Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czrao_mała
Znowu deszcz dzisiaj..... :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda była ładna ale co z tego, jak mieliśmy 3 razy gorzej niż w tamtym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Marta co sprzedajecie na giełdzie? U nas w tym roku też bez rewelacji, zawsze zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie odzież, ale tak bardziej nastawiamy się sezonowo. W kwietniu miałyśmy przede wszystkim eleganckie rzeczy na święta białe bluzki i spódnice na matury. Teraz mamy spodenki, bluzki itp. Tak za tydzień myślę,że już wezmę stroje kąpielowe bo w tamtym roku dobrze mi schodziły. Na giełdy nie narzekam bo chodź są trochę gorsze niż w tamtym roku, to i tak opłaca się nam jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Marta bardzo dużo pracujesz, z tego co pamiętam to masz 2 sklepy otwarte 6 dni w tygodniu, a w niedzielę giełda. 3 etaty. Jak się chce coś mieć to najlepiej mieć różne źródła dochodu. Raz lepiej, raz gorzej, ale jest inaczej jak ma się więcej "interesów". Ja też bym nie narzekała gdyby było słońce, nawet jak jest przelotny deszcz to musimy wszystko szybko spakować, bo wilgoć niszczy towar. Zastanawiałam się teraz nad otwarciem drugiego miejsca na tej samej giełdzie. Myślę, że byłoby to bardzo opłacalne, przerzucałabym towar raz tu raz tam. Odzieży jest strasznie dużo i obckorajowców nie przebiję z ceną. Mam problem z pracownikiem na to drugie miejsce, teoretycznie bym pewnie kogoś znalazła, ale obawiam się, że ktoś mi znowu zabierze pomysł. I tak na pewno będzie, zwłaszcza, że teraz ludzie idą po trupach do celu i nikt się na nikogo nie ogląda. Ja już jestem na zwolnieniu lekarskim, pracować nie będę, więc rozdzielenie się na giełdzie nie wchodzi w grę w moim stanie. Na co dzień też nie mogę już siedzieć przy komputerze za dużo, a pieniędzy to by mi się przydał teraz ogrooomny worek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym ze dwa worki potrzebowała... :-P Dzisiaj u nas piękna pogoda, żeby tylko intensywność odwiedzających klientów chciała dziś być adekwatna do intensywności promieniowania słonecznego :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
witam, jestem tu nowa mam swój własny butik z odzieżą damską w dużych rozmiarach, czy może wiec ktos z was gdzie można kupić tanio fajne ciuchy w dużych rozmiarach??może ktoś pomóc>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lusia
A jak ci idą te duże rozmiary? Bo w moim mieście tęgie panie to kupują sobie tkaniny i dają do krawcowej.Sklep z tkaninami obok mnie prosperuje aż za dobrze, a odzieżowe skromniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
za wiele nie moge powiedzieć, bo niecałe 2 miesiące temu otworzyłam. a tak średnio ida, ja mam typową dużą rozmiarówkę i żałuje ze odrazu nie wziełam tez małej, bo napewno było by lepiej, bo te tęższe panie są naprawde brardzo wybredne,ciągle cos nie pasuje,kolor nie taki, dlugoś nie taka,za duzo wzorów, za mało wzorów, najlepiej schodzą takie rozmary 46/48 bo wieksze to szkoda slów,tylko człowiek sie denerwuje. i tylko narzekaja ze drogo,dlatego szukam zeby znaleść coś taniego,pod łódz jeżdze,ale tam wysokie ceny mają, może ktoś wie gdzie mozna znaleśc tanie rzeczy duzych rozmiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika160378
