Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bobesh
WAĆ PAN: Ależ one doskonale wiedzą czego chcą, chcą rzeczy markowych, doskonałych gatunkowo i niepowtarzalnych w cenie chińszczyzny na targu. Tylko tyle i aż tyle. Ale za cholere im nie wytłumaczysz że tak to tylko w Erze :} Jakbyś im dał jakąś Berskę czy Zarę z najnowszej kolekcji za 15PLN to nie przeszkadzałby ani kolor, ani fason, ani rozmiar :} Czaro: Póki co nie dziękuję coby nie zapeszać - i tak jeszcze trochę przede mną do nowego otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
do bobesh "udało mi się wynegocjować nawet to, że depozyt obejmować będzie ok. 70% powierzchni sprzedażowej - na pozostałej części mogę zostać z pozostałymi partnerami uzupełniając kolekcję depozytową, więc nawet jak mi franczyzodawca zawali kolekcję to mam jakieś pole manewru. " Myślę, ze naprawdę dobre warunki dostałeś, nie sądziłam że w franczyzie jest aż taka elastyczność. Kiedy otwierasz nowy punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
bobesh "forum można postawić darmowe wszędzie i zrobić je pół otwarte - tzn. klika podfor ogólnie dostępne i wśród nch dostępne tylko dla wybranych np. o statusie moderatorów. Takie możliwości daje każde forum oparte na php na dowolnym darmowym serwerze." __________________________________________ jeżeli możesz podać takie miejsce gdzie można sobie takie darmowe fora przejrzeć , może potem wspólnie skonsultujemy wybór i resztę . __________________________________________ bobesh "To nie jest trochę tak z franczyzodawcami jak piszesz. Oni też oceniają rentowność i potencjał danego punktu. Dlatego wchodzą tylko w lokalizacje, które mogą przynieść dochód. Koszty obsługi logistycznej, marketingowej itp. po stronie franczyzodawcy też są spore. Natomiast jak jest lokalizacja prestiżowa i prawie pewna to sieci otwierają własne sklepy - nie franczyzowe :}" __________________________________________ no właśnie , franczyzodawcy sami wchodzą w pewne dla siebie miejsca , tam gdzie jest pewny , wystarczający dla nich dochód . miejsca niepewne pozostawiają ochotnikom . ty podłączasz się do ich sieci i oni mają wystarczającą wiedzę do analiz . nie wiem czy masz w umowie klauzulę o ochronie terenu . jeżeli tak to w przypadku osiągania przez ciebie dochodów ponad normę , możesz spać spokojnie , jeżeli nie masz takiego zabezpieczenia , nie radzę wychodzić przed szereg , bo zaraz będziesz musiał borykać się z konkurencją , zakładając , że firma franczyzowa ambitna i zamierza się rozwijać ilościowo . zawsze pamiętaj , że każda duża firma handlowa ma swoją politykę , którą cały czas modyfikuje . polityka jest nastawiona na jak największy zysk franczyzodawcy kosztem franczyzobiorcy . to , że jakieś koszty bierze na siebie , to żadna łaska i w przeliczeniu na jeden produkt śmiesznie mała . __________________________________________ bobesh Franczyza pewnie by się w polsce dużo lepiej rozwijałą, gdyby nie stosunkowo wysokie koszty wejścia. Zakup mebli, dostosowanie lokalu i nierzadko kaucja na towar to tak od 70 tys wzwyż na dzień dobry i to w niewielkiej sieci - w dużych znanych markach to tak od 200 tys. do góry. __________________________________________ tu nie podzielam twojego myślenia . żeby się nie rozwodzić , powiem tylko , że gdyby wejście we franczyzę było tanie , albo za darmo , to byłaby na każdym rogu i nikt by na niej nie zarobił . właśnie niedostępność dla ogółu , skłania co niektórych na zainwestowanie w ten biznes . ............. głównie otaczam się osobami robiącymi mniejszy lub większy biznes . tak się złożyło , że zarówno bliska rodzina jak i większość przyjaciół od zawsze prowadzą z powodzeniem bezpieczne biznesy . każde nowe przedsięwzięcie omawiamy w grupie , przy okazji zwykłych spotkań towarzyskich . zawsze