Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do anka01
Anka01 może zmień sklep żeby w nim były same sukienki + torebki wieczorowe. teoretycznie sieciówki mają sukienki, ale na wesela itp. tam się raczej nie ubierze. Myślę że sklep z porządnym wyborem sukienek by się sprawdził. jakoś musisz przetrwać skoro zaczęłaś, a odzież bluzki itp. nie sprzeda się. jak jest ładna sukienka to nikt na metkę nie patrzy czy to fima x czy zara. i miałabyś towar całoroczny w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek na dzikim zachod
do anka 01..na poczatek musisz zachecic ludzi czyli reklama pranie mozgu od rana..nie jestes dlugo na rynku wiec potrzebujesz nowego i stalego klienta..reklama..najlepiej wydrukuj ulotki ale zajefajne na nich od tego(data)do tego tyle i tyle procent.i rozdaj znajomym nie byle komu tylko znajomym i klienta i tylko raz..np od 1czerwca do 30czerwca rabat 10procent z dana ulotka..jesli masz dobre klientki to daj kilka aby kolezanka rozdaly ale nie duzo..ja zawsze tak robie jak otwieram kolejny buztik w nieznanym miescie..no i towar musisz miec inny niz reszta no bo dlaczego maja przyjsc do ciebie jesli to sama kupuja od zawsze gdzie indziej...jak to przejdziesz to pytaj dalej tak z rok musisz kombinowac chyba ze trafisz w gusta to pujdzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek na dzikim zachod
do anka 01 nie jst dobrze zaczynajac od zera nie bedac wogole w temacie..mozliwosci jest w cholere..wiem bo sama zaczynalam dawno temu przed doba internetu..tez mialam nul ahnung..ale mialam zajefajny towar..takiego kto w okolicy niema..teraz idzie bardzo dobrze ale powoli mam dosc..wlasnie bede likwidowac kilka butikow albo wydzierzawie..moze ktos zainteresowany towarem albo wyposazeniem(odrazu wspomne ze nie jakimis elamentami czy systemem rorkowym tylko eleganckie wyposazenie do butiku meble drewniane i regaly metalowe) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa bobry
kolorowa bywasz tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie też jest problem z tym, że częściej sprzedają się bluzki. sukienki tez mam, duży wybór. mam spódnice, raczej to co jest najbardziej praktyczne dla kobiet na co dzień i od okazji. tylko konkurencja jest i moze dlatego też ciężko jest mi się przebić. do bolek i lolek: a gdzie można jeździć żeby się nie powtórzyły nigdzie? zaoptaruje się w Wólce, czasami w Nadarzynie. A tak naprawdę większość rzeczy z wólki jest na targach, więc nie łatwo jest mi tak dobrać towar. a Reklama też jest, sa ulotki od początku powstania sklepu, jest reklama w radiu, która leci przynajmniej 2 tygodnie w miesiącu. Pozostaje mi chyba tylko czekać.. choć za dużo czasu nie mam. Staram się też o dofinansowanie z unii, moze akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie też jest problem z tym, że częściej sprzedają się bluzki. sukienki tez mam, duży wybór. mam spódnice, raczej to co jest najbardziej praktyczne dla kobiet na co dzień i od okazji. tylko konkurencja jest i moze dlatego też ciężko jest mi się przebić. do bolek i lolek: a gdzie można jeździć żeby się nie powtórzyły nigdzie? zaoptaruje się w Wólce, czasami w Nadarzynie. A tak naprawdę większość rzeczy z wólki jest na targach, więc nie łatwo jest mi tak dobrać towar. a Reklama też jest, sa ulotki od początku powstania sklepu, jest reklama w radiu, która leci przynajmniej 2 tygodnie w miesiącu. Pozostaje mi chyba tylko czekać.. choć za dużo czasu nie mam. Staram się też o dofinansowanie z unii, moze akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendyoutlet
Witam wszystkich zainteresowanych, reprezentuję hurtownię odzieży typu outlet, w naszej kolekcji znajdziecie Państwo nową odzież ze znanych światowych marek typu Pimkie, Bershka, Topshop, Zara, Boden itp. ceny atrakcyjne, minimalna możliwość zakupu jedynie 10 szt. Zapraszam www.trendyoutlet.entro.pl trendyhurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wólka jest
rzeczy z wólki są wszędzie, bazary, giełdy, małe sklepiki - to towar z którym się nie przebijesz!!! na bazarze pewnie już jest taniej niż u ciebie i to samo. koło zamku jest przecież ogromny bazar i większości to rzeczy z wólki. potrzebujesz czegoś, czego nie ma. nie wydaje mi się żeby wchodzenie z towarem z wólki na galerię było dobrym pomysłem. musisz poszukać czegoś innego, czegoś czego nie ma. albo zmienić przedział wiekowy dla klientek, masz młodzieżówkę? w wólce są fajne sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to przede wszystkim młodzieżówka, rozm. do 42. probowałam większe, ale to sie u mnie nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek na dzikim zachod
