jak u ciebie ) pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez zimnica-jak na nasz zwykly klimat-bez sniegu-dzis slonecznie-siedze z cora w domu-zapalenie ucha-wiec sloneczka nie pouzywam-a ostanio nie bylo go zbyt wiele-ale....grzejemy sie...przez szybke-;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja mimo, że sprzedaję na giełdzie drobne kolczyki to w ramach promocji mam z kilka/kilkanaście bardzo modnych wzorów w cenie hurtowej np: 1 zł. Ogólnie dużo tego sprzedajemy, ale dzięki tym 1 zł większość dziewczyn prosi np: kolczyki za 10 zł, 3 pary po 3 zł + para za 1 zł. Reklama i promocja dźwignią handlu, tylko też bez przesady! Mi jedna Pani powiedziała ze sklepu, że przed BN będzie promocja na kurtki więc czekam z zakupem, nie chce mi się dawać 399 zł skoro kupię taniej, a w moim rozmiarze są 3 szt. Za bardzo chyba też sprzedawcy przyzwyczaili kilentów do promocji, wyprzedaży, gratisów, rabatów itp. Betina trzeba czasu na wypracowanie i wypromowanie butiku, będzie dobrze :-) A reklama w lokalnej gazecie? Albo lokalne radio czy ogromna reklama gdzieś na mieście? Kiedyś było dużo, dużo zimniej, ale nie było tak pochmurno jak teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kurierzy dalej nie pracują
a kurierzy dalej nie pracują , no to do nowego roku można się już zwijać , nie ma sensu już nic , bo i tak nie wyjdzie ani nie dojdzie :O , jeden wielki minus na koniec roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czraodziejka_mała
A jaka firma kurierska nie pracuje??? Niemożliwe, aby tyle czasu nie pracowali, zwłaszcza, że już nie jest tak źle na drogach. Poza tym własnoręcznie tego nie trasnportują tylko autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Chcialam sie z wami pozegnac ,moze od czasu do czasu klikne na forum aby obaczyc jak wam idzie... w sklepiku nie idzie:( a poza tym mam problemy z lokalem o musze sie wyniesc.... od kwietnia otwieram nowy interes ale nie odziezowy.Wam z calego serca zycze jak najlepiej;) Pozdrawiam i Zycze radosnych świat i utargow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Ktos pisal o dotacjach ze tworzy sie coraz wiecej... i absolutnie sie z tym zgadzam .niby wiecej ludzi ma dzieki temu prace ale co z tego jak wiekszosc z nich upada po roku,wlasnie babka mi z urzedu mowila ze wola dac na budowlane firmy niz na odziez ktora notorycznie po uplywie czasu sa zamykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpd nie pracuje
dpd nie pracuje , znaczy w kratkę co drugi dzień dzisiaj zleceń nie przyjmowali, paczki z 9 grudnia doszły w poniedziałek dopiero albo wtorek nie które bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpd nie pracuje
że nie jest źle to ja wiem , tyle że doprosić się po odbiór to zakwitnąć , ostatnio przyjeżdzają już koło 22 tej drugiej , jeśli w ogóle przyjadą :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Dostają dotacje, rok się utrzymują żeby nie zwracać dotacji a potem się zamykają i tak na okrągło. Ulica handlowa w moim mieście każdego miesiąca jest inna. Tego już nie ma a ten właśnie się otworzył. I znów kolejne dotacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
DHL dostarczyl mi wczoraj paczke z dnia na dzien, kurier mowi ze normalnie jezdza i nie maja wielkich opoznien ,juz sie wprawili w bojach bo zima juz troche trwa.... czyli pracuja normalnie,poprostu zmiencie firme jak wam szwankuje,czy ktos laske cholera robi? nie jezdza to dzwonic do konkurencji jak im 10 cm sniegu przeszkadza w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpd nie pracuje
tak i płacić jak normalny klient kupę kasy , jak masz podpisaną umowę to nic nie zrobisz, a podpisanie nowej trwa minimum kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Dzisiaj otrzymałam paczkę z DPD, z Siódemki i UPS, (wysłane wczoraj),wszystkich się pytałam, czy są opóźnienia i kurierzy mi powiedzieli, że w całej Polsce terminowo starają się dostarczyć paczki. Także coś musi być u Ciebie nie tak... Missy szkoda, :-( :-( :-( Najpierw musi być gorzej, aby później było lepiej... Mam nadzieję, że na wiosnę Ci się powiedzie, trzymam kciuki i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze tylko
wiem ze tylko u mnie, w moim województwie nie pracują owszem, wiem otym doskonalne, codziennie dostaje emaile od dpd nie mozemy przyjac zlecenia moze byc na jutro , na stronie kolportera na panelu tez pisze w zwiazku z pogoda za opoznienia nie odpowiadamy , jakby tu było najwiecej sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze tylko
nawet z Angli i Niemiec szybciej dochodzą niż moje wysłane na Polskę , co prawda dzisiaj sypało cały dzien ale to jeszcze nie epoka lodowcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarodziejki wkleiłaś link do Ryłko, czy masz może z nimi jakiś kontakt, czy handlujesz z nimi? Mam również pytanie do wszystkich, czy prowadzi któraś z Was sklep z galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie UPS max 1 dniowe ma opóżnienie - a reszta ostatnio wszystko na czas doszło ! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups jes ok
ups jes ok , w trzy dni dojechała paczka z Niemiec ,ale na codzienne korzystanie jest za drogi , może przy załoażeniu kilkuset paczek miesięcznie oferują ok, jak tak to za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
ja na paczke dostarczona przez UPS czekam juz od poniedziałku. W monitoringu przesyłki jest info że z powodów pogody doreczenie przesyłki nastapi w innym dniu." I tak czekaj tatka latka" . Poczta szybciej by to dostarczyli:). A DPD jezdzi normalnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Czy u Was tez jest kompletna porażka w dniu dzisiejszym? Nie zajrzał do mnie jeszcze ani jeden klient://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka35W
do mnie zajrzało 3 klientów. tylko zajrzało- niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×