pomysł rozkładamy na dwie części podstawowe : plusy i minusy . im więcej argumentów za i przeciw jesteśmy w stanie wskazać , tym ogólna opinia bardziej wyważona . nie słuchaj więc tych , którzy bez znajomości rzeczy , podziwiają cię za sam twój pomysł , za odwagę wskoczenia do pędzącego pociągu . twoja franczyza jest inna niż te , o których ja mam raczej nie pełną wiedzę , bo sama nie doświadczyłam tej formy . radziłabym przełamać opór porozmawiania z kilkoma osobami , które już weszły w to , w co ty zamierzasz wejść . wystarczy , że przejedziesz się do innych miast i poprosisz o rozmowę ludzi z tego biznesu . opinia większości powinna ci podjąć świadomą decyzję . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Aleksa Nie otwieram nowego (w sensie następnego) - przenoszę się z ulicy po prostu na innych warunkach. Nawiasem mówiąc na ulicy takich warunków franczyzy bym nie dostał, o ile wogóle dostałbym zgodę na franczyzę. Startuję w połowie września, do końca sierpnia prowadzę szaloną wyprzedaż :}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Wiem, wiem...:) taki skrót myślowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurtownia anglia
niemwlakii urwałas sie z choinki ze ktos za darmo takie kontakty daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modna s
do modna s , mamy takie rzeczy , minimalne zamówienie kontener , jak jestes zainteresowana podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
kolorowa: Są różne firmy, różne warunki, różne wymagania. Wszystkie sieci franczyzowe są bardzo czułe na swój wizerunek. Zamknięcie nietrafionej lokalizacji to skaza :} Jedno jest pewne - sicei nie robią tego charytatywnie, ale za dużo by tutaj o tym pisać, bo i tak pewnie by trzeba było przywołać przykłądy konkretnych sieci ich sposoby działania, a tego nie zrobię, przynajmniej tutaj. założyłem takie szybkie forum: www.butiki.zbiegowisko.pl surowe i zupełnie darmowe (póki co) Można na nim zrobić podfora widoczne tylko dla określonych grup użytkowników więc żaden problem to rozbudować, dać okresloną tematykę, wydzielić forum dla muflonai jego sukienek :}} Nie wiem tylko jak Ci podać hasło do administracji cobyś się pobawiła i zobaczyła z czym to się je. Można by spróbować pomóc ludziom w biznesie, ale ja od razu mówię - na dłuższą metę się tym nie zajmę, bo nie wystarczy mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
info@kupujizarabiaj.com ja całe dnie siedzę przed kompem , ale to moja praca , jedynie w przerwach mogę pogadać myślę , że wspólnie to jakoś poukładamy w końcu chodzi o rozmowę w ścisłym gronie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Alekso trzeba to forum jakoś poukładać , potrzebny Twój udział i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Zarejestrowałam się, ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Alekso napisałam do ciebie na pw na nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
"Modna s" podaję Ci adres hurtowni z biżuterią, częściowo JAPAN STYLE, sama od nich nigdy nic nie kupowałam: http://katherine.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Znikacie na zawsze z tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
nie znikamy chcemy tylko porozmawiać w ustronnym miejscu możesz dołączyć , zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Alekso , odczytałaś wiadomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
Muflon możesz przesłać mi te sukienki na maila/reniaj1973@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wac pan
wylacz capslocka :o zle sie czyta i wogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Zaaaraz dostanę szału, delikatnie mówiąc, pieniądze wpłacone przedwczoraj w środę za paczkę ekonomiczną, a dziś meil rano, dlaczego nie ma u mnie przesyłki jeszcze.... i to tak 3 osoby piszą w tym tonie. Czy nie macie wrażenia, że nasze społeczeństwo cofa się w rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likwidacja butiku włoskiego
