Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość lusia2316
do AGAMA mój meil to EmodaXXL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
czy jako hurtownik muszę dostarczyc kupujacemu metki , z danymi producenta, przeciez nie dam komus metki gdzie kupilam zbey sam sobie tam zamowil to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
klient musi wiedzieć kto jest producentem lub dystrybutorem towaru . możesz więc podać dane producenta albo swoje jeżeli jesteś dystrybutorem . nie rozumiem w jakim celu chciałbyś ukryć dane producenta czy swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
janie mówi o kliencie tylko firmie , nie sprzedazy dtealicznej tylko firmą hurtem, a ukryc chce dane mojego dostawcy, bo facet se zazyczyl metke z moimi dostawca, przeciez to logiczne ze mu nei dam takiej metki zeby poznal skad biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
praktycznie gdy kupujesz od producenta krajowego , towar powinien być zaopatrzony w namiary na producenta . gdy jesteś importerem , dodajesz do towaru dodatkową swoją metkę lub nalepkę ze swoimi danymi jako dystrybutora czyli importera . takie oznakowanie jest potrzebne dla celów np PIH by w sytuacji wprowadzenia na rynek szkodliwego towaru , można było szybko zlokalizować producenta . to , że konkurencja korzysta dla swoich potrzeb z tych informacji to już inna sprawa . potężne hurtownie stosują umowy handlowe , albo zlecają producentom produkcję na wyłączność i wtedy jest spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
a nie tak? Cytuje " Obowiązek opatrywania towarów wprowadzanych na polski rynek w informacje w języku polskim wynika z przepisów ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego. Importer jednak nie ma obowiązku opatrywać przywożonych towarów w informacje w języku polskim. Obowiązek taki natomiast ciąży na podmiotach, które wprowadzają importowane towary do obrotu z udziałem konsumentów. Oznacza to, że w łańcuchu, który zaczyna się od wyprodukowania towaru, a kończy jego sprzedażą konsumentowi, to właśnie podmiot będący ostatnim ogniwem łączącym przedsiębiorców (profesjonalistów) z konsumentami (osobami fizycznymi) jest odpowiedzialny za to, żeby na wystawionym do sprzedaży towarze pojawiły się stosowne informacje w języku polskim." Art. 3 ust. 1, 2 i 6 ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
nie musisz zdradzać od kogo kupiłeś , czy od producenta , czy od jakiegoś innego pośrednika . będąc hurtownią możesz kupować towar nawet z piątej ręki , twój biznes , twoja kalkulacja . klientowi , który kupuje do dalszej odsprzedaży ani nikomu innemu nie musisz zdradzać gdie się zaopatrujesz . taki klient w razie kontroli PIH w swoim sklepie może w ostateczności pokazać fakturę potwierdzającą zakup konkretnego towaru . PIH może poprzez ciebie ustalić od kogo ty kupiłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
czyli co jak mam zagraniczne metki z importu to wystarczy ze dokleje do tego emtke ze swoimi danymi i bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
czy to muszą być jakieś specjalne metki z czyms jeszcze czy wystarczy kawalek swistka z danymi mojej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
muszę na chwilę odejś od kompa , potem odpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
jeżeli masz na swoim towarze metki oryginalne w obcym języku , to możesz wyprodukować nalepki , albo np w Excelu zaprojektować arkusz A4 z metkami do pocięcia . wydrukować i można pociąć na metki . każdą taką metkę zaopatrz w swoje dane . jezeli handlujesz ciuchami , które zawierają wszywki to dopisz : " skład surowca jak na wszywce " , przepis prania jak na wszywce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
praktycznie PIH karze mandatami sklepikarzy za brak identyfikacji towaru . masz tu rację , że to oni są ostatnim ogniwem między konsumentem . powinieneś iść na rękę swoim klientom i wyprodukować karteczki/metki z podstawowymi danymi , najlepiej uniwersalne by pasowały do kazdego produktu . sprzedając towar możesz każdemu klientowi dosypać metek , a on sobie podoczepia lub ponakleja . sklepikarze nie zawsze mają dostęp do kompa czy drukarki lub programu umożliwiającego stworzenia metki / nalepki . musieliby zamawiać w drukarniach . ty miałbyś mniejsze szanse na sprzedaż im towaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
myślę żeby zrobić z etykiet samoprzylepnych pieczątka firmy i ewentualnie z dopiskiem o tym praniu i skladzie na drukarce wydrukowac, dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
a jescze jedno jak ti ujec dopisac importer, dystrubotor, czy jaki zwrot bedzie najlepiej brzmial nie chodzi mitylko o ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
jeżeli nie masz podpisanej umowy handlowej z producentem/swoim dostawą , to chyba jesteś importerem . napisz np : produkt został zaimportowany przez firmę" B&M import-eksport 100-200 Kozia Wólka ul Wesoła 12 pod spodem dodaj to co poprzedno napisałam ale to nie do kończ dotyczy np art spożywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
nie stawiałabym pieczątki . możesz wszystko zaprojektować . taka metka jest dla ciebie reklamą , więc powinno ci zależeć by była estetyczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
na zdrowie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ometkowanie
wlasnie cos modzę z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@aris 0301 zalezy jezeli handlujesz outletem i ci sie sprzedaje to rok temu towar w opolu byl okej ja przewaznie bralam pakiet mystic ,ale wycofalam sie z outletowych rzeczy juz wogole bo nie mialam zbyt duzego zbytu na te rzecvzy owszem rzeczy sie sprzedawaly ale w wolniejszym tempie np przyszla klienta i chciala 38 z danej rzeczy a ja mialam 40 innej mialam 40 ona chciala 36 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wzorów po 10 zł /szt juz są u nas na stronie !!! www.vogahurt.pl To naprawdę niebywała okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris 0301
Dziewczyny,wytlumaczcie mi jak to jest z tym DROPHIPPINGIEM bo sie gubie.Ja to rozumie tak:Ja wystawiam towar firmy XYZ u mnie w sklepie,firma XYZ ma ten towar za 40zl ja wystawiam za 50 osoba X kupuje u mnie ten towar ja zamawiam go w hurtowni XYZ na adres kupujacego czyli wysylka idzie prosto do niego,ale teraz moje pytanie potrzebna mi faktura kupna towaru,dostane ja od firmy XYZ skoro kupujacym byla osoba X i to do niej poszla paczka?CZY JAK TO Z TA FAKTURA KUPNA WYGLADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktura idzie do ciebie
towar do kleitna, albo w pdf-ie albo na adres wysylaja na przyklad po miesiacu jedna zbiorcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris 0301
a klientowi ja wysylam fakture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktura idzie do ciebie
zalezy , jak sie umowisz, moze i wysylac producent twoja jak mu wyslesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316 do voga
jakie posiada Pani rozmiary?? tylko małe czy może duże również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos wie
Ile mozna natym dropszipingu zarobic. Czy da się wyzyc, czy trzeba umowę jakas podpisac, czy trzeba miec swoj kapital i jakiej wielkosci by taka wspolprace podjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama spzredaż jak każda i
taka sama spzredaż jak każda inna, tylko nic nie inwestujesz a zarabiasz ile chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak 00000
a gdzie sie załatwia ten dropszing .Z jakimi firmami .Jest gdzieś w internecie takie miejsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak 00000
Czy któraś z was pracuje na tej zasadzie? Prosze napiszcie bo nie mam pracy i widoku na nią i muszę coś wymyślec bez swojego wkladu pieniężnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×