Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość fanfashion
No jasne, tylko że na to trzeba mieć ładnych kilka milionów. Zupełnie nietrafione porównanie, bo to już nie jest taki "mały" biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAKIET ODZIEZ MESKA
Mam do sprzedania pakiet odziezy meskiej pochodzaca z likwidacji sklepu odziezowego - 20 sztuk odziezy - spodnie jeansowe, koszulki polo, w niskiej cenie, same znane marki: BILLABONG, DIESEL, RIFLE, CARS JEANS - wiecej informacji oraz zdjecia przesylam na maila - zapytania kierowac na maila: adide26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAKIET ODZIEZ DAMSKA
Mam do zaoferowania pakiet odziezy damskiej pochodzaca z likwidacji sklepu - swietny pakiet odziezy marki: Hugo Boss, Relish, Fiondotinta, HFN, Kor@Kor, Lussile, Kookai, Smogh - plaszcze, sukienki, spodnie, spodenki, bluzki - naprawde wyjatkowa okazja w wyjatkowej cenie- wiecej informacji wraz z cena i zdjeciami przesylam na maila- w razie pytan prosze pisac: adide26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz butiki z odzieżą powstają jak grzyby po deszczu, nic dziwnego, że dużo z nich upada, większość osób ma kiepski pomysł na biznes i rozwój sklepu. Teraz raczej powinno się inwestować w sklepy online - większy zasięg, oszczędność za wynajęcie powierzchni etc etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cwaniara sie odezwała
Każdy obywatel ma obowiązek podać miejsce przebywania przestępcy zwłaszcza jak jest poszukiwany przez policje. Właściciel adresu też może odpowiadać za ukrywanie przestepcy pod swoim dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaafffgggggg
Ale obywatel musi być pewien, że to na bank ta osoba... :/ I ma prawo podać ten adres na policji a nie na forum ogólnym... Logika się kłania. Pani Aniu, mam nadzieje, że Pani wie, że teraz także Pani jest przestępcą. Pozdrawiam. Również życzliwa i także Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby takie rzeczy ferować
żeby takie rzeczy ferować trzeba wiedzieć czy ten ktoś jest przestępcą i mieć prawomocny wyrok sądowy w innym wypadku samemu się jest przestępca , pomawianie bez wyroku sądowego jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkka
Nie za bardzo rozumiem , to forum jest związane z prowadzeniem własnych sklepów czy może tu chodzi o jakieś inne rozgrywki. po co to obrzucanie się błotem, zamiast sobie pomagać to tu jakiś misz-masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba z ciebie
DO milena 08 "moje dziecko gdyby inteligentne nie bylo to by wzorowych wynikow w nauce niemialo.a i rodzice inteligencja nie grzesza" Jak twoje dziecko jest tak "inteligENtne" jak ty to wróżę mu kolorową przyszłość heh. Błędy popełniasz gorsze niż dziecko w gimnazjum i bronisz się bredniami, że do polskiej szkoły nie chodziłaś. Jak polski dla ciebie "trudny język" to może po angielsku albo niemiecku chcesz podyskutować? Wyieraj śmiało, ja żyję w Polsce, a jednak znam je oba. Coś mi się jednak wydaje, że chodziłaś do polskiej szkoły, jesteś jedną z milionów emigrantek...ba..należysz do tej najgorszej grupy, tych słabo wychowanych, którym piórka za granicą urosły, ale słoma z butów nadal wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje?
