Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czrao_mała
Zdecydowanie nie opłaca się otwierać sklepu z odzieżą dziecięcą. Byliśmy niedawno w Tesco i rzeczy dla dzieci DISNEY są poprzeceniane np: z 52 zł na 12 zł... Oglądaliśmy dla naszego dziecka te rzeczy w kwietniu i teraz można za 1 rzecz kupić 3 czy 4. Tak samo SMYK, 5-10-15, Wójcik, robią duże promocje, wyprzedaże i nie będziesz w stanie z nimi konkurować. Z tego co zdazylam sie zorietnowac to wiekszosc rodzicow kupuje ubranka uzywane, albo dostaje od rodziny. Na chwile obecna tylko my kupujemy wszystko nowe i kazdy uwaza, ze jestesmy nienormalni. A moze sklep z butami??? Ladne buty, nawet drogie zawsze sie sprzedadza. Odziezy meskiej tez jest sporo i mezczyxni tak duzo nie kupuja. Sklepy typu LEEC COOPER, to sa stare marki i przewaznie taki sklep jest od x lat. Dla mnie najlepszym pomyslem dalej jest malutka kawiarenka z czekolada, lodami i goframi tzw. pijalnia czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
"magdam7603 Ja wlasnie zakupilam kosmetyki typu rimmel,revlon,loreal itp bede je miała w dobrej cenie,zobaczymy jak to będzie " A można wiedzieć, gdzie kupowałaś bo też o tym myślałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy miasto do 15 tys mieszkańcow jest dobrym miejscem na butyki, centra sa oddalone o 30 km. Nie ma tu zadnych galerii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć w jakich cenach są mniej więcej bluzki Sabra i Berge oraz takie tradycyjne sweterki na guziki w Ptaku lub w Wółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam je w angielskiej hurtowni,ale wydaje mi się, ze powinnas cos znaleźć w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslę, ze tak....
takie miasto jest bardzo dobrym miejscem tyko jeszcze jedna ważna sprawa, ile juz jest takich butików w takim mieście i jaki maja asortyment. Mogę Ci jeszcze ewentualnie doradzić, ze najlepiej będzie jak zaopatrzysz swój butik w odzież dla kobiet 25-45 lat. Najczęściej takie osoby mają kasę:) i lubią ubierać się w takich niewielkich sklepikach, bo zawsze mogą znaleźć w nich coś oryginalnego a nie to co nosi na sobie każda nastolatka:/ , ostatnio też zauważyłam że Panie będące już na emeryturce chcą się fajnie ubrać a nie znoszą chodzić do centrów handlowych dlatego warto tez mieć niewielki wieszaczek z takimi bardzo prostymi, eleganckimi rzeczami (bluzki z rękawami bo na ramiączkach im już nie wypada, spódniczki za kolano itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COMPANY
Dzięki za odpowiedż sklep męski jest w okolicy tylko jeden i mają same garnitury i koszule a nie znacie namiarów na dobre buty męskie i damskie tygarofigaro@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
do magdam7603 A może mogłabyś podzielić się ze mną tym kontaktem? W zamian mogę Ci dać różne ciekawe namiary. Podaję maila (bez spacji): magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJQ
DO w-fashion Ja sprzedaje ich odziez w sklepie stacjonarnym - nie ma rewelacji, natomiast na Allegro bdb. Ceny w Berge zaczynaja sie od 8 zl ( wyprzedaz modeli, stare kolekcje, szczerze nie ma w czym wybierac). Bluzki, tuniki z kolekcji lato od 20 zl, jednak najciekawsze modele od 22 -25 zl. Cale mnostwo rzeczy od 19 - 26 zl Jesli kupisz co najmniej 200 szt w kazdym tygodniu to dostaniesz niezly upust, moze dlatego tak db sprzedaje sie ten asortyment na Allegro. Dobra jakosc za male pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam ostatnio w Ptaku w czwartek i mimo, że otwarte jest od 7:00, to większość boksów (hala G) otwierała się ok. 8:00. Teraz jadę na poniedziałek - otwarte od 5:00 i zastanawiam się czy też otwierają się o godzinę później (ok. 6:00) czy jeszcze jakoś inaczej. Nie chcę się tam bez sensu kręcić i tracić czas. A wiecie może czy jest już jesienna kolekcja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJQ
Uzytkownik: sklep_wdzianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne masz rzeczy ...;) A w sklepie ile sztuk na miesiąc sprzedajesz?? wiecej na allegro?? A po towar lepiej jeździć do ptaka czy Wóki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYCJQ
Ja nigdy nie bylam w Ptaku. Mieszkam w Warszawie, wiec ograniczam sie do Wolki. W sklepie mam zdecydowanie szerszy asortyment. Po drugie, tak jak napisalam wczesniej, jesli bierzesz duzo, cena lepsza, wiec biore z jednego punktu. Ciezko powidziec ile szt sie m-cznie sprzedaje, kazdy miesiac jest inny; zalezy od asortymentu. Jest hit - jest sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep foto
Ktoś tu niedawno pisał na forum, ze ma sklep internetowy z akcesoriami foto w bardzo dobrych cenach, niestety nie pamiętam nicku. Będę potrzebowała wyposażenia studia fotograficznego, również dobrej lustrzanki, więc bardzo proszę o kontakt: magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MQ
