Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Hej Dziewczyny możecie powiedzieć mi od której czynne jest centrum chińskie w Wólce Kosowskiej w Piątek? z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny możecie powiedzieć mi od której czynne jest centrum chińskie w Wólce Kosowskiej w Piątek? z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
mają stronę w internecie, nie zadawaj prostych pytań, na które sama możesz sobie odpowiedzieć; najlepiej być koło 9:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chinnnn
paczka bez problemów przeszła odprawę celną, jest już w drodze do mnie udało się jeszcze tylko ją otworzyć i sprawdzić co jest w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Sluchajcie a jak to jest z dotacjami na doposazenie miejsca pracy? gdzie sie udac i do koga naipierw? W urzędzie nic nie wiedza i mi nie powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safitri
Witam serdecznie, od kilku miesięcy chodzi mi po głowie pomysł otwarcia hurtowni odzieżowej (mam kilka kontaktów oferujących stoki i końcówki kolekcji firm znanych i no name dobrej jakości). Niestety nie byłoby by mnie na miejscu, ponieważ mieszkam za granicą. Myślę i doszłam do wniosku, że w tej sytuacji istnieją dla mnie 2 opcje. Pierwsza- wynajmuję magazyn i chętni mogą coś zakupić po uprzednim umówieniu się telefonicznym (gdy mnie nie będzie otworzy magazyn pracownik); druga - umowy komisowe; sklep ma do dyspozycji np. 50szt towaru na miesiąc, po miesiącu zmiana towaru ( im ściślejsza współpraca i większe zaufanie, tym lepsze warunki). Proszę państwa o wypowiedź, co o tym myślicie, czy bylibyście zainteresowani, ogólnie o dobre rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna dzis pogodaaaaaaa
bobesh a jak u Ciebie sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
sierpień rekordy, teraz zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
Witam,mam wielka prosbe,mozecie mi powiedziec,czy pani K.K. z firmy anna maria wystepowala pod innymi nickami? Czy sa tu osoby przez nia oszukane? Jest poszukiwana,ale bez skutku a ja musze jej spojrzec w oczy,czy waszych facetow ,mezow nie probowala omotac? Napiszcie ,jezeli cos wiecie,ja chce z nia tylko porozmawiac. My mamy dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo ona mogła omotać
Kogo ona mogła omotać jak ona nie wychodzi z domu bo jest chora? Co za bzdury Pani pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo ona mogła omotać
niech Pani napisze na email damapik81@go2.pl o co chodzi to pomogę , ale jak nie wiem z kim mam do czynienia i o co chodzi to trudno mi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
ale siedzi w sieci,chce z nia tylko osobiscie porozmawiac,nie bede tu mowila o tym,co wypisywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
w domu jej nie ma prosze Pani, ja nie mowie,ze moj jest bez winy,bo zrobil z siebie ofiare,ale nie zmienia to faktu,ze musze sie z ta kobieta spotkac twarza w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd Pani jej adres zna ?
a skąd Pani jej adres zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zna Pani jej imię nazwisko
Zna Pani jej imię nazwisko to czemu nie napisze e-maila i sama się umówi e-mailowo na spotkanie? Myśli Pani ze przez forum się umówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
ja nie jestem cudotworca,skoro nie udalo sie z nia porozmawiac osobom do tego upowaznionym to ja nie zrobie nic na wlasna reke,moglam jedynie zostawic to co ja posiadam i pozostaje mi czekac :( widzialam sie wczoraj z jedna osoba ,ale ten pan ma do wyjesniania z nia zupelnie inne kwestii:(,trudno,ja mam czas,poczekam i powiem prosto w oczy,co o niej mysle,dzieki Bogu moj baran przechowywal wszystko,wplaty i wyplaty tez! tak sie osoba chora nie zachowuje.brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zna Pani jej imię nazwisko
To niech Pani czeka skoro nie potrafi Pani głupiego emaila napisać Pani problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zna Pani jej imię nazwisko
nie wiem czego Pani oczekuje, że odpisze Pani na forum i poda adres pod ktory Pani pojedzie, żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolia
mam pytanie do bardziej doświadczonych: chciałabym kupić większą ilość dużych jedwabnych chust typu pareo. Czy warto jechać do Tuszyna? Jestem z Lubuskiego, daleko mam. Dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
na maila droga Pani to ja juz pisalam i wiem,ze nic nie wskoram,bo jakos na znajomego maila odpisala a jak napisalam z innego i podalam zupenie inna przyczyne kontaktu,to nie bede cytowala, mi poradzili tu sie zapytac,wiec co mi szkodzilo sprobowac poza tym,ja tu nie podalam ani adresu ani nazwiska,przeciez to niepotrzebne, ta pani tu sie udzielala i osoby,ktore moga cos wiedziec i pomoc sobie i mi ,nie potrzebuja danych personalnych,wystarczy nazwa firmy milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo ona mogła omotać
podałam Pani e-maila że pomogę, jakoś Pani nie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
dzisiaj maila nie moge wyslac,moze jutro popoludniu sie odezwe,choc mam nadzieje,ze juz nie bedzie to konieczne przekaze Pani chec wspolpracy,z gory dziekuje w imieniu swoim i wszystkich zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo ona mogła omotać
mnie nie interesują inni i ich sprawy mogę Pani pomóc w sprawie omotanego męża a nie w jakiś tam sprawach innych , reprezentuje Pani obcych ludzi, czy szuka winnej zdrady męża w końcu> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
ja chce znac prawde,facetowi juz nie uwierze zadnemu,bo okazal sie chamem i jeszcze smie ofiare robic z siebie,o mnie wypisywal same klamstwa a jak ja to odkrylam to obrazal pania K,teraz mam duzo czasu,moglam dopiero zawitac do trojmiasta i chce osobiscie to zalatwic, a ze na komendzie zostaly zlozone doniesienia o popelnieniu przestepstw nie wiedzialam do wczoraj,bo niby skad. jeszcze raz milego wieczoru panstwu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo ona mogła omotać
i spędza Pani czas w Trójmiescie szukając rzekomej kochanki meża, dobre, niezłe bajeczki Pani pociska , echh skąd się tacy ludzie biorą , przykro mi jednak Pani nie pomogę, jest Pani psychiczna , proponuje terapię u psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolia mam pytanie do bardziej doświadczonych: chciałabym kupić większą ilość dużych jedwabnych chust typu pareo. Czy warto jechać do Tuszyna? Jestem z Lubuskiego, daleko mam. Dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze jej spojrzec w oczy...
prosze Pani ja nie musze tlumaczyc u kogo tu jestem i przede wszystkim z kim,nikt Pani do pomocy nie zmusza, dziekuje za rade, moj maz powiedzial tej Pani,ze ja nie pracuje,jednak jesli Pani to czyta to informuje,ze pracuje w zawodzie caly czas, chyba zapomnial rowniez dodac,gdzie pracuje...jestem psychiatra z wyksztalcenia,nazwisko nasz Pani zna,wiec zapraszam do zweryfikowania tych wiadomosci Prosze tu diagnozy w ciemno nie stawiac,bo to siwadczy tylko o Pani . Ja chcialam tylko porozmawiac z kobieta,ktora weszla w moje zycie z butami. Mam do tego pelne prawo. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czytam i śmieje się do roz
Tak czytam i śmieje się do rozpuku , bo nie znam ani Pani ani Pani męża.Pozdrawiam niech Pani szuka dalej, jak chce Pani pogadać to proszę podać e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×