Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

( Do aleksa.m ) Zgadza się akcesoria do wina to dobra sprawa polecam także kupiłem ciekawy otwieracz do wina w sklepie Mega Punkt jest tam do kuchni wiele ciekawych rzeczy - gorąco polecam ! @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muflon niedobrze sie juz robi
muflon niedobrze sie już robi od twojego nachalnego reklamowania non stop do wszystkiego wszyscy już wiedzą o twoich prlowskich sukienkach w astronomicznych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
pracujecie jutro dziewczynki ja tak czeynne mma jak dzis w sobote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Aleksa m dziękuje kochana jestem bardzo bardzo wdzieczna bo nie bede musiala sie specjalnie tam wybierac a mam kawal drogi:* No i wlasnier macie jutro otwarte bo nie wiem czy sie oplaca szczerze wolalabym posiedziec z moim maluchem w domku:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej dziewczyny jak tam u Was handlujecie :) ? U mnie klęska żywiołowa DOSŁOWNIE hehe . Wczoraj w Irl spadł śnieg i nastąpił całkowity paraliż do tej pory w Irlandii nie występowało takie zjawisko jak zima ze śniegiem, zaczeło się od zeszłego roku kiedy widziałam tu po raz pierwszy śnieg. Dzisiaj przedświąteczna sobota powinien być szał na mieście a tu cisza... Tutaj jest tak że jak spadnie śnieg to nikt nie wychodzi z domu bo jest to uważane za totalną anomalię pogodową ( szkoły są pozamykane, ludzie nie chodzą do pracy - bo wszyscy mają letnie opony i nie da się jeździć) także coś mam przeczucie, że mój dzisiejszy handelek skończy się porażką no i jeszcze miałam mieć jutro dostawę z Polski ale już mi chłopaki dzwoniły że raczej nie dojadą :(( a ja tu klientkom naopowiadałam że w niedzielę będę miała taki fajny towar teraz oczami będę świecić. Ale cóż człowiek się uczy całe życie następnym razem będę mądrzejsza i będę zamawiać z większym wyprzedzeniem. Dziewczyny dziękuję za odzew - mejle już popisałam do Was. Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć moją prośbę - chodzi mi o namiary na polskich hurtowników albo producentów których możecie polecić ( ja dla Was konkurencją napewno nie będę - 2,5 tyś km to jednak trochę jest) no i jeśli jest ktoś zainteresowany to ja mam namiary na hurtownie outletowe Pozdrawiam Was wszystkie no i owocnego handlowania dzisiaj życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno nie pisałaomny , ale dziś mam ogromny problem i liczę, że któraś z Was która korzysta z Allegro mi pomoże :((((((((( Opisuję problem: kupiłam 8.12 perfumy, dziś je odebrałam - paczka b.ładnie zapakowana, szczelna, z zewnątrz żadnych wad. Rozpakowuje koperte bąbelkową- nadal super zabezpieczenie, owinięte ird. gdy w końcu rozwinęłam wszstko - zalamka! pudełko po perfumach powyginane, całe wilgotne! więc zdjęłam folię z opakowania i wtedy to pudełko zaczęło się rozklejać mi w dłoni dosłownie 9to nie zwykły kartonik tylko taki jakby pokryty zamszem,od perfum D&G). Otwieram to mokre pudełeczko a tam nie ma 1/3 zawartości perfum! Wchodzę szybko na allegro by znależć telefon czy maila do osoby, od której kupiłam (za pobraniem w opcji kup teraz) patrzę - a konto zawieszone!! (gdy kupiwałam miał 110 pozytynych komentarzy, 0 negatywnych). CO MAM ZROBIĆ? JAK MAM ODZYSKAĆ SWOJE (NIE MAŁE;/) PIENIĄDZE?! ps. do tego to bubel, śmierdzą na pewno nie są oryginalne :((( ALE SIĘ WKOPAŁAM :((( PROSZĘ, NIECH MI KTOŚ COŚ DORADZI TU LUB NA MAILA botox3 @ wp. pl (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliniany dzbanuszek
do botox : jeżeli masz jej adres na kopercie, to napisz do niej... Albo może napisz do Allegro ( zakładka pomoc, na dole opcja : napisz do nas ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy na allegro
