Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość taka jedna co sobie podczytuje
hala ta co się pali była dalej od tych z ciuchami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE się zastanawiałam czy to są te hale targowe z odzieżą , bo nigdy tam nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Miałam dokładnie 18800 na 2 lata mam rate 860 zl w za zaokrągleniu co mc ,tylko wział mi to mój mąż a on ma bardzo długo konto w ing i podobno dali mu lepsze oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum,mam sklep z biżuterią oraz dodatkami,ale utargi są beznadziejne,myślę na dodanie do sklepu jeszcze ewentualnie odzieży (żeby starczyło opłacić czynsz-bo właściciel nie chce ze mną rozwiązać umowy)proszę o poradę czy nie będzie wtedy kocioł towarowy w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale mimo tych wszystkich kosztów i kredytów i towaru na następny miesiąc, zostaje jakaś nadwyżka? MAM JESZCZE PYTANIE, jak duże jest Twoje miast?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
130 /150 tyś mieszkanców ,to zależy od utargów starałam się jak najmniej brać na początku z sklepu tylko wkladac jak najwiecej w towar ale nie narzekam co chce to kupuje ubieram się u siebie ,w tamtym tyg wziełam jakieś 300 zl teraz już jakiś tysiąc więc to zależy od moich potrzeb ,trzeba sobie zrobić dobry biznes plan i obliczenie ja zrobiłam to tak CZYNSZ ,WYPLATA PRACOWNICY 6H DZIENNIE ,MEDIA ,ZUS,TERMINAL,KSIEGOWA, DODALAM PODZIELILAM PRZEZ DNI HANDLOWE I WYSZLO MI ILE MIN MUSZE MIEC DZIENNIE I WTEDY SREDNIO NA TOWARZE MAM 100% WIEC NP MAM 1000 ZL 500 ODKLADAM NA TOWAR Z RESZTY OPLATY DAJMY NA TO 350 ZL TO 150 ZL JEST DLA MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super okazja!!! Wysprzedajemy końcówki kolekcji letniej. Pakiet bluzeczek damskich 25 szt - 250 zł!!! Mamy jeszcze kilka pakietów. zapraszam- szczegóły na maila - voga@vogahurt.pl, lub tel. 693183672. Modne wzory w mocnych kolorach, naprawdę warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też póki co staram się jak najwięcej wkładać towar , bo im więcej się włoży tym więcej się wyciągnie ( wiadomo do jakiegoś momentu) ogólnie to nie żałujesz , że wzięłaś ten kredyt? do voga wfashion@ o2.pl bez spacji poprosze o oferte na miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
nie na 1 rate zarobiłam odrazu 1 dnia 2700 dzienny obrót ale 3 dni przed swietami :p to nie jest tak duzo bo wychodzi wiecej cos okolo 1600zl na 2 lata a jednak poddzwignelo mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wejdżcie sobie na stronę WARP tj wielkopolska agencja rozwoju przedsiębiorczości mają tam super oprocentowanie 5,21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do voga proszę o ofertę (Wasz mail mi nie wchodzi) milano-paulina@ wp.pl (bez spacji po @) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka biznesowa
KUPOWALIŚCIE WIEKSZĄ ILOŚĆ ODZIEŻY UŻYWANE W KURTOWNI SORENS. CZY ŁADNY TOWAR?? DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.a.a.a
tutaj wszyscy mają nową odzież w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ja wcześniej jak sorens prowadził jeszcze outlet kupowalam u nich spodnie z zary i koszule z francominy ,ale jak raz przyjechalam tam o 7 rano w dzien dostawy odziezy uzywanej to bylam w szoku kolejka do wejscia az sie zakrecala ludzie wpadli wyrywali sobie worki nie rozpakowane jeszcze z rąk wiec patrzac na te widowisko heheh to chyba maja ladny towar uzywany ja nigdy nie bylam nie widzialam bo outlet odziezy nowej byl w jednej sali odziez uzywana w drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinnna
Hej dziewczyny ktore handlują na allegro czy mozecie podac jakiś link do waszych sklepów;) chce kupić na lato jakieś bluzeczki i tuniki, wiec jesli sprzedajecie tego typu rzeczy to przeslijcie jakas stronke, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do W-Fashion. Czy mogę prosić o prywatnego maila chciałam o coś zapytać, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka biznesowa
dziekuję za informację. JA RÓWNIEŻ JAK BYŁ OUTLET KUPOWAŁAM ZARĘ- ŁADNA I MODNA . DOBRZE SIĘ Z NIMI PRACOWAŁO. POWODZENIA W BIZNESACH DLA PANI OD INFORMACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@ marylka biznesowa a w którym (jakim mieście) sorensie kupowałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedażówka
Proponuje odzwiedzić Maxi outlet w Maximusie , słyszałam że do Hurtu nie trzeba za dużo kupić za to cena jest o kilkadziesiąt procent niższa niż na wieszakach, ostatnio kupiłam beneton z metkami i trochę ciążowych , nie mam sklepu ale zebrałam się z koleżankami , fajna babka to prowadzi , mmożna się z nia dogadać, nie podaj numeru , ale atwo j ynale w internecie + wpisy w google Dorota Markowa odzież , beneton , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka biznesowa
OUTLET ZARY KUPOWALAM W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ - JAKIŚ ROK TEM, TERAZ JUŻ NIE MAJĄ OUTLETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Acha czyli wszędzie zlikwidowali ja kupowałam w Tychach i też już nie ma tak od listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
Czesc 🖐️ Dziewczyny moze mi doradzicie? Sama nie wiem gdzie robie błąd ;/. W moim miescie - 20,tys mieszkancow - jest tylko jeden sklep z mają branżą - mój:) Jestem juz dwa lata, i nadal wielu nie wie ze istnieję:/ Sklep mam blisko rynku, co prawda w bocznej uliczce, ale i tak ludzie tędy przechodzą - uliczka w miarę ruchliwa jest:). Reklamowałam sie chyba juz wszedzie - no oprocz radia i TV. Plakaty, ulotki po sklepach, potykacze, zlecilam reklame w gazecie miejscowej darmowej - ktora byla roznoszona do skrzynek pocztowych, robie promocje - czasami aż chyba za duze:) i nadal przychodzą osoby - zdziwione a Pani to chyba niedawno ten sklep otworzyła? Tak niedawno - 2 lata temu. I tu zdziwienie- ooo - to nie zwracałam uwagi. Duzy szyld nad sklepem, budynek fioletowy jasny, toż z daleka widac:/ Co mogę jeszcze zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
kto? ja? czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zleć komuś roznoszenie ulotek po mieście, bezpośrednio do przechodzących, bo jak gdzieś w sklepach leżą , to może nikt nie zwraca uwgi. Ale ogólnie masz klientó i przychód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×