Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

wiecie co byłam dziś w Urzędzie pracy spytać się kiedy będą przyznane pożyczki i dowiedziałam się,że zamiast jednego żyranta,który zarabia 15000 zł brutto potrzebuję już 2 co zarabiają 2000 zł, kurcze a ja miałam problem z jednym, nie mam pojęcia czy teraz znajde dwie takie osoby Jak składałam papiery to w regulaminie był tylko jeden, czy może to tak ulec zmianie na ostatnią chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
O kurcze no to nieźle. A powiedzieli Ci kiedy będą pieniądze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue moonn
Czesc ja też otwieram sklep z odzieżą i dotacji nie biorę, bo nikt mi nie poręczy, każdy sie boi, ze bedzie musiał za mnie spłacać w razie niepowodzeń.Ja bede importować ciuszki. Ile mniej więcej rzeczy należy kupić i jakich???? Ja już mam lokal, teraz tylko towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja składałam wniosek 5 stycznia i powiedzieli mi,że w połowie marca będą przyznawać ale pierwszeństwo mają Ci z grudnia więc powiedziała mi,że zemną powinny wyrobić się tak do końca marca i otwarcie działalności przewidują tak najwcześniej 15 kwietnia U Was też pozmieniali z tymi żyrantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue moonn mam nadzieję,że mi się uda bo szkoda aby przeszło mi koło nosa te 16 tysięcy, chodź nie wiem gdzie ja znajde w dwa tygodnie 2 żyrantów co zarabiają powyżej 2 tys jak u nas w mieście tylko wszędzie zwalniają i ucinają na pensjach, na dodatek żyrant musi być zatrudniony na co najmniej 36 miesięcy ręce mi opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue moonn
marta1902 a co myślisz o kryzysie gospodarczym????????, bo ja szczerze mówiąc troche sie przestraszyłam tym, że otwieram działalność w dobie kryzysu i ostatnio krąży mi po głowie taka myśl, ze może sie nie udać i tylko strace mnóstwo pieniędzy, ale z drugiej strony czytałam w necie, że kryzys gospodarczy w Polsce to wymysł mediów i polityków, aby usprawiedliwić biede w kraju. tak więc nie wiem, co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
no ja chociaż z żyrantem nie mam problemu, mój narzeczony pracuje w służbach mundurowych i drugą osobę pewnie wezmę z jego znajomych:) a zaraz dzwonię do Urzędu i zobaczę co mi powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...śka no właśnie ciekawi mnie czy tylko w moim urzędzie pracy wymyślili sobie takie coś, jak będziesz coś wiedzieć to daj znać na forum Blue moonn też trochę ten kryzys chodzi mi po głowie i pewnie gdyby nie pieniądze z UP to poczekałabym jeszcze trochę z tą decyzją Ja wcześniej miałam wynająć drogi lokal bo opłaty za wynajem wyszłyby mi 2500 zł na miesiąc ale postanowiłam wynająć na razie mniejszy w innym punkcie i zmniejszyć opłaty do 1000 zł, mam też zamiar handlować przez internet i na giełdzie w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue moonn
A ja mam nadzieje, że uda mi się kiedyś może otworzyć hurtownie, bo ciuszki, które sprowadzam są naprawdę świetnej jakości (niemieckie) i raczej dla osób w wieku 18-35. Bedziesz sie sama rozliczać, czy bedziesz korzystać z biura rachunkowego. Ja właśnie jeszcze jestem zielona w sprawach zusu i US. Jakie dokumenty musze prowadzić? Każde kuno czegoś na firmę i sprzedaż muszę gdzieś notować, czy wystawiać rachunki i zbierać to razem z fakturami...? Dodam, ze najprawdopodobniej będe na KPiR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zielona w tych sprawach, ja będę na ryczałcie bynajmniej na początku ale i tak będę korzystać z usług księgowego, tato postara się wkręcić mnie do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Kurcze a u mnie w Urzędzie nie ma babki od dotacji bo ma dzień wolny, a ta która ją zastępuje powiedziała, żebym w poniedziałek przyszła... Dziewczyny nie myślcie o kryzysie, jak ma się coś udać to się uda... trzeba myśleć pozytywnie:) Co do rozliczania to ja wszystko sama będę prowadzić w moim sklepie, zresztą studiuję rachunkowość i finanse więc muszę spróbować:) Ale narazie też jestem zielona, mam znajomą Panią w Urzędzie Skarbowym i ma mi pomóc w pierwszym miesiącu co i jak, a potem to już sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba myśleć pozytywnie i wierzyć,że się uda i będzie dobrze trzymam kciuki za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jestem tu nowa a chciałabym otworzyć sklep wielobranżowy(w takim można sprzedawać np.odzież?) i szukam pomocnych dusz które mi doradzą jak to wszystko zacząć,na co uważać,ile to może kosztować,czy mam szanse na dotacje z urzędu pracy itp.Może ktoś coś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Marta nie byłam bo kazali mi przyjść w poniedziałek. Ale z tego co wiem, bo gadałam z koleżanką która pracuje w UP, to u nas nie trzeba dwóch żyrantów, jest tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to czemu u nas takie coś wprowadzili, jak myślicie może mieć miejsce takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
No nie wiem wiesz. Ale poczekaj do poniedziałku jak ja tam pójdę to wszystkiego się dowiem i wtedy dam Ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga300000
a co myslicie o otwarciu sklepu z ciuchami dla dzieci ale dla dzieci w ieku szkolnym?Czy ktos z was ma doswiadczenie w tego typu sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Tak byłam. No i faktycznie potrzebnych jest dwóch żyrantów i będzie większa kwota, dlatego to dłużej trwa, bo i będą zmienione najprawdopodobniej wnioski. Powiedziała mi ta babka, że do połowy marca powinnam mieć już podpisaną umowę wkońcu:) Mam zadzwonić w piątek i się dowiedzieć. A co tam u Ciebie Marta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedzieli,że do końca marca powinnam podpisać umowę, składałam 5 stycznia a Ty? teraz czekam na komisję, muszą obejrzeć mój lokal A u Ciebie już byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mówili Ci jaka będzie kwota? bo jak ja się pytałam to stwierdziła,że tak 16000 no może 17000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniprezes...
czesc dziewczyny. Ja również prowadze coś w rodzaju butiku. Sprzedaje w hurcie i detalu fajne, importowane niemieckie ciuszki. Możecie zobaczyć zdjęcie każdego ciuszka przez internet i zamówić. Jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy można gdzieś zobaczyć Twoje ciuszki, szukam jakiegoś fajnego hurtownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znakbyka
dziewczyny zobaczcie na ta strone czy wam sie podoba www.sealbull.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znakbyka
dziewczyny zobaczcie czy wam sie ten towar podoba www.sealbull.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×