Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Blueberrya
napewno jest z euronet obok pasazu centralnego ,na stoisku placi sie gotowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Jeśli jest to ten sam bankomat co kiedyś to lepiej wziąść gotówkę ze sobą, mają spore prowizje, do dziś pamiętam, że jednego razu jak pobrałam kilka tyś zł to pobrali równo 100 zł. I było ze 2 razy tak, że zabrakło pieniędzy w bankomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
witam czy orientuje sie ktos gdzie w ptaku w rzgowie znajde kolorowe zegarki gumowe ?? z gor dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Kochani, jak tam u Was maj? Bo u mnie tragedia... tzn. sprzedaję, ale to jak na razie najgorszy miesiąc od początku roku. Sezon tak naprawdę w pełni, a u mnie ludzi jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
czy może mi polecić jakąś dobrą platformę ze sklepami internetowymi? Lub może firmę która zrobi mi fajny sklep internetowy za przyzwoite pieniądze. Może którąś z Was niedawno założyła stronę lub sklep bądź hurtownie internetową? Liczę na Waszą pomoc i rady;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe modele tunik i bluzeczek letnich od 10 zł !!! Sprzedaż ruszyła! Zapraszam na stronę; www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do biznes( z) łomem siedzę w temacie , który poruszyłaś , ale nie znając twoich potrzeb , trudno jednoznacznie i w kilku słowach coś rozsądnego poradzić. w zależności od tego czym , w jakich ilościach , na jakich zasadach itp , będziesz wirtualnie handlowała , odpowiedź będzie inna. w skrócie : jeżeli będziesz handlowała małym asortymentem , małymi ilościami , z małą ilością klientów , to weź sobie darmowego gotowca . jeżeli zaś chcesz wierzysz w swój sukces , czujesz się na siłach , chcesz zrobić sobie z tego handlu główny sposób na zarobkowanie , poważny biznes , to zainwestuj w profesjonalny program , zrobiony pod twoje potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ile macie dziennego
Hej dziewczyny jak tam u Was z utargami w sklepie??? U mnie tragedia, najlepszy dzień w maju zakończył się utargiem 387 zł. jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-6000
jak w temacie, wielka rozbiezność, jednak lepszy był marzec i kwiecień. Zależy chyba jednak wiele od miasta i usytuowania sklapu, ja jestem na głównym deptaku wilekiego miasta, także nie powala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do 1000-6000 dużo i mało jak na handel odzieżą . zależy czy częściej 1000 , a tylko sporadycznie 6000 . tak często bywa w butikach usytuowanych w centrach handlowych . cały tydzień bryndza totalna , a sobota i niedziela- żniwa . tylko , że przy bardzo dużych kosztach wiele słabszych nie jest w stanie przetrwać , albo żyją bardzo skromnie . znam takich , którzy z handlu ciuchami na targowisku utrzymują całą rodzinę , dorobili się solidnego majątku , znam i takich , którzy zbankrutowali robiąc na pozór duże obroty w wielkich miastach , w najlepszych miejscach handlowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B99
Ja wlasnie do tych "drugich" naleze. Ogromne miasto, butik na deptaku, kolosane koszty, pozornie spory obrot , a jednak zamykam z koncem czerwca. Nie zaluje. Nerwy zwiazane z comiesiecznym czynszem sa nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do B99
a można wiedzieć ile masz czynszu miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
bozenka997, proszę o podanie maila celem przesłania cennika. z góry przepraszam za tak późną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Moj adres: bozenka997@gmail.com Dzięki Arena za pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w odzieżówce ten tydzień to jest tragedia w poniedziałek 49 zł, wczoraj nic.Ogólnie maj jest średni, miałam tylko parę dni dobrych a reszta to kicha. Mam sklep 2 lata i jeszcze czegoś takiego nie miałam. Sklepy z bielizną mają względne utargi, mam dwa z bielizna, każdy w innym mieście i nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B99
Ja mam galanterie skórzana,wiec troche inny asortyment niz odziez ale czynsz 16 tys., a Polacy ograniczyli zakupy (przynajmniej torebek) do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo
ten tydzień od poniedziałku to porażka na maxa. do tej pory jeździłam po towar co tydzień, a wtym niestety nie będę miała z czym jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marta 1902
Mam pytanko jakiej powierzchni masz sklep z odzieżą? i w centrum handlowym czy przy ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odziez wiosna lato -firma Sonia Fortuna Firenze-z liniami Shirt Passion, Sonia Fortuna i Bionda Fragola-odziez dosc klasyczna,wiekszosc spodnice i spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-6000
do B99, zaraz się okaże że jesteśmy sąsiadkami:)... ja mam 10 tyś za niecałe 40 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-6000
a odpowiadając na pytanie czy więcej 1000 czy więcej 6000 to miej więcej równo i nie wiem na czym to polega gdyż nie jest uzależnione od pogody czy dnia tygodnia, przestaję rozumieć cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
nie jesteś sama - w tej branży już chyba nikt nie rozumie co się dzieje i dlaczego. Może u Ciebie akurat te "lepsze" dni to po wypłatach? Aczkolwiek w galeriach w dużych miastach na odziezy i obuwiu są soldne wzrosty przychodów rok do roku więc pewnie to jest główna przyczyna słabego maja i w sumie nierewelacyjnego kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik03
Ten Maxi Outlet to jest Pani Dorota, maja nie tylko ciuchy jak pisano powyżej, mają .... wszystko - ogromny sklep, Mówi świetnie po polsku, można z nia spoko potargować, mam jej wizytówkę , myślę że nie obraziłaby sie gdybym podała na forum, 668 405 112, Polecam, zaj...miejsce na zakupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
Kasik możesz mi podać dokładniejszy namiar na ten sklep? botox3 @wp.pl Bardzo proszę o podpowiedź - czy w Ptaku albo Maximusie znajdę odzież Noix? widziałam śliczne żakiety z tej firmy, ale nie mogę ich namierzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! potrzebuję 20 tysięcy może być złotych :-)) ......... Jak mi wszystko wypali to jade do ptaka w sobote, mam nadzieję na ładne zakupy. Moze ktoś wie gdzie w ptaku mają ładne sukieneczki damskie w groszki i nietylko. Wdostępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×