Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Obserwatorka Tematu
W-fashion jeśli dla ciebie 2026 zł obrotu w miesiącu lipcu na allegro to całkiem dobrze i jest się czym chwalić to znaczy ze ten cały handel na allegro w twoim wypadku jest chyba tylko po to żeby ci się nie nudziło. Z tej sumy jak odejmiemy koszt wystawienia 72 aukcji oraz prowizje allegro no i jeszcze koszt nabycia towaru to ile z tego zostanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KOLOROWESNYMAM. Z tego co czytam to wydaje mi sie ze masz ogromna wiedze na temat handlu moze podpowiedz czym handlujesz i skad bierzesz towar.moze podam co swojego maila marzannap@gazeta.pl .z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naucz się liczyć to pogadamy, poza tym jak możesz komuś coś wyliczać jak nawet nie wiesz ile mi się aukcji zakończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepikowa
Hej Dziewczyny! Mam pytanko :) Co obecnie najlepiej sie Wam sprzedaje w sklepach stacjonarnych: - tuniki ( gladkie, kwiaty, paski, dzety, koronka) - bluzki ( gladkie, kwiaty, paski, dzety, koronka) - bokserki ( gladkie, kwiaty, paski, dzety, koronka?) - sukienki ( eleganckie, letnie) - spodniczki ( mini, do kolana) Mam 2 sklepy w dwoch miejscowosciach i musze Wam powiedziec, ze sprzedaja mi sie pozostalosci z zeszlego sezonu. Nowosci tez schodza, ale nie tak db.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
W-fashion nie pogrążaj się, nie ja to wyliczam a skrypt do tego stworzony. A więc twoje statystyki w ostatnich miesiącach wygladają tak: Lipiec: 2 026 zł Wystawionych aukcji 72 Sprzedanych aukcji 23 Niesprzedanych aukcji 49 W czerwcu miałaś 3407 zł, w maju 2495 zł. a w kwietniu 2177 zł. Chcesz więcej szczegółów ? Mogę ci przygotować dokładne dzienne statystyki sprzedaży, a nawet takich szczegółów jak ilość odwiedzin twoich aukcji. Jedyne co może się nie zgadzać to faktycznie twoje przychody z allegro mogą być jeszcze troszkę mniejsze, bo nie każdy przecież wpłaca pieniądze za to za co wylicytował, a wgladu do twojego konta bankowego niestety nie mam, ale cała sprzedaż na allegro jest monitorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
A tak tylko dla porównania taki użytkownik allegro jak Poohatek2 który też handluje odzieżą miał obrót na tym koncie w kwietniu i maju powyżej pół miliona. A najlepsi miewają miesięcznie prawie 6 milionów obrotu tylko z jednego konta miesięcznie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Obserwatorka Tematu
Skąd wzięłaś te statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Obserwatorka Tematu
"do Obserwatorka Tematu Skąd wzięłaś te statystyki?" Już nie musisz pisać, znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do W-fashion
Na twoim miejscu z takimi biznesami raczej bym płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
poohatek nie handluje odzieżą tylko markowym obuwiem - tutaj nawet nie ma co porównywać, tym bardziej, że ma ceny znacząco niższe od cen sklepowych - bazuje na tym, że ludzie chodzą do sklepów markowych, oglądają i mierzą modele, a potem kupuja na allegro bo taniej. Takie same obroty można osiagnać handlując np. Levis'em w dobrych cenach, ale nie ciuchem noname.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znawcow tematu
Prosze o instrukcje gdzie zobaczyc jak te niekture chwalipiety sprzzedaja na allegro. Wielu moich znajomych sie ze mnie smieje ze jestem frajer ze tam nie sprzedaje, a oni tam robia kokosy. Bym sobie na ich konta popatrzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznijcie się sobą interesować a nie kimś !! polaczki hahah jestście śmieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co, jesteś amerykanka?
a ty co, jesteś amerykanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się tak denerwujesz?
wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
Jest kilka mi znanych skryptów które analizują całą sprzedaż na allegro, jednak polecę Wam ten serwis może troszkę ubogi w statystyki ale za to darmowy alledrogo.pl Do w-fashion jeśli do mnie pijesz to ja do ciebie nic nie mam i nie jesteś dla mnie nawet konkurencją. Po prostu tak z ciekawości sprawdziłam ile masz obrotu skoro jesteś taka zadowolona ze sprzedazy w lipcu. A sama wiem jak mi sprzedaż leci na dół w stacjonarnych sklepach jak i w internecie, rozmawiając ze znajomymi to tylko jeden ma w lipcu wzrost sprzedaży reszta bardziej lub mniej dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Obserwatorka Tematu
Bardzo dziekuje za linka. Juz sobie popatrzylem na swoich znajomych. Smiechu warte. Tetaz to tylko nie wiem czy sie smiac z nich czy nad nimi zaplakac. Glupi ten polski narod i tyle. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
do bobesh masz oczywiście racje z tym użytkownikiem Poohatek2 nie zaglądałam czym handluje widziałam tylko że w kategorii odzież i obuwie. Ale np. taki dynia71 już handluje przede wszystkim odzieżą i 450 tyś miesięcznie osiąga sprzedaży z jednego konta na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka Tematu
@do Obserwatorka Tematu nie ma za co. Ja też sprawdzałam niektórych którzy tak się chwalą jakby byli rekinami biznesu na allegro z tym że skupiłam się na wszystkich statystykach i w 2 przypadkach mi wyszło że ponad 40% z obrotu oddają z powrotem do allegro, bo mają wystawionych bardzo dużo aukcji na których nie mają żadnej sprzedaży sporo aukcji w różny sposób wyróżnionych, generuje to niesamowite koszty. Z tego wynika że w ich wypadku to allegro tylko trzepie kasę a oni ledwo przedą. Następny przypadek który mi przyszedł do głowy to moja "konkurencja" kiedyś przekształciła się z spółkę z o.o. co za tym idzie założyli nowe konto na allegro i co dziwne na początku nawet jakoś im szło wszystkie aukcje mieli wystawione w kup teraz, na poprzednim koncie mieli praktycznie wszystko wystawione w licytacjach od 1 zł i dość dobrze im się kręcił interes nie raz sprzedali coś poniżej kosztów ale suma sumarum wychodzili na niezły plus przede wszystkim na ilości. A ostatnio kilka miesięcy temu siadła im sprzedaż w kup teraz i próbują puszczać od złotówki w licytacjach no i jestem w szoku za jakie ceny im to schodzi nieraz sukienka zejdzie za 1 zł czy 1,75 zł rzadko co przekroczy wartość zakupu. Więc wychodzi na to że albo na allegro jest za dużo towaru, albo ludzie nie mają poprostu kasy. Ale na szczęście są i tacy którym się udało odnieść sukces na allegro i to jest choć optymistyczne że i w tak trudnych czasach się jednak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ale się tu narobiło...od razu zrodził mi się pomysł... jakby ktoś chciał pójść w ślady dyni71 na allegro , to ja mogę w niedługim czasie przygotować ofertę podobnego towaru , może nawet w lepszym gatunku , z możliwością wystawienia na allegro podobnej ceny . można będzie u mnie wybrać na sztuki , ale oferta będzie dotyczyła większej ilości/wartości zamówienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprzedniej stronie zadalam pytanie do kolorowesnymam, powiedzcie mi prosze gdzie lepiej kupowac w PTAKU czy w WOLCE??bo moze bym zmienila swoj sklep na nowe ciuszki co najlepiej sie sprzedaje teraz pliss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Dzięki za ten adres "alledrogo", wreszcie zobaczyłam dokładnie jak idzie sprzedaż mojej ulubionej konkurencji :-). Dzwoniłam dziś za pewnym lokalem, nie dziwię się, że handel tak źle idzie, średni lokal, sporo do remontu 8 tyś netto, tylko jak zarobić na to, a gdzie reszta opłat, chyba będę musiała zrezygnować z mojego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Oczywiście że osiąga - sprzedając w takich cenach - pytanie jaki zysk generuje. Ja zawsze twierdziłem i będę twierdził, że handlem w internecie rządzi cena. I sprzedają się dobrze rzeczy markowe poniżej cen półkowych w sklepach stacjonarnych i poza tym super tani chłam. Toż ta dynia to internetowy ciuchland :} Jak patrzę po ilości sprzedawanych rzeczy i przesyłek to raczej dochodzę do wniosku, że ich model biznesowy nie jest oparty na sprzedaży ciuchów, co raczej na zarabianiu na przesyłkach. I pozbywają się na allegro tego, czego nie udało się zepchnąć odbiorcom hurtowym w kartonach i paletach. Co nie zmienia faktu, że przy takim przewale to się może opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowesnymam
Ponawiam pytanie: "żeby udowodnić , że nie masz racji , a raczej , że masz nieprawidłowe podejście do biznesu , musiałabym tu bardzo obszernie się wypowiedzieć , co wymaga czasu i skupienia się na temacie , oraz chęci wykładania swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej , na której jest postawiony mój biznes ." Bardzo chętnie się dowiem, w czym nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"Do KOLOROWESNYMAM. Z tego co czytam to wydaje mi sie ze masz ogromna wiedze na temat handlu moze podpowiedz czym handlujesz i skad bierzesz towar.moze podam co swojego maila marzannap@gazeta.pl .z gory dziekuje." ................................................ nie mam ogromnej wiedzy , przeceniasz mnie ciągle się uczę , eksperymentuję itd ale jestem dumna z tego co do tej pory osiągnęłam dzięki mojej działalności . istotne , że wszystko zgodnie z prawem pod każdym względem , że mogę w spokoju skupić na pracy , którą lubię . co do handlu , to przynajmniej w połowie sprzedaję bieliznę , głównie markową , w swoich sklepach partnerskich , hurtowo poprzez program netowy , oraz różne inne formy oparte o umowy o współpracę . głównie zaopatruję się w przedstawicielstwach handlowych oraz u dystrybutorów mających wyłączność na sprzedaż marek . teraz mam sezon w pełni , więc na indywidualne pogaduchy nie starcza czasu . na dyskusje na poczcie ledwo starcza czasu dla tych na których zarabiam realne pieniądze . proszę o zrozumienie . ale tu w miarę możliwości możemy bez zobowiązań pogawędzić . całe dnie siedzę ze skupieniem przed komputerem , więc chociażby dla zresetowania myślenia , zaglądam na wybrane fora tematyczne . pozdrawiam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"Bardzo chętnie się dowiem, w czym nie mam racji." komu mam poświęcić czas ? odnoszę wrażenie , że jestes stałym bywalcem tego topiku , piszącym pod czerwonym lub czarnym loginem . jednak na potrzebę rozmowy ze mną piszesz całkiem anonimowo . ja nie bardzo chętnie lubię rozmawiać z osobami , które nie mają tu stałego loginu (czerwonego lub czarnego) . twoje chęci to za mało w tej sytuacji . może załóż sobie stały login i za jakiś czas sprowokuj na powrót temat . bo teraz to nawet nie wiem jak się do ciebie zwracać . "do kolorowesny" , to jakoś tak dziwnie , jakbym do siebie samej pisała . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim miasteczku na bazarze z tego co ostatnio zaobserwowalam to tanie koszulki bawelniane w sprzedazy po 15-zl.meskie ale i damskie poprostu ludzie biora to po kilka kilkanascie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bobesh ja uważam , że ten dynia ma głowę na karku . jedzie na stosunkowo małej marży , ma duży kapitał w obrocie i to jest dobry biznes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
marzannap zorientuj się po ile ty takie koszulki możesz kupić w hurcie . poświęć tydzień na obserwację tego sprzedającego na bazarze , oblicz w miarę wiernie ile średnio dziennie sprzedaje i będziesz mogła wykalkulować opłacalność dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Ja niejednokrotnie widziałam na giełdzie u nas jak ludzie kupowali po kilkanaście sztuk np: koszulek po 12 zł, ale brali to do swoich sklepów... Zawsze to coś nowego i nie trzeba nigdzie jeździc za towarem czy zamawiać paczki. Tylko tak do końca też nie sugeruj się tym co mają inni, czasami schodzi towaru bardzo dużo, a czasami tyle co nic. Dni są różne. U Was też taka koszmarna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×