do Anka 01. najlepiej jezdzic za granice..znajdz cos dobrego za rozsadna cene i bedzie szlo..polska to modny kraj ale jesli chodzi o marki to troche kiepsko i zacofane..musisz miec cos innego cos takiego jak villa bo wlasnie sie preznie rozwija..no niewiem jak ci pomoc bo ani tego sklepu nie widze ani niewiem jaka publicznosc masz czy ma byc eleganckie czy sportowe?jest duzy wybor..co moge powiedziec to na mlodziezowke bym nie stawiala,,po raz mlode nie maja kasy tak jak kobiety w srednim wieku pracujace (z odchowanymi dziecmi)po dwa mlode jak cos biora to albo tark markt albo sieciowka ca hm zara reserved czy jakie tam inne co w pl macie bo tanie..nie wazna jakosc tylko ilosc..o utargach takim towarem mozna zapomniec..ja w niemczech chandluje tylko dwoma markami z pl i turcja ale tylko dlatego ze tego nikt w okolocy niema i to jest nie utarg a chaczyk dla klienta..bo mam mieszany towar..tani niespotykany nie dajacy duzych utargow ale przynata i naturalnie drogi ktory daje zyski..musisz napisac czego oczekujesz a jak niewiesz to zrob ankiete u klientow anonimowa albo podpytaj..und noch was..ja z polski tylko dwie marki sciagam..reszta to ptak czy wolka to same wielkie G.to co unas nie zejdzie przezucaja na polske wiem bo mam znajomych w branzy.i pozatym jezdze obczajic rynek i do pl i w de i it und und und

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek na dzikim zachod
do anka 01 kup gdzies tanio s.oliviera albo teilora i sie beda podniecac..mi sie trafila podad produkcja za 5sztuka teilora 500 sztuk wzielam to i co powisialo i musialam do polski odsprzedac i klientka w polsce po miesiacu sprzedala..bo nikt tego w okolicy niemial umnie jest to badziewie na kazdym kroku wiec ludzie niezainteresowani ale tanie bylo to wzielam..to tak jak by dziecko codziennie na podwieczorek jablko mialo a nagle dostaje tabliczke czekolady..niewiem sama nigdy tej galerii nie widzialam wiec niewiem co tam jest zebym mogla pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym lepiej jest handlować odzieżą czy drobniejszymi rzeczami typu: bielizna, skarpety, legginsy itp. Proszę o radę, ponieważ nie wiem na co się zdecydować, co jest bardziej opłacalne i który asortyment najlepiej się opłaca w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jle dać zarobić.....
Dziewczyny chcę na lato zatrudnić studentkę (umowa zlecenie) 3 dni w tyg. Ile za godzinę ? Podobno na czrno daja od 8 do 10 zł a na umowe zlecenie? Jak jest u Was. Sklep odzieżowy Trójmiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich, nie czytałam wszystkich 428 stron;) ale temat mnie zainteresował. Chciałabym otworzyć butik z odzieżą w Częstochowie, jednak ostatnio zaobserwowałam wysyp sklepów z odzieżą "włoską", i zastanawiam się czy kolejny butik z odzieżą (początkowo pewnie made in turkey/china) się na tym rynku sprawdzi. Czy ma ktoś doświadczenie na terenie Czewy lub orientuje się jak te butiki prosperują?? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranocka123321
Dobry pomysł na biznes : Zapraszam na stronę internetową. www.bksolutions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jeżeli działalność rozpoczynam od 01 czerwca, ale w tym dniu jeszcze nie handluję bo muszę jechać po towar i handel dopiero zaczynam od 02 czerwca to co mam wpisać w ewidencję przychodów, czy pprst. nic nie wpisuję? I tak samo jeśli w jakiś dzień nic nie sprzedam to czy tez mam cos wpisywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safitri
ANYALO proszę podaj kontakt do siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleki i lolek
Do Edzia Niewiem jak z wpisywaniem unac nic sie nie wpisauje wiec w polsce pewnie tez.czyli zaczynasz od 2jesli zrobisz utarg.stan kasy a potem to juz normalnie.niewiem czymmozesz chandlowac kieruj sie tym co ma konkurencja.i chandluj tym czego niema.jak chandlujesz pierdolami to logiczne jest ze musiszw cholere tego sprzedac..umnie jest tak zarobek na markowych drogic.reszta to dodatek.fakt duzo paskow bizutwri i szalikow sprzedam ale co mi potym jak szalik sprzedaje za 15euro to ile musze sprzedac zeby zarobic..i przyjdzi ci taka i godzine przed lustrem wybiera..i zarobie 5eurlo na czysto..buhaha interes zycia..niewiem moze byc ze bedziesz sprzedawala te skarpety kontenerami to wtedy sie napewno oplaci..inaczej raczej nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam , nowa kolekcja - zdjęcia wraz z cenami www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tutaj ktoś???????