Witam, pisałam tu wcześniej, że mam zamiar otworzyć butik ale musiałam zrezygnować ze swoich planów. Na dzień dzisiejszy klamka zapadł i jestem na etapie szukania lokalu. Nie jest to łatwe bo czynsze są kosmiczne ale może uda mi się znaleźć coś w "przyzwoitej" cenie. Mniejsza z tym. Dziewczyny, napiszcie proszę czy mając sklepy jesteście na ryczałcie( bo to się ponoć najbardziej opłaca) i jak się sprawy mają odnośnie reklamacji ubrań. Dajmy na to, pojadę po towar do Wólki, sprzedam bluzkę która wyblaknie w praniu, kobieta przyjdzie ją zareklamować i co? Mam tą bluzkę zawozić do Chinoli i u nich składać reklamację? Sory, może to się wydawać śmieszne ale ja naprawdę nie wiem jak postąpiłabym w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do ika160378 gdybym była na twoim miejscu , to zdecydowałabym się na ryczałt i ze zwolnieniem z VAT . co do reklamacji to powinnaś uzgodnić sprawę ze swoimi dostawcami . oni ci podpowiedzą jakim przepisom podlegasz i co robić w określonej sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam to może ja zadam też pytanie odnośnie ryczałtu bo z ksiegowa spotykam sie raz w roku w kwietniu ,teraz jestem na książce przychodów i rozchodów ,18 % progresywny ,ponieważ na poczatku jest to lepsze bo miałam duze koszta i w sumie dalej ciagne na stracie (czynsz plus zakupy duze koszta uzarzednia lokalu ) ,ale w styczniu zastanawiam sie czy nie zmienic na ryczałt , czy jak kupuje towar na ptaku bedac na ryczlcie tak samo potrzebna jest mi faktura na ten towar ??? bo strasznie mnie to denerwuje biorac towar kazdo razowo doplacam do faktury bo jezeli nie to nie wiem czy w moim przypadku oplaca sie ten ryczalt bo tak pokrywa mi sie mniej wiecej w mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dokumenty...
składa się co miesiąc do US bedać na KPiR> VAT-7 i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do Blueberrya z tego co kojarzę to czy płacisz ryczałt , czy podatek dochodowy , musisz mieć dokument zakupu na wprowadzony do obrotu towar . czy masz kasę fiskalną , czy jesteś zwolniona ze względu na nie przekroczony próg obrotu netto . czy jesteś vatowcem , czy nie jesteś . w każdej sytuacji powinnaś mieć faktury na towar . tak czy inaczej , wysokie koszty obniżają twój dochód i w związku z tym jak sama piszesz nie płacisz podatku . ryczałt to chyba 3% od netto obrotu , bez względu na to czy masz dochód , czy go nie masz . np od 15000 /mc zapłacisz 450zł . przy sporych kosztach , przy takiej sprzedaży , prawdopodobnie nie zapłacisz podatku dochodowego . i tu twój wybór . ja w podobnej sytuacji wybrałabym ryczałt , bo jest wiele plusów tego podatku . najważniejsze to niemożliwość ustalenia dochodu , czy jego braku przez US , banki itd . faktury trzeba brać na każdą sztukę towaru . w ostateczności , gdy cię serce boli gdy musisz dopłacić VAT , może poproś by na fakturze wpisali ci produkty za grosze , a VAT będzie maleńki . lepsze to niż potem obracać towarem nieudokumentowanym . jeżeli będziesz ryczałtowcem i nie będziesz vatowcem to taka zasada mogłaby mieć ręce i nogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele-eska
poszukuje ciuszkow niemowlecych od 0 do 12 miesiecy ,ladnych markowych -pajacykow,spiochow ,body ,kompletow itp.outlet lub uzywanych w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim przedziale cenowym
w jakim przedziale cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasary
Witam ,Jestem tu nowa w lipcu otwieram sklep z odzieżą ciążowy ( pierwszy w moim mieście) mam 6 mies .dziecko nie mogę siedzieć w sklepie. Więc chcę kogoś zatrudnić na min.2 lata. No i tu jest problem ile zapłacić pracownikowi -nie wiem na ile sklep będzie rentowny. Jak jest u Was ile zarabiają pracownicy.? Myślę o umowie o pracę -pracownik będzie otwierał,zamykał sklep musi to być ktoś zaufany boję się zatrudniać kogoś na czarno lub umowe zlecenie bo może mi towar wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJĘ DUŻYCH ROZMIARÓW