Markowe perfumy na allegro to niestety w 99% podróby, lepsze lub gorsze jakościowo podróby przeważnie przywożone z Turcj a czasami z Bułgarii. Jak zapłacisz za nie, 50-60 zł to jeszcze pol biedy gorzej jak zapłacisz niewiele taniej od oryginałów. Zadzwoń lub napisz do tego co Ci sprzedał i postrasz policją że zgłosisz że Cię oszukał i sprzedał podróbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zawsze uważałam, że nie sprzedają oryginalych, bo te ceny są niemożliwe do osiągnięcia, ale raz się pokusiłam i taki oto problem mam teraz ;/ Jeśli mam zakup w opcj i"kup teraz" to chyba mam prawo zwrotu towaru w ciagu 10 dni? tylko nie wiem, jak to wygląda od strony formalnej. Czy ktoś, kto handluje na Allegro może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nie odsyłaj
po pierwsze nie odsyłaj w ciemno, po drugie , weż trzy osoby niech ci spiszą poświadczenie jak to wygląda i zrób dokumentację fotograficzną, po czwarte napisz do alegro oni i tak nic nie zrobią ale masz podkładkę jakąś, po piąte jak ta osoba ma konto zawieszone nic nie zrobisz, ale próbuj, spisz oświadczenie , spakuj to , wyślij za potwierdzeniem odbioru do tej osoby, zażądaj zwrotu kasy, bo inaczej zgłosisz sprawę na policje , postrasz trochę , a poza tym i tak szanse są żadne jak ma zawieszone konto to mu nic, a na policję to raczej za mała szkodliwość, bo chyba od 200 złoty można zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
na meile też nie odpowiada sprzedający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do zwrotu w ciągu 10 dni masz jeśli kupujesz od firmy,a kupiony przedmiot i jego opakowanie jest "nienaruszone". Pierwszą rzecz jaką powinnaś zrobić to skontaktować się ze sprzedawcą i opisać sytuację,na spokojnie bez nerwów,być może na poczcie ktoś rzucił paczkę i w wyniku wstrząsu flakon pękł,a pudełko nasiąkło i się sfatygowało.Sprzedawca powinien zgłosić reklamacje na poczcie,a ta ma o ile się nie mylę 14 dni na odpowiedź. Jeśli sprzedawca będzie sprawiał problemy-zrób taj jak radzi "po pierwsze nie odsyłaj".Zawieszone konto,to trochę niepokojący sygnał. Tak czy inaczej nie liczyłabym na to,że zdążysz załatwić sprawę przed świętami. A co do oryginalności perfum,to tutaj potrzebny będzie rzeczoznawca,bo ty możesz się upierać,że to są podróbki,a sprzedający,że perfumy są oryginalne i tak do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nie odsyłaj
albo spróbuj jak masz dobre układy na poczcie załatwić protokół zniszczenia , że przy już na poczcie widzieli że jest złe i odeślą jako nie odebrane zniszczone, ale to też ryzyko bo kasy raczej nie zobaczysz , skoro ma konto zawieszone to już raczej kaplica, przy małej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie wiadomo też z jakiego powodu jest to konto zawieszone. Ja mam teraz problem z 2 osobami z 0 transakcjami. Napisały do allegro, że nie chcę wysłać przesyłki, a wpłaty nie otrzymałam do dnia dzisiejszego. Dostałam upomnienie, a allegro to nie obchodzi, że te osoby po prostu kłamią. Najpierw napisz meila, poczekaj ze 2 - 3 dni na odpowiedź. Być może to wina poczty, że przesyłka jest uszkodzona. Ja mam tak czasami, że nawet mój ulubiony zapach po jakimś czasie po prostu dla mnie śmierdzi i wyrzucam flakon. Często tester inaczej pachnie niż to co kupujemy. I oryginalność perfum na allegro... chyba większość to podróbki. Z obsługą allegro jest tak, umiesz liczyć licz na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko czy mogłabyś mi udzielić jednej rady, którą firmę wybrałabyś ryłko fashion czy de facto? CZytałam, że znasz obie, dlatego właśnie Ciebie pytam, ale jeśli jeszcze ktoś może mi doradzić to bardzo, bardzo proszę. Otwieram sklep od lutego i jestem na etapie rozmów i szukania fajnych firm. Jeśli nie chcesz