Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kolorowesnymam
bozenka997 napisz na info@kupujizarabiaj.com BEZ SPACJI , ta poczta działa raczej bez zarzutu . w ostateczności lemaro.fashion@onet.eu z góry przepraszam , ale odpiszę nie wcześniej niż 17-18 godz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
teraz widzę , ze system zniekształca adres pierwczy adres bez spacji , zamiast "co m" powinno być "com" drugi kończy się na "eu" , oczywiście bez "< /a>" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie, ale tak szczerze..
...czy u Was też nie ma ruchu? Bo np. u mnie w tym tygodniu nie było nikogo:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój........:-(( porażka, żadnych ludzi, pogoda beznadziejna, ja już nie wiem co mam wymyślić żeby przyciągnąć klientów,, po prostu wymiotło całe miasto mam pewne podejrzenia że wszyscy siedzą w lumpiku który jest koło mnie, tam wciąż ktoś wchodzi i wychodzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_K
Pilnie potrzebuje namiarów na hurtownie CCS we Wrocławiu,nie mogę ich znaleźć w googlach...prosze opomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
z tym ruchem to wszędzie to samo chyba. powiedzcie co się u was sprzedaje??jakie ciuchy?? bardziej bluzki,tuniki czy sukienki??a może jeszcze co innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro nie macie nikogo przez tydzień , to chyba nie ma sensu w ogóle prowadzić sklepu, ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
To zależy od sklepu, jego wielkości, usytuowania. 500-1000 sztuk w takim normalnym sklepie (nie sieciowym i nie w galerii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Powyższa odpowiedź była do pytania: a ile sztuk odzież mozna sprzedać w dobrze prosperującym sklepie stacj. na miesiąc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
"A kiedy zaczynacie jesienne?" Ja już przywoziłam bluzy, sweterki, jeansy, kurtki jeansowe, ale na razie delikatnie. Poważniej zacznę w 2 połowie sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Te wakacje to jakieś takie pechowe, zarobiliśmy w tym miesiącu dodatkowo 5 tyś, za to dziś w nocy było u nas włamanie i ukradli rzecz za 5200zł. Jak nie kijem to pałą... Na typową jesień jeszcze za wcześnie, ale już za 2 tyg jak najbardziej. Sklepy sieciowe robią ogromne promocje teraz, lepiej się wstrzymać z większą dostawą jesienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie się zastanawiam na plaszczykami jesiennymi, dziewczyny w jakich cenach mniej wiecej sprzedajecie plaszczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaBB
Ej no nie przesadzajcie że nikt do Was nie wchodzi, co prawda tłumów nie ma skończyły się wraz z końcem roku szkolnego ale jakiś tam ruch jest skoro w 3 dni nazbierałam na czynsz, żeby tylko nie było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaBB
U mnie się sprzedają głównie sukienki i bokserki no i po troszce reszta asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć w jakich cenach są mniej więcej bluzki Sabra i Berge oraz takie tradycyjne sweterki na guziki w Ptaku lub w Wółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo!!!
u mnie to pustki mam lokal przy banku BGŻ obok era, plus apteka a u mnie pusto......... mam sklep od grudnia więc sporo już czasu minęło muj utarg to 3-4 tyś kur...jak tu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama zastanawialam sie nad sklpeem stacjonaranym ,ale jak czytam te wypowiedzi to troche mi sie odechciewa ! a sprzedajesz w internecie tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wam powiem co myślę...
otwarcie sklepu stacjonarnego jak najbardziej ma sens ale z tego co obserwuję to uważam, że najlepiej otworzyć taki sklep w mniejszym mieście bądź miasteczku z dala od wszelkich centrów handlowych. Ja mam sklep w jednym z większych miast, ale niestety dookoła mnie jest kilka centrów handlowych a dokładnie 4 takie duże w których jest masa sklepów odzieżowych typu Zara, Reserved, Bershka i wiele innych. Niestety jak wiadomo ludzie do takich sklepów ciągną na ślepo stadami i niestety w tym roku w moim mieście zamknęło się już kilka sklepów odzieżowych takich mniejszych-powiedzmy gdzie właściciel jest również sprzedającym. Utrzymały się na rynku wiadomo koncerny, kilka bardzo drogich butików (a dokładnie 4) natomiast osoby takie jakich tutaj jest większość musiały pozamykać swoje sklepiki. Jeśli ja miałabym komuś doradzić to tak, jak najbardziej otwierajcie sklepy odzieżowe z fajną odzieżą ale dokładnie przemyślcie przede wszystkim to w jakim miejscu chcecie pootwierać sklepy, co więcej powiem Wam , że moi znajomi maja hurtownię odzieżową, również zauważyli spadek sprzedaży ale powiedzieli mi to samo co napisałam wyżej, bardzo wielu klientów którzy mieli sklepy w dużych miastach niestety musieli pozamykac interesy, klienci którzy im zostali od kilku lat to osoby mające sklepy w takim miastach jak: Tarnów, Skoczów, Ustroń, Mikołów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość company
Mam pytanie co bardziej się opłaca sklep dziecięcy czy męski mam mały dylemat który otworzyż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie....
nie opłaca się otwierać sklepu z odzieżą dziecięcą. Na rynku jest na pewno niewielka ilość dobrych sklepów z męską odzieżą także ta druga alternatywa jest na pewno dużo lepsza, aczkolwiek mężczyźni są bardzo wymagającymi klientami i musiałbyś mieć bardzo dobry towar żeby się jakoś przepić. Np. nie wiem dlaczego ale zauważyłam, że bardzo dobrze prosperują sklepy z odzieżą męską typu Lonsdale, Everlsat, Lee Cooper itp. Także na pewno bardziej opłaca się odzież do "codziennego" użytku niż taka wyjściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zwiększyć sprzedaż??
Pytanie ja wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do halo!!
3-4tys utargu ale brutto czy netto?? tzn tyle zysku masz na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"Jak zwiększyć sprzedaż??" jednoznaczna odpowiedź na to pytanie jest baaaaardzo trudna w praktyce , by trwale zwiększyć sprzedaż , należy wykonać wiele kosztownych i czasochłonnych posunięć . to połączenie wiedzy teoretycznej , praktycznej kilku specjalizacji . albo wrodzone skłonności do biznesu i dużo szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Jak zwiększyć sprzedaż?? Pytanie jak wyżej Najprościej: poszerzyć asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym poszerzaniem...
asortymentu to nie jest dobry pomysł. Sklep odzieżowy to ma być sklep odzieżowy a nie jakiś misz masz. Ale co oprócz odzieży, obuwia, torebek, apaszek, biżuterii, okularów może się tam znaleźć? No nikt mi nie powie, że zabawki dla dzieci przy okazji albo karma dla psa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
Z tym poszerzaniem... asortymentu to nie jest dobry pomysł. Sklep odzieżowy to ma być sklep odzieżowy a nie jakiś misz masz. Ale co oprócz odzieży, obuwia, torebek, apaszek, biżuterii, okularów może się tam znaleźć? No nikt mi nie powie, że zabawki dla dzieci przy okazji albo karma dla psa:/ Zapomniałeś/aś jeszcze o bieliźnie :) No pewnie, że jak ktoś posiada już to wszystko, to nie bardzo jest o co poszerzyć. To jest bardziej rada dla tych, co mają samą odzież. Natomiast mając tylko odzież dla kobiet, można wprowadzić odzież męską lub/i dla dzieci. Mając odzież dla dzieci, można wprowadzić zabawki, wózki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zakupilam kosmetyki typu rimmel,revlon,loreal itp bede je miała w dobrej cenie,zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×