Jest tutaj ktoś kto sprzedaje na allegro? Czy jak nabijam na kasę fiskalną kwotę za towar to również muszę nabić koszt przesyłki? Szkoda, że poczta ma 0% VAT, z usług kurierskich nie zamierzam korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipo
Witam, Poszukuję osoby/firmy/hurtowni dającej odzież w komis na sezon. Posiadam punkt ulokowany na głównej ulicy w miejscowości nadmorskiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "jest tutaj ktoś???????" pobranej kwoty za transport pocztowy nie nabijasz na kasę. wystarczy na koniec miesiąca zrobić zestawienie tego co pobrałaś od klientów i tego co zapłaciłaś na poczcie . jeżeli różnica przyniesie dochód , musisz od tej kwoty naliczyć podatek dochodowy . to tak mniej więcej...sporządzasz dokument wewnętrzny i na jego podstawie rozliczasz pieniążki pobrane za przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, interesują mnie adresy dobrych hurtowni z sukienkami różnego rodzaju, najlepiej koło Warszawy, jeśli ktoś cokolwiek wie proszę o kontakt : viola190@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynnkaa
Witam, poszukuję producentów lub namiarów na jakieś fajne hurtownie z odzieżą damską, męską oraz dziecięcą. Proszę o kontakt: martynamusa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowesnymam
Rób tak dalej a jak wpadnie kontrola US to będzie niezła kara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do kolorowesnymam Rób tak dalej a jak wpadnie kontrola US to będzie niezła kara ______________________________________________ proponuję zapoznać się dogłębnie z przepisami , ale to trudne dla takich jak ty . najlepiej idź do US i dopytaj . wydruki z kasy fiskalnej nie są jedynymi dokumentami na podstawie których jest wyliczany podatek dochodowy . przesyłki kurierskie nabija się na kasę bo to kwoty z vatem , a poczta jest póki co zwolniona z VATu. poza tym osoba handlująca wyłącznie w necie i będąca VATowcem nie musi posiadać kasy . może księgować na podstawie dokumentów bankowych dowodami wewnętrznymi. podobnie jest ze zwrotami , które też księgowane są na podstawie dowodów wewnętrznych. istotne jest żeby uczciwie naliczać podatki , co ja czynię od zawsze . US niech się boją ci którzy ukrywają dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do kolorowesnymam Rób tak dalej a jak wpadnie kontrola US to będzie niezła kara ________________________________________ zastanawia mnie jeszcze jak rejestrować usługę poczty zwolnionej z VAT jako swoją sprzedaż na kasie fiskalnej . czy też jako zwolnioną czy z VATem 23% jak mają inni przewoźnicy bo nie są zwolnieni z VAT. skoro z VATem to powinniśmy go doliczyć klientowi albo sami ponieść jego koszt. skoro bez VAT to czy mamy uprawnienia do sprzedaży na kasie jako usługi zwolnionej. czy w tej sytuacji nie poniesiemy konsekwencji . co ze zwrotami wraz z kosztem transportu pocztowego ? moja księgowa uważa że rozliczenie transportu pocztowego powinno się dokonywać poprzez dowody wewnętrzne oparte na dokumentach bankowych , lub tych przesyłanych z allegro itp. istotne by robić to rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja księgowa twierdzi
że koszt przesyłki trzeba rejestrować na kasie z 23 % vatem, niedopuszczalne jest wbijanie na kasę z vatem zwolnionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam bluzek Ciocco w okolicach Wa-wy. Najlepiej Wólka albo Maximus. Pozdrawiam i życzę dobrego handlowania Artek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaTS
Zapraszam do współpracy z firmą Top Secret sp. z o.o Obecnie można współpracować z naszą firmą na zasadach punktu partnerskiego z markami Troll i Drywash (zakupy za gotówkę i na przelew), kornera depozytowego (towar w komis i prowizja od obrotu) oraz pełnej franczyzy. Mój adres mailowy : magdalena.przybyszewska@topsecret.com.pl www.troll.com.pl www.drywash.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×