Witam Znajoma przywiozła z Włoch od jednej z modelek, kilka sztuk odzieży z pokazów eksluzywnych marek, wszystko oryginalne oczywiście, komplety metek, hologramy etc.(jedynie brakuje papierowej metki na płaszczu) 1. Płaszcz damski VERSACE (rozm.XS wychodzi jak S) 2. Suknia wieczorowa D&G (S) 3. Spodnie damskie JUST CAVALLI (38) 4. Bluzka GF FERRE (M) Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem dla siebie podeślę zdjęcia wraz z cenami, nie ukrywam, ze najdroższa jest suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Likwidacja butiku włoskiego
Proszę o zdjęcia i ceny:) adres gosia.odziez@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa22
Czesc chce otworzyc swoj sklep z odzieza nowa typu outlet i mam pytanie: Czy marża musi byc taka sama na cały asortyment czy moze byc rozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Muflon 82 Proszę o ofertę sukienek na aga.kal@poczta.fm: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z polskich wakacji...jak widac za oknem nie naleza do najbardziej udanych...ale coz....trzeba umiec sobie radzic. Chodze po sklepach i mysle,i napisze tak...nie wiem jak to wszystko funkcjonuje,ale widze sklepy zapchane byle jakim towarem w masakrycznych cenach.Im lata mijaja asortyment jest coraz gorszy a ceny coraz wyzsze...a pomyslec,ze wszyscy niby szukaja najbardziej ciekawego towaru. Musze tu przyznac racje tym ktorzy pisza ze nie cena jest najwazniejsza,ale wszystko zapewne a jakies podloze. W galerich sklepy sa masakryczne,biustonosze chinskie ,ktore u chinczyka we Wloszech kosztuja 2 euro-w detalu -tu kosztuja 5 a badziew taki sam. Odziez pomine bo wszystkich napewno nie widzialam a zapewne jest sporo sklepow ciekawych-tylko gdzie. Chwilowo odwiedzilam Koszalin,Krakow,Rabke,Stalowo Wole mniejsze i wieksze miejscowosci .Ceny sa naprawde wysokie za towar,ktory nie ma az tak wysokiej wartosci. Jest ciezko bo klienci coraz bardziej trzymaja sie za kieszen,ale jak kiedys moglam cos dla siebie czy dzieci znalezc tak powiem szczerze,taniej i lepiej ubiore sie we Wloszech niz w Polsce...cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna.s
Do czaro-ma Dzieki za namiary. Ich już mam w swoich kontaktach;-) Dziewczyny nie znikajcie z forum. Ja Was codziennie podczytuje, czerpie od Was masę inf. To forum ogólnie jest bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czaro mała
nci dziwnego, tż mam to samo , nie dośc że cena niższa od najwyższych na alegro o 100 złotych minimum , nie dość że poszłam na rękę i jeszcze tą cene obniżyłam o koszty wysyłki , to właściwie po niecałym dniu od wpłaty usłyszałam bluzgi i wyzwiska, nigdy więcej bycia uprzejmym dla kogoś , za taką cenę, i za taką dobroć jeszcze wyzwiska ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
"czaro_mała Zaaaraz dostanę szału, delikatnie mówiąc, pieniądze wpłacone przedwczoraj w środę za paczkę ekonomiczną, a dziś meil rano, dlaczego nie ma u mnie przesyłki jeszcze.... i to tak 3 osoby piszą w tym tonie. Czy nie macie wrażenia, że nasze społeczeństwo cofa się w rozwoju? " Jest na to sposób: po pierwsze wysyłać wyłącznie przesyłkami priorytetowymi (bo i bezpieczniej), po drugie informować klienta o kolejnych etapach realizacji zamówienia (wpłata wpłynęła, przesyłka została przygotowana do wysłania itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
handluję takimi firmami jak bereshka zara stradivarius ale ostatnio jest kiepsko myślałam wybrać się do PTAKA ŁÓDZ czy to dobry pomysł pomóżcie a może mi ktoś podpowie jakiej firmy ubrania najlepiej się zaopatrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×