tutaj pisać, to proszę na emeila: m.k.fashion@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisze wam o innym moi przypadku i o rezygnacji z odsyki produktu. Zakupilam ostatnio poprzez internet termos-jedyny jaki udalo mi sie znalezc w necie-ktory mial w opisie produktu napisane -ze utrzymuje tempwrature tak ciepla jak zimna az do 16 godzin-JEDYNY-zaplacilam za ten drobiazg-jakies 35 euri + 12,50 za przesylke-razem to szczescie kosztowalo mnie ok 47,50-coz-byl to przedmiot-niezbedny-okazal sie-porazka bo po niecalych 12 godzinach okazalo sie ze pozywienie bylo tak samo zimne jak z terosu chinskiego za 8 euro. sek jednak w tym-ze masz owszem 10 dni zeny odeslac-ale odeslac musisz na twoj koszt a to nastepne 12,50 no i firma chce uzasadnienie-a jak napiszesz ze nie trzyma ciepla przez 16 godz-to jest twoje slowo przeciwko ich-wiec moga uwzglednic albo nie-jak uwzglednia to oddadza ci sume 35 euro a jak nie to ci odesla za nasteone 12 50 to juz same przesylki przekrocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja bym była za DE FACTO, ich akurat znam całkiem dobrze i długo. Moja mama ma sporo rzeczy od nich, bardzo dobrze się noszą i mają wiele uniwersalnych rzeczy w bardzo rozsądnych cenach. Spokojnie można ubrać się do pracy czy na inne okazje. A Ryłko widziałam u nas w jednym z butików. Cenowo droższe od DE FACTO, ale możesz pojechać do nich i na miejscu zobaczyć co i jak. Dobrze mieć taką firmę z ładnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A i de facto ma prawie zawsze bardzo ładne płaszcze na jesień. Tak samo i płaszczyki na wiosnę. Rzeczy których nie kupisz w Ptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ja nie widziałam całej kolekcji ryłko ale mam od nich jeden kostium i jestem bardzo zadowolona, ale oferta de facto też mi się podoba. Może możecie polecić mi jakieś inne fajne firmy:) chcę mieć głównie odzież biznesową w tzw. średniej cenie, bo w moim mieście albo chińszczyzna albo kostiumy za 600zł. Jak sama chciałam coś kupić to wyprawa do innego miasta, na dodatek o połowę mniejszego ale 1000 razy lepiej zaopatrzonego. I z kim bym nie rozmawiała to każdy mówi to samo. I dlatego pomyślałam sobie, że może warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youliren
@ Muflon82 Dziękuje bardzo za konkretną poradę przesłaną mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na naszą stronę http://www.vogahurt.pl/ Najnowsze zdjęcia oraz ceny hurtowe. W zakładce NOWOŚCI I PROMOCJE przedstawiamy najnowszą super ofertę. rewelacyjne tuniki i bluzeczki sylwestrowe i karnawałowe juz od 14 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko całkiem fajna ta stronka, a wiesz może jak oni cenowo i czy można ich łączyć z innymi markami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Wiem, że można łączyć z innymi markami, a ceny mniej więcej jak w DE FACTO, średnia półka cenowa. Nie wiem czy w tych firmach teraz nie trzeba zamawiać towaru na wiosnę, czy już nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do youliren ) Nie ma problemu - cieszę się że mogłem jakoś pomóc (*_*) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaewelcia
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
weszly dzis do mnie doslownie 2 osoby nic nie kupujac... eh zamykam co bede marnowac niedziele:) a u was jak/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za porady ;/ ten ktoś nie odbiera telefonu i nie odpowiada na maile :-( Niezle się urządziłam, ale mam nauczkę: nigdy więcej perfum z allegro ;/ OKS, juz nie zmieniam tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04
Powiedzcie proszę gdzie można kupic hurtowo ciuchy takie jak:waggon,northland,sogo,paparazzi,rossodisera,lasagrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×