Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość miodkowa78
Nie jest to bardzo dużo , jestem zdecydowana pojechać,tylko zastanawiałam się czy warto,czy lepiej coś w necie poszukać.Czytałam różne opinie stąd moje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
uwazam ze jezeli chcesz kupic to co napisalas to warto bo w hurtowniach tego nie znajdziesz tam masz wszystko i to od tych tanszych do drozszych rzeczy i wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodkowa78
Czeka mnie wyprawa dwu-dniowa ,żeby wszystko zobaczyć :) Mam nadzieję,że dam rade .Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
zalezy jak szybko chodzisz ja przed wejsciem wypijam red bulla i latam po halach zaczynam od G gdzie zostawiam prawie wszystkie pieniadze a pozniej jeszcze takie nie dobitki zalezy od gotowki i checi ,zawsze bylam tam przed 7 i tak sie zaczynaly otwierac boksy ostatnio tydzien przed swietami wielkanocnymi bylam o 5( sroda) i myslalam ze bede czekac a ku mojemu zdziwieniu boksy byly juz potwierane i handel trwal w najlepsze tak kolo godziny 14 wszystko sie konczy i wtedy mozna isc jeszcze do polgrosu ktory jest otwarty do 15 ceny wyzsze ale gwarantuje ci ze pojdziesz juz tam z wyczyszczonym portfelem ,nie ma sensu tez chodzic po halach i obserwowac co gdzie jest jak sie nie ma gotowki z mojego doswiadczenia juz wiem ze co mc towar sie zmienia i tam gdzie kiedys byly fajne spodnice np i spodnie za mc ich juz nie ma i sa jakies kiczowate ,a pierwsza wyprawe do ptaka zaczelam tak ze tydzien przesiedzialam w google i spisywalam sobie na kartce boksy i pasaze a pozniej tam szlam ja najbardziej i tak polecam hale G ale to zalezy od towaru ktory chcesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodkowa78
jak pojade to juz z kasa,tak myśle zacząć od Głuchowa,potem tuszyn no i Ptak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Głuchów jest tylko w poniedzialki i tylko w piatki , to zalezy ile ja ost mialam prawie 20 tys i zajelo mi kilka godzin na wydanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
sama zresztą zobaczysz u mnie nocleg nie wchodzi nigdy w grę bo w domu czekają dwie małe córki i mąż więc zawsze wiedziałam że muszę się spiąć i wyrobic do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do Blueberrya...czy Ty masz sklep w centrum handlowym, że robisz tak a kasę i ile dziennie targujesz?...jestem pełna podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
dziekuje bardzo za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
no mnie też dziwi,że tyle kasy miałaś, chyba,że masz więcej sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Nie akurat już wcześniej wspominałam te 20 tys to kredyt ,a tak jeżdze z 7 tyś czasami udaje mi sie coś więcej czasami mniej ,zatowarowanie to podstawa zobaczylam to jeszcze wyrazniej jak dotowarowałam sklep pozadnie za te 20 tys to teraz są utargi takie ze bez problemu na towar i na opłaty zostaje a wczesniej towar przezeraŁY oplaty a oprócz ptaka domawiam jeszcze przez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W jakich cenach...