do glupia baba z Ciebie...no i wlasnie takich jak ty najmniej tu potrzebujemy...zamiast zainteresowac sie tematyka forum jedziesz po wszystkich..jak masz swierzba to sie posmaruj....a z forum wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba z ciebie
@ co tu sie dziej - akurat jadę tylko po jednej osobie i komentuje jej wypowiedź z tego tematu, do czego mam pełne prawo, a ty możesz mnie co najwyżej cmoknąć w zadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
a co myślicie o handlu na allegro? chińszczyzna z wólki kosowskiej szybko schodzi, a kosztuje grosze, myślicie że dałoby radę się z tego utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto czy nie warto
kokospoko ja pierniczę dziewczyno na ile jeszcze tematach wpiszesz ten swoj genialny:-) pomysł????co topik to ta twoja rada odnosnie ciuszków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh te baby
Witam, próbuje się czegoś dowiedzieć z tego forum bo myślę nad otwarciem sklepu odzieżowego najlepiej na początek z towarem z końcówek kolekcji H&M i tego typu sklepow jednak nie moge sie nic doczytać bo BABY SIE KŁÓCĄ i temat forum poszedl na drugi plan ! Wychodzi na to że owe Panie sie chyba znaja wiec moze lepiej byłoby zebyscie sie spotkały jedna drugiej w łeb dala albo najpijcie sie kawy i dogadajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleasestop
niestety tak już bywa z nami kobietami, że się pokłócimy czasem ale czegoś też można się dowiedzieć tylko pytanie co chcesz wiedzieć?? czy interesują czy jak zdobyć klienta?? Bo wiesz jak będziesz otwierać własny biznes szczególnie z odzieżą łatwo nie jest, ale możesz pomyśleć o tym, żeby zatrudnić kogoś od pozycjonowania i od innych działań. A jakbyś szukała takiej pomocy proponuję zainteresować się ofertą firmy Advanced Art. Firma skuteczna i nie za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Strach zadac pytanie tutaj. Ale co tam - najwyzej mnie zbluzgają. Słuchajcie - jezeli wyjeżdżam na urlop 14 dni i sklep mam zamkniety to jak to jest ze skladkami ZUSu. I czy ten okres urlopu mam podac do US? Nigdy nie zamykalam sklepu na tak dlugo i nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ecie plecie
Płacisz zus jak zwykle za cały miesiąć. Urząd skarbowy też to nie interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ecie plecie
Niestety składki ZUS płacisz normalnie, chyba że zawiesisz działalność ale to trzeba zrobić przynajmniej na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaangfdcgx
mam gotowy wniosek ktory moze sluzyc jako wzór przy wypelnianiu moge podeslac pisac gg 12184514 mail marlusz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konczedziałalność
Niestety po 4 latach .zamykam działalność. Sklep z odzieżą ciążowa-wyposarzenie sklepu,meble ,manekiny i odzież wartą przeszło 10 tyś. oraz kontakty do firm które współpracują na zasadach komisowych. Chcę to sprzedać za 6 tyś. Doradzci gdzie się ogłaszać. Na allegro czy portalach regionalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENA100
Witaj, Piszesz, że znasz firmy, które oferują towar na zasadzie umowy komisowej. Czy mogłabyś się podzielić tym informacjami, za jakąś rozsądną kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chinnnn
zamierzam sprowadzić coś z chin za około 200 dolarów, jakiego kuriera wybrać tnt, dhl, itp.? china post co to jest? niby za darmo, ale czy nie zgubią paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
China post to poczta jak każda , idzie około miesiaca róznie. Kurier szybciej, ale więcej zapłącisz za kuriera niż to warte, no i pamiętaj o cle, i formalnościach celnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chinn
ile może kosztować mniej więcej cło i te formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Możecie podpowiedzieć gdzie są tanie hurtownie z odzieżą? Słyszałam o giełdzie w Łodzi. Jak się tam kształtują ceny? Myślę nad otworzeniem sklepu z dość tanią odzieżą, chcę skupić się na młodych dziewczynach a one jak wiadomo chcą kupić więcej za mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oyey
te młode dziewczyny mają sieciówki , i tam kupują dużo za małe pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od wartości produktu. Musisz mieć fakturę chińską i ci celnicy dopiero wycenią wartość , i dokumenty pozwalające na sprzedaż w Polsce, dopuszczające . I oczywiście żadnych podróbek bo od razu shaltują i wyrzucą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiii
Nie było mnie tu bardzo dlugo i widze ze jakies kłótnie...to forum jest do pomagania sobie nawzajem a nie obrzucanie się błotem,jesteście sflustrowani że Wam nie idzie i wyżywacie się na innych???? Nie po to jest to forum..... Wiem że wiele razy było zadawane już to pytanie,jeżdżę do Rzgowa ale tym razem chce się wybrać do Wółki Kosowskiej....czy ten kto jeżdzi i tu i tu widzi jakąs róznicę ???? jeżeli chodzi o ceny i asortyment??? Oraz na jakiej hali i w jakim boksie kupię rzeczy CIOCCO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiii
Przepraszam za pytanie u góry,ale nie mam czasu aby wertować forum :)) Z góry dziękuje za odpowiedź :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkka
W Poznaniu na WGO to mogę podać nawet nr telefonu , ale w innych miejscach to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×