posiadam sklep z odzieżą w dużych rozmiarach, czy ktoś może wie gdzie można kupić tanio fajnie ubrania?? jeżdzę pod łódz ale tam dosyc drogo . i najlepiej zeby to były ubrania bardziej młodzieżowe a nie jak dla starych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny mam pytanie do tych które zaopatrują się w PTAKU. W jakie dni jeździcie po towar? Bo słyszałam ze najlepiej chyba robić zakupy w środę. Z tym ze nie wiem dlaczego bo rozmawiałam ze znajoma ale chyba widzi ona we mnie spora konkurencje i nie chce podzielić się informacjami. Co mnie dziwi bo ja otwieram sklep z odzieżą dla młodzieży i młodych kobiet, taki przynajmniej asortyment planuje, a ona przewozi duże rozmiary dla pan jak dla mnie po 50. Które hale najlepiej odwiedzić? Chce się zaopatrzyć w torebki, biżuterię, odzież i np paski, chustki. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAM DO SPRZEDANIA KONCOWKI KOLEKCJI ORYGINALNEJ ODZIEZY TAKICH MAREK JAK DISNEY (WSZYSTKO CO JEST MARKOWANE PRZEZ DISNEYA CZYLI , BARBIE, HELLO KITTY , HIGH SCHOOL MUSICHALL,AUTKA, BATMANY ITP) , KOSZULKI , PDZAMKI. BLUZKI , KURTKI , W ZASADZIE FULL ASORTYMENT KOLEKCJE 2008/09/10 FILA , REEBOK ( PODKOSZULKI) WSZYSTKO ORYGINALY poza tym: MARKS AND SPENCER, BURTON ,H&M , SELFRIDGES ITP , PROSTO Z ANGLII , BEZ DODATKOWYCH POSREDNIKOW , ZESTAWY PO 6/10/12 15 SZTUK Z DANEGO WZORU , MIX ROZMIAROW, ZAINETRESOWANE OSOBY PROSZE O MAILA maximartltd@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ZAUWAZYLEM ZE KILKA OSOB POSZUKUJE ODZIEZY DLA PUSZYSTYCH, MAM DOSTEP DO TAKIEJ ODZIEZY , NIE MA WIELKIEGO WYBORU ALE CENY SA ATRAKCYJNE , BIORAC POD UWAGE JAKOSC , SAME EX CATALOGUE ZNANYCH MAREK ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT: maximartltd@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris 0301
Witajcie! Czy ktos z was koRzystal juz z firmy outlet-Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
tak firma okej ,ale lepiej zobaczyc pakiet na zywo na zdjeciach wygladaja rewelacyjnie w rzeczywistosci sa inne kolory odziezy niz tej co na zdjeciu i tak jak np fajna bluzka w brązie na zdj juz tak samo fajnie nie wyglada np fioletowa i tez grubosc materialu ,tak sie wrobilam w listopadzie z pakietem przez @ przyszly do mnie cieniutkie rzeczy ktore by sie sprzedaly ale teraz tak pouscilam je po cenie ,teraz wiem ze outlet polska zwiekszyla dzial sprzedazy na sztuki czego wczesniej nie bylo w opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris 0301
ale towar da sie sprzedac czy trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Może jest ktoś kto prowadzi sprzedaż zabawek na festynach tzn. imprezach plenerowych. Mam do sprzedania zabawki. Możemy się dogadać co do ceny. Kończę z tym interesem, a dużo zabawek mi jeszcze zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
Szukam oferty hurtowej melisek balerinek. Dziękuję z góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaXXL
witam, posiadam dostęp do odzieży w dużych rozmiarach po atrakcyjnych cenach. zainteresowanych proszę o kontakt EmodaXXL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Ze 2-3 strony wcześniej wysłałam link do aukcji hurtowych na allegro z meliskami. Macie pomysł jak znaleźć zaufanego pracownika, i jak się zabezpieczyć przed kradzieżą pomysłu z biżuterią??? 2 miejsca więcej zarobią niż jedno, zwłaszcza na tak dużej giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAMA do lusia2316
do lusia2316 podaj do siebie email. Jestem przed dużą dostawą odzieży z Angli ( głównie NEW LOOK ). Myślę , że coś bym dla Ciebie znalazł w bardzo dobrej cenie. firmaagama@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×