...kupujecie odzież do swoich sklepów? Jeśli to nie tajemnica to podajcie cenę najniższą i najwyższą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
mnie się zdarza chyba maksymalnie do 300 brutto . minimum trudno mi ustalić...może jakieś 8-10brutto . gdy w ofercie miałam pończosznictwo to wiadomo że minimum zdarzało się jeszcze mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Blueberrya...masz rację , bogata oferta zwiększa szansę na większą sprzedaż . chyba jednak sprzedaż nie rośnie proporcjonalnie do wzrostu wartości magazynu . trzeba mieć umiar w tym temacie , bo można przetowarować magazyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kawa40 Jeśli interesują cię eleganckie sukienki dla kobiet po 40 , duże rozmiary sukienki z dzianin ( jerseyu ) podaj e-mail wyślę ofertę - więcej na www.vera-fashion.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoś mógłby mi pomóc? (Pytanie kieruję do osób, które prowadzą sklepy odzieżowe, nie hurtowni). Otwieram sklep odzieżowy i chciałabym się już wybrać po towar. Stąd moje pytanie, gdzie najlepiej tego dokonać? Wiem, że robicie zakupy w różnych miejscach i kupujecie różego rodzaju odzież. Mnie interesuje modna odzież damska i młodzieżowa (taka na czasie). Chciałabym kupować raczej odzież turecką i włoską, ale nie całymi pakami tylko po kilka sztuk (mam jeden mały sklep, więc nie mogę się zapychać jednym rodzajem towaru). Jestem z północno-zachodniej części Polski i mam do przejechania szmat drogi, dlatego wolę się Was poradzić, gdzie lepiej dla mnie będzie kupować: Ptak, Tuszyn, Głuchów czy Wólka Kosowska (choć słyszałam, że tu tylko pakietami terzeba brać). A jak jest z fakturami? Bo wiadomo początek, więc musze mieć faktury. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaczynałam to pojechałam do ptaka bo tam masz wszystko w jednym miejscu. Z fakturami nie miałam żadnego problemu, ale na wstępie lepiej się zapytać czy wystawiają faktury. Ogólnie z każdym szło się dogadać, więc wydaje mi się że nie powinnaś mieć w tej kewstii problemu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... i nie było tam czegoś takiego jak przymusowe pakiety, chcesz kilka to dostajesz kilka sztuk, ale to pewnie zależy od hurtownika... Ja się na takiego nie natknęłam ( mówię cały czas o PTAKU) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :) Ponoć takie rzeczy, które mnie interesują to hale E, F, G, H, I, ale nie jestem pewna (wywnioskowałam tak tylko z niektórych wypowiedzi). Szczerze mówiąc boję się, że będę się tam gubić i nie zdążę wszystkiego kupić. Na szczęście nie będę sama (chłopak ze mną jedzie, bo pewnie sama bym nie uniosła tego wszystkiego :) ). A odnośnie noszenia, to czy można tam zakupić takie wielkie torby zapinane na zamek? (w jakiej mniej więcej są cenie?) Czytałam też gdzieś wypowiedzi, że Ptak jest droższy niż Tuszyn czy Głuchów, czy faktycznie tak jest? A jaki dzień tygodnia jest najlepszy na zakupy w Ptaku i w jakich godzinach wtedy pracuje? Przepraszam za ten natłok pytań, ale trochę boję się jechać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czynne jest od 6 rano i pierwszy raz ja tam byłam już o tej porze. Nie wszyscy mieli jeszcze otwarte ale mogłam przynajmniej na spokojnie obejść wszystko i rozeznać się z ogromem hali. O torbach nic nie wiem, ale jak kupujesz towar to oni ci ładnie wszystko pakują w duże reklamówki. Ja każdy większy zakup nosiłam do samochodu zeby mieć swobodę poruszania. Wiem że pierwszy raz w Ptaku jest straszny bo tam jest tego tak duzo że człowiek nie wie już sam czego chce, ale każdy kolejny raz jest już lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź sobie na stronę centrum hurtu ptak i tam zapoznaj się z rozmieszczeniem hal to też dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję :) Ja już muszę uciekać sprzątać lokal po remoncie, ale za dalsze podpowiedzi będę wszystkim bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
sądze że to podróbki :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
bobesh a ja jestem pewna, że to podróbki:) i ten design heheh jak ktoś może coś takiego nosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
miałam kiedyś podobny portfel na styl Gucci, taki sam materiał, wykonanie (łohoooo kiedy to było) i pamiętam, że płaciłam za niego 6 zł, a tu za 130... dobre:) Tak z ciekawości, ktoś kupuje te rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueberrya Też myślę o kredycie 20 tys, powiedz jak możesz, duża jest rata przy takim kredycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nędzne podróby
Nie cierpię handlu podróbami powiedzcie gdzie można wysłać tego linka. Wiem że zajmują się tym celnicy i policja gospodarcza moje pytanie czy można gdzieś to przez internet zgłosić ? Jak nie to się pofatyguje osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Widzieliście w wiadomościach - hale w Wólce Kosowskiej się palą... masakra... hala biznesowa, ciekawe jak pozostałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×