PTAK rusza w tygodniu 0d 8:00, nie sugerujcie się godzinami podanymi na stronie internetowej. Zamyka już od 13:00, w zasadzie ostatnio jak byłam, to chwilę po 13:00 chodziłam po niemal pustych korytarzach hal C i D, podejrzewam że kolejne również świeciły pustkami. W niedzielę nie ma sensu być przed 9:00, boksy zamykają się od godz. ok godz. 13:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka20111
szukam osoby , ktora kupowała bieliznę TRIUMPH w pakietach outlet lub na sztuki? jak to wygląda cenowo? jaki jest to towar , czy nadaje sie do dalszej odpsrzedazy?? poproszę o info poszukuję tez namiarow na hurtownię outlet z bielizną triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mrówka20111
podaj e-mail amm w sprzedaży triumph pakiety , minimalne zamówienie 100 sztuk, 1 sztuka 26 złotych brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mrówka20111
1/ hurtowni outlet z bielizną TRIUMPH sprzedajacej na sztuki raczej niema //ze zrozumialych względow dla znawcow tematu handlu ta marką// 2/ pakietow zaden doswiadczony sprzedajacy w detalu bielizne TRIUMPH nie kupi //hurtownik sprzedający na sztuki tym bardziej// 3/ nikt kto dobrze żyje z handlu jakąś dobrą marki nie zdradza namiarow na swoje źrodlo zaopatrzenia ani nie podzieli sie szczerze wiedza na temat szczegółow wspólpracy 4/ Triumph sprzedaje sie na tyle dobrze że trudno o dobry outlet do dalszej odsprzedazy pakiety oferowane masowo w necie to glownie skrajne koncowki rozmiarowe dośc starych kolekcji czesto bez metek i wszywek wiele z reklamacji czyli z powaznymi defektami 5/ zeby zarobic na TRIUMPHIE trzeba miec wiedze ile maksymalnie mozna zaplacic za dany egzemplarz outletowy i jaka cene mozna wystawic do sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracoli
jestem również zaiteresowana ofertą Triumpha. Podaj więcej na mikus99małupkapl Masz jakieś fotki co do zawartości paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracoli
jeszcze raz ja, wkradł sie błąd w adresie- poprawnie: mikus99małupkao2pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
1/ hurtowni outlet z bielizną TRIUMPH sprzedajacej na sztuki raczej niema //ze zrozumialych względow dla znawcow tematu handlu ta marką// ..................................... są , są...fakt , że mało .................................. 5/ zeby zarobic na TRIUMPHIE trzeba miec wiedze ile maksymalnie mozna zaplacic za dany egzemplarz outletowy i jaka cene mozna wystawic do sprzedazy .............................. fakt , ale to dotyczy każdej branży ......................................... 4/ Triumph sprzedaje sie na tyle dobrze że trudno o dobry outlet do dalszej odsprzedazy pakiety oferowane masowo w necie to glownie skrajne koncowki rozmiarowe dośc starych kolekcji czesto bez metek i wszywek wiele z reklamacji czyli z powaznymi defektami ..................................................... potwierdzam i przestrzegam przed kupowaniem pakietów bielizny Triumph , ale i innych marek , ale tylko od przygodnie spotkanych w necie bo sama zastanawiam się nad wprowadzeniem do sprzedaży pakietów startowych , takich dla początkujących w temacie . to znaczy by pakiet zawierał fasony sprzedawalne i odpowiednio dobranej rozmiarówki . bo jak widzę to niektórzy niepotrzebnie zawalają sobie magazyn zbędnymi rozmiarami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
obejrzałabym i ja tę bieliznę outletową Triumpha jeżeli możesz to prześlij na info@kupujizarabiaj.com jak najwięcej zdjęć rzeczy z jednego pakietu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna triumph
jestem rowniez zaintresowana bielizna triumph prosze rowniez o oferte agataozg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracoli
dostałam na maila ofertę pakietu Triumph po 26 zł za szt. KATASTROFA! Za taką cenę góry strojów kąpielowych i nie pasujące do tego slipy również po 26 zł za sztukę! Podobno są to modele z ubiegłego roku. Przejżałam w necie katalogi z lat ubiegłych i niestety oferowane modele mają co najmniej 5 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ja jeszcze nie dostałam , więc nie mogę nic na ten temat przesądzać a gdzie w necie są katalogi Triumpha z lat ubiegłych , albo chociaż bieżące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracoli
do kolorowesnymam poszukaj w necie ale nie na stronach polskich tylko na międzynarodowych. Jestem już w biznesie od wielu lat i sprawdzam oferty żeby nie dać nabić się w butelkę. Współczuję tylko tym, którzy łaszczą się na super ofertę, "pakiet w super cenie" a jak dostaną przesyłkę to okazuje się że jest to nie do sprzedania. Moja rada, kupuj tylko na sztuki lub w pakiecie z możliwością